Skocz do zawartości

Rumunia - daleka i tajemnicza, a może trochę Bułgarii ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to jest mój młodszy brat

No i powiedz, że jeszcze bliźniak :zarowka:

 

PS. W makro kupiłem 6pak Svyturusa, tego Twojego ulubionego, niepasteryzowanego :ok: i to w cale nie był w jakiejś strasznej cenie bo niecałe 3,5 zeta za butelkę wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę...

 

Pozdro, Troll.

 

Aha, sugerowana data rozpoczęcia nowej wyprawy to może być piątek, 24 lipca 2009, gdzieś w Polsce, choć może spotkamy się dopiero na Węgrzech lub ... Litwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bo chwilowo jest wojna. :ok:

Może się wygra, ale nie wiadomo....

 

J. :zarowka:

 

To znaczy się, czy musi być to morze czy nie musi, bo jak musi, no to lepiej 3 tygodnie mieć.

Od tej daty co wyżej, znaczy się tydzień wcześniej zacząć, lub nadliczbowy tydzień spędzić na początku na basenach na Węgrzech lub nad Balatonem, tak bardziej romantycznie znaczy się...

Albo, ... romantycznie zakończyć nad Czarnym Morzem?

Ale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy by mogli pojechac na 3 tygodnie, co wielka szkoda by była, bo jak wiadomo ja się bez Michała nie ruszam!. No i ciekawe kiedy Admin obronę ma z Magdą ?

Albo jakoś inaczej wymyślić ....że może niektórzy dojadą albo coś...

 

Pisałem szyfrem, wiecie o co chodzi...

 

Zawsze jeszcze mamy w zanadrzu Łotwę z Estonią na 17 dni...Tam jest dużo morza...

Piwa dobre tam przecież też mają a święty spokój w cenie też jest... :)

 

J.

 

Piszcie wsparcie, bo szkoda tej Rumunii. :ok:

Tylko bez kitu, razem coś wymyślimy.

Najwyżej honorowo przegramy....i nie pierwszy raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l

bo jak wiadomo ja się bez Michała nie ruszam!

Byłem pewien, że bez Joli.

Wysłany: Dzisiaj 4:48

O tej godzinie ludzie już śpią albo wypoczęci wstają do pracy a nie piszą takie posty.

Teraz już wiemy dlaczego Jola nie daje namówić się na Rumunię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak wiadomo ja się bez Michała nie ruszam

 

 

:zarowka::ok::)

Miło mi :ok:

 

Jacek, jak co planujcie Rumunię bez nas. Ja 3 tygodni i tak nie dostane. A w przyszłym roku nawet nie wiem, czy na wakacjach będę miał wolne... po nowym roku się wyjaśni.

 

PS. MNie to jeszcze ciągnie na Litwę, Łotwę i Estonię :) :) :D:] Musimy tam też pojechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Fakt te 3 tygodnie to trudno będzie, ale my chyba potraktujemy ten wyjazd priorytetowo i nigdzie

indziej dalej się nie wybierzemy. Bardzo chcielibyśmy powygrzewać się nad Morzem Czarnym. Oczywiście

Transylwanie także trzeba zobaczyć, ale nacisk kładziemy na morze. Aby zrealizować wyjazd do Rumunii

zarzucamy pomysł na wyjazd do Grecji (ukłon w stronę Madzi - może 2010 rok).

 

 

Ale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy by mogli pojechac na 3 tygodnie, co wielka szkoda by była,

bo jak wiadomo ja się bez Michała nie ruszam!.

 

Tu Jacku popieramy Ciebie razem z moją małżonką. Fajnie by było, aby nikogo z "pierwszej" karawany nie zabrakło. A poza tym, kto by się z moją Olą bawił (muszę nową piłkę do skakania kupić, bo stara pękła :zarowka: ).

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze morze, po drugie góry. To się da połączyć w dwa tygodnie. Baseny termalne chyba lepiej odwiedzić po lub przed sezonem. Zresztą na Węgry można dojechać albo odjechać wcześniej. Moim zdaniem Rumunia na 2 tyg. a dluższy dojazd lub powrót to trzeci tydz. Bałtyk jest najpiękniejszy u nas. W sierpniu może być zimno w Estonii.

A jeśli nie Rumunia to może ktoś do Grecji?

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jeśli miałaby nie wypalić Rumunia :zarowka: to na Grecję Adamie się pisze. Można by z tym promem pokombinować, ale rezerwację trzeba zrobić około marca i to jest cienkość tego przedsięwzięcia (rozmawiałem z biurem które rezerwuje bilety). Myślę jednak, że Morze Czarne musi wypalić, dlatego nie podejmowałem się rozpoczynania tematu Hellady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Targach Książki w K-wie dorwałem przewodnik Rumunia oraz Góry Fogaraskie wydane przez www.bezdroza.pl. Pasjonująca lektura! Nie mam dobrej mapy, brak na rynku. Coś cicho w tym temacie.

Pozdrawiam chętnych. AdamH :bukiet::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam, czekałem 3 tygodnie w Podróżniku, jest to Atlas firmy Freytag & Berndt

w skali 1: 250 000, pięęęęękny po prostu, ciekawe co skonfrontujemy bo mam też

Pascala po Rumunii.

Gory Fogaraskie też ogladałem, ale się nie skusiłem, zabraknie czasu aż tak....

No, ale dobrze, że wziąłeś... :bukiet:

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.