Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przy aktualizacji samo się załącza więc zapewne będzie tak po każdej aktualizacji i trzeba będzie pamiętać żeby włączyć default_wink.png

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


U mnie było na off
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie przed aktualizacją było off, a po aktualizacji na on

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka




Może jakiś błąd wersji na androida. Pamięta ustawienia aplikacji normalnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co te małe siurki pobierają 1 PLN :niewiem:
doładowałem sobie 20 zł, za chwilę 100 zł i mam pobrane 1 zł extra :sciana:
chyba kogoś pogrzało


Mówiłeś, że masz fajny bank ... a Cię tak brzydko traktują :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, witus napisał:

 


Mówiłeś, że masz fajny bank ... a Cię tak brzydko traktują :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

bank nic nie pobrał, tylko revolut sobie wziął

bank tylko mi zmienił formę doładowania, jako mało zaufany podmiot , rzeczony revolut wymaga potwierdzenia 3D czy G - muszę się zalogować normalnie na stronę i potwierdzić chęć przelania kasy

 

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Płaci prowizję za bycie w fajnym banku właśnie emoji14.png

właśnie revolut mnie ukarał , mój bank mam w 200% za darmoszkę

20 zł - revolut

100 zł - revolut

1 zł - revolut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie revolut mnie ukarał , mój bank mam w 200% za darmoszkę
20 zł - revolut
100 zł - revolut
1 zł - revolut


Oddadzą, oni nie biorą kasy za to, że wpadasz do nich z pieniędzmi. Strasznie niewygodne te zasilenia z 3D współczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A takie pytanie trochę z innej beczki... Syn niedługo będzie spłacał w całości kredyt mieszkaniowy w EUR. Czy podpowiedzieć mu jako alternatywę skorzystanie z revolut? To będzie kilkaset tysięcy, więc potencjalna oszczędność może sięgnąć kilkunastu tysięcy... tylko czy taka operacja (wymiana PLN na EUR i przelew na polskie konto w EUR), przy tak dużej kwocie nie stanowi ryzyka? Wolę zasięgnąć Waszej opinii, jako praktyków w kontakcie z revolut, zanim namieszam Młodemu w głowie :)

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sailor69 napisał:

A takie pytanie trochę z innej beczki... Syn niedługo będzie spłacał w całości kredyt mieszkaniowy w EUR. Czy podpowiedzieć mu jako alternatywę skorzystanie z revolut? To będzie kilkaset tysięcy, więc potencjalna oszczędność może sięgnąć kilkunastu tysięcy... tylko czy taka operacja (wymiana PLN na EUR i przelew na polskie konto w EUR), przy tak dużej kwocie nie stanowi ryzyka? Wolę zasięgnąć Waszej opinii, jako praktyków w kontakcie z revolut, zanim namieszam Młodemu w głowie :)

Niech to skonsultuje z doradcą w banku gdzie ma kredyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witus napisał:

Niech to skonsultuje z doradcą w banku gdzie ma kredyt. 

W sumie bank nic do tego nie ma... Na rachunek wpływa kwota w EUR wystarczająca na całkowitą spłatę kredytu, syn składa dyspozycję zamknięcia zobowiązania i już. Bardziej chodziło mi o ryzyko realizacji dużej transakcji po stronie revoluta (z tego co czytam, to wykorzystujecie go bardziej wakacyjnie, czyli równowartość kilkuset - kilku tysięcy EUR)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bank nic do tego nie ma... Na rachunek wpływa kwota w EUR wystarczająca na całkowitą spłatę kredytu, syn składa dyspozycję zamknięcia zobowiązania i już. Bardziej chodziło mi o ryzyko realizacji dużej transakcji po stronie revoluta (z tego co czytam, to wykorzystujecie go bardziej wakacyjnie, czyli równowartość kilkuset - kilku tysięcy EUR)...


Banki drażni spłacanie kredytu revolutem. Dlatego trzeba to sprawdzić, żeby syn się nie zdziwił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Banki drażni spłacanie kredytu revolutem. Dlatego trzeba to sprawdzić, żeby syn się nie zdziwił.
Ale co ma drażnić bank? Masz kredyt w euro i rachunek w euro z którego bank miesiąc w miesiąc pobiera sobie kwotę kredytu. Banku nie interesuje skąd na tym koncie pojawia się euro. Możesz je sobie przelać sam, kupić euro w kantorze banku, czy zrobić przelew z revoluta. Na koncie ma być tylko odpowiednia suma potrzebna do spłaty danej raty. Teraz jak złożyć dyspozycję spłaty kredytu w całości to na koncie musi być odpowiednio duża kwota w EUR na pokrycie zobowiązania. I tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.