Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, witus napisał:

 


Nie strasz takie akcje są bardzo rzadkie, nie zdarzają się częściej niż bankom.

 

Nie straszę, ja tylko napisałem co mi się przytrafiło i co w tej sytuacji radzę zrobić. Dwa dni później karta Revoluta w tym samym sklepie zadziałała bez problemu. Być może był jakiś problem z Mastercardem tego dnia.

Revolut odblokowal mi zablokowane pieniądze po kilku godzinach. Taka sama sytuacja w banku trwała tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie straszę, ja tylko napisałem co mi się przytrafiło i co w tej sytuacji radzę zrobić. Dwa dni później karta Revoluta w tym samym sklepie zadziałała bez problemu. Być może był jakiś problem z Mastercardem tego dnia.
Revolut odblokowal mi zablokowane pieniądze po kilku godzinach. Taka sama sytuacja w banku trwała tydzień 


Ja mam obie karty revoluta mastercarda i vise. Obie wrzuciłem do telefonu i zegarka, gdyby nie zadziałała jedna mogę użyć drugiej. Mastercarda mam tylko w formie wirtualnej, ale to wystarczyło żeby podpiąć ją pod ApplePay.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja mam obie karty revoluta mastercarda i vise. Obie wrzuciłem do telefonu i zegarka, gdyby nie zadziałała jedna mogę użyć drugiej. Mastercarda mam tylko w formie wirtualnej, ale to wystarczyło żeby podpiąć ją pod ApplePay.
Szkoda że wirtualną można mieć tylko MasterCard. Akurat fizyczną mam MasterCarda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wirtualną można mieć tylko MasterCard. Akurat fizyczną mam MasterCarda


Wczoraj kolega uruchamiał revoluta i fizycznie mógł wybrać tylko Visę dla odmiany.

Mi fizycznego mastercarda wymieniali kiedyś na Visę bo to była pierwsza wadliwa partia, i ta wirtualka to cyfrowy zapis po niej.

Zamów fizyczną Visę będziesz miał komplet, możesz ją pociąć jak przyjdzie, a w aplikacji zostanie jako wirtualna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używałem Revoluta przez dwa tygodnie. Robiłem zakupy, płaciłem za paliwo, autostrady,  prom na wyspę Pag oraz wypłaciłem trzy razy gotówkę (zero prowizji). Kupiłem nawet wycieczkę statkiem przez i Internet w Cro płacąc kartą.  Nie miałem żadnych problemów z kartą.  Revoluta użyłem w Chorwacji,  na Węgrzech i na Słowacji. 

Super sprawa polecam dla niezdecydowanych. 

Dodaję sciagawke banków które nie pobierają prowizji.

Screenshot_20190820-192638_Chrome.jpg

Edytowane przez kojus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Revolut zaczepisty, ale jezdzac po europie (mieszkam w Irlandii) i uzywajac Revoluta zamiast normalnej karty 2x Przez miesiac doszlem do limitu dziennego. Najgorzej w Belgii, na stacji nie chcialo przyjac mojej karty z banku, ani kredytowki a revolut sie skonczyl. Obie karty Mastercard, na szczescie mialem awaryjna VISA. Inaczej utknalbym w Belgii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
panowie mam problem bo nie mogę dodać do Revoluta żadnej karty ze swojego banku żeby uzupełniać środki na Revolucie.
jaką kartę bym nie wprowadził wyskakuje mi komunikat :
Screenshot_20191017-004732_Revolut.thumb.jpg.2c845a777af2ccb9c0e5cd0afe75779b.jpg
A co za komunikat masz po stronie banku? Czy nie masz żadnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego, próbowałem podpiąć trzy różne karty z różnych banków, za każdym razem to samo wygląda na to jakby banki poblokowały możliwość podpięcia karty do revoluta ?

do tej pory miałem podpiętą kartę z Mbanku i działała bez problemowo od samego początku jak mam revoluta  :rolleyes:

podejrzewam że chodzi o konieczność autoryzacji każdej transakcji internetowej w aplikacji Mbanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

nie mam żadnego, próbowałem podpiąć trzy różne karty z różnych banków, za każdym razem to samo wygląda na to jakby banki poblokowały możliwość podpięcia karty do revoluta ?

Spróbuj wyczyścić wszystkie dane apki, albo odinstaluj i zainstaluj od nowa.

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

do tej pory miałem podpiętą kartę z Mbanku i działała bez problemowo od samego początku jak mam revoluta  :rolleyes:

U mnie wszystko działa. Przed chwilą usunąłem i dodałem kartę właśnie mBanku. 

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

podejrzewam że chodzi o konieczność autoryzacji każdej transakcji internetowej w aplikacji Mbanku

U mnie się autoryzowało bez problemu przez 3d secure. Poza tym piszesz, że podpinałeś karty z 3 różnych banków, więc to nie mbank jest problemem, a ewidentnie coś nie tak z apką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek00 napisał:

Spróbuj wyczyścić wszystkie dane apki, albo odinstaluj i zainstaluj od nowa.

U mnie wszystko działa. Przed chwilą usunąłem i dodałem kartę właśnie mBanku. 

U mnie się autoryzowało bez problemu przez 3d secure. Poza tym piszesz, że podpinałeś karty z 3 różnych banków, więc to nie mbank jest problemem, a ewidentnie coś nie tak z apką.

mądrego to i warto posłuchać  ;)

przemęczenie o pierwszej w nocy na kilkanaście godzin przed urlopem , nie wpadłem na to :mlot:

zainstalowałem apkę od nowa  i wszystko działa już poprawnie,  konto już zasilone,  wczoraj w nocy w akcie desperacji puściłem klasyczny przelew z Mbanku  na REVOLUTA jeszcze nie dotarł :-]

dzięki Jacek :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądrego to i warto posłuchać 
przemęczenie o pierwszej w nocy na kilkanaście godzin przed urlopem , nie wpadłem na to :mlot:
zainstalowałem apkę od nowa  i wszystko działa już poprawnie,  konto już zasilone,  wczoraj w nocy w akcie desperacji puściłem klasyczny przelew z Mbanku  na REVOLUTA jeszcze nie dotarł :-]
dzięki Jacek :yes:


Dotrze, nie martw się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.