Skocz do zawartości

Rumunia - daleka i tajemnicza, a może trochę Bułgarii ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

 

Z młodzieży to wygląda, że będą córki Tomka - 16 i 12lat, córka Szaraji -15 i bliżniaki syn/córka 10/10 lat, Jacola - córka 13 i kobieta 20 oraz mój Karol/Janusz -17 lat.

Razem 5 dziewczyn, jedna kobieta i 2 facetów, nie jest żle.

 

Lekka korekta wieku - córki Tomka będą miały w 2009 - 14 i 10 lat.

 

Pozdrawiam

 

PS Z tego co zrozumiałem po postach Szarego widzę, że będzie miał urlop ! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już widzę, że my możemy wyruszyć najwczesniej 22-23 lipca, czyli dojedziemy później, choć jeśli będzie możliwe to podjedziemy , aby się spotakć na camping, który ustalicie, jako miejsce wyjazdu na podkarapciu. Może to i lepiej, biorąc pod uwagę, że nasze tempo z róznych względów jest dośc dziwne, czytaj wolne. Pies wymaga spacerków, a dziewczyny regularnych posiłków :hop1: . Czyli my dojedziemy w Rumunii. Pewnie też nie pojedziemy na Oradeę , ale prze Satu Mare, czyli od góry. na trasie jest troche górek, ale jechalismy motorem i wiemy, że z przyczepą damy radę. Jakby komuś pasował ten termin i mógłby zostać dłużej, to byłoby super. Co do dzieci to już się cieszę, że jest ich tyle. Przynajmniej zawsze będą miały co robić, kiedy rodzice chca odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może udział weżmie 7 załóg - Adam, Dżuma, Jacol, Szaraja, Szary 11, Tomekk i ja.

To faktycznie lekki korek na drodze można zrobić, ale nie ma problemu, możemy sie podzielić na 2 grupki, a nawet jechac osobno i spotykać się na zaplanowanych miejscach, sztywnych ram nie będzie.

 

Z młodzieży to wygląda, że będą córki Tomka - 16 i 12lat, córka Szaraji -15 i bliżniaki syn/córka 10/10 lat, Jacola - córka 13 i kobieta 20 oraz mój Karol/Janusz -17 lat.

Razem 5 dziewczyn, jedna kobieta i 2 facetów, nie jest żle.

 

Tak czytam i mam coraz większą ochotę do Was dołączyć, ale czy nam się uda to wyjdzie w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Aha, zapomniałem napisać...przedwczoraj miałem sen...i naprawdę nie wiem co my robiliśmy w Sofii z naszymi przyczepami i dlaczego punktem zbornym był hotel, a nie kemping. Poza tym to właśnie w nim czekaliśmy na Jule. Byliśmy jeszcze w takiej knajpie-mordowni i coś wydaje mi się, że tam trochę mafijnie było...reszty nie pamiętam. Tak więc już sam nie wiem...Sofia, czy Bukareszt ? :hop1:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zaden cud z tym snem, mnie juz ze dwa miesiace temu sie snilo, ze Dracula mnie goni,

Jola mnie nawet obudzila, bo podobno WYLEM na niego...

Tak, ze wiecie.... :hop1::hop1::)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dracula mnie goni

 

Planuje na jakimś odpuście kupić sobie takie sztuczne zęby -kły wampira. Jakby na serio miał mnie gonić to szybko je założe i udam swojego :)

 

PS. Swoją Anię też w takie wyposaże :):)

 

 

PS2. Jak chcecie to i Wam kupie :hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dracula mnie goni

 

Planuje na jakimś odpuście kupić sobie takie sztuczne zęby -kły wampira. Jakby na serio miał mnie gonić to szybko je założe i udam swojego :)

 

PS. Swoją Anię też w takie wyposaże :):)

 

 

PS2. Jak chcecie to i Wam kupie :hop1::hop1:

 

Mnie to może nie tylko do straszenia by się przydały :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie prezenty zabieramy dla Tamtejszych Obywateli, no, bo już tylko dwa kubki mi zostały,

a przecież nie możemy na buraków jakichś wyjść, trzeba z klasą wystąpić, żeby nie pomyśleli,

że się na grzeczności nie znamy, ani, że Francuzi czy jacyś inni dziwni przyjechali...

Bo to przecież nasi tamtędy do Jugosławii jeżdzili w zeszłym wieku, no to dobra opinia o nas już jest, trzeba być ambasadorem....

 

Jacek. :hop1:

 

Ps. Artur, liczymy na Ciebie, zawsze macie z Agatą :hop1: i małymi miejsce w Wyprawie. :)

 

Na pewno nie będziemy jechali na wariata ani na wyścigi, dewizą jest spokój i odpoczynek, nie zapomnieliśmy też jeszcze jak trzeba z małymi dziećmi sie zachowywać, bo Jola to nawet do tej pory czasem tak ma z Karolem/Januszem. :) A w razie czego pomożemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz :) , Joli to nawet aparat fotograficzny :hop1: przyniosł, z DWOMA ! obiektywami,

na statyw już bidakowi zabrakło... :):hop1:

Tak, że jest nieżle... :)

 

Pozdro, J.

 

Tu fajnie opisane...A jakie foty !

http://www.sakwiarz.pl/wyprawy/2005/zdjecia1.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.