Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

f1408b8b7adc0a2df1bcdf4b38bfccc0.png

Jednorazowe karty virtualne są teraz bezpłatnie. Po każdym użyciu zmienia się numer. Polecam przyda się do zakupów online.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli wydajesz wiecej niz 5000 zl miesiecznie kartą w obcej walucie to może.
Razem z żoną/partnerką mozesz miec revo co daje juz 10000 do wydania miesiecznie karta w obcej walucie bez dodatkowej prowizji dla Revo.
To juz są dość znaczące pieniądze jak na wakacje.
Zostaje jeszcze karta Curve ale tam jest jeszcze mniej do wydania waluta obcą w miesiącu (też używam) bez dodatkowej prowizji.
Możesz używać którejś z kart debetowych albo kredytowych przeliczanych po kursach Visy lub Master Card (Getin, Envelo, Pocztowy itd)

Wysłane z V30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopię trochę temat. W tym roku przez miesiąc korzystałem i z Revoluta i z Curve i powiem tak, że Curve jest dużo wygodniejszą opjcą i ciut tańszą niż Revolut. Co przemawia na korzyść Curve? Brak konieczności doładowywania konta, większe limity darmowych wypłat z bankomatów  (dzienny 200 funtów). No i co najciekawsze to Curve ma korzystniejszy przelicznik walut, minimalnie ale jednak zawsze. 

Więc w tym roku korzystałem już głównie z Curve do którego miałem po prostu na stałe podpiętą swoją kartę debetową na której miałem PLNy.

Jakby ktoś był zainteresowany założeniem Curve, to można skorzystać z mojego kodu promocyjnego: N3AOM5ZD - wtedy każdy dostanie po 5 funtów ekstra. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, do0h napisał:

@jacek00 czy przez curve mozna tez przesylac kase na konto bankowe ? Np gdy chce wymienic 500e na zlotowki lub viceversa ?

Nie, curve to nie konto bankowe jak revolut. Curve to taka karta pod którą podpinasz inne swoje karty i w ten sposób płacisz. Czyli środki są ściągane z Twojej podpiętej karty - taki pośrednik w płatnościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, danielpoz napisał:

W samolocie nie da się płacić revolutem. To tak zawsze było niedopracowane czy od pewnego czasu zawieszono taką możliwość? 

ja płaciłem w zeszłym roku,  jak nam korona nie pokrzyżuje planów to mogę wypróbować za dwa tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.