Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przykra sprawa i szczerze współczuje.

Nie ma co za bardzo dyskutowac na ten tmat tylko działać, czasu niestety nie można.cofnąć.

TOM3653 - pozwoliłem sobie ogłosić temat na zaprzyjażnionych forach motoryzacyjnych może to coś pomoże.

Życze powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Chcąc logicznie uzasadnić pomoc innych for moto, jakieś tam światełko jest.

Tak po mojemu, jeśli wydarzył się mój scenariusz czyli kradzież dla pozyskania części zamiennych/podzespołów, to mi wydaje się, że w przypadku poważnej awarii np skrzyni biegów, zanim się użytkownik zdecyduje na

naprawę/remont/wymianę/kupno, zasięga informacji z netu/for.

Może gdzieś jakiś ślad jest. Oby cokolwiek a nitka do kłębka zaprowadzi.

A wiecie co... dużo nas jest, może masowo podejmiemy się wertowania netu w celu znalezienia jakieś info, niechby każdy z nas w wolnej chwili swoimi ścieżkami troszkę wolnego czasu poświęcił.

Może ktoś biegle porusza się po ukraińskich netach? Cóż inaczej możemy pomóc?

Tom, założyć nowy temat pomocowo-poszukiwawczy?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, szukać części, załamka.

Wiem, też chciałbym Tomowi pomóc ale co mam każde z ogłoszeń mu podesłać, skąd będzie wiedział, że to akurat jego alternator????

 

Inna sprawa, jeżeli już to najgorsze co go teraz mogłoby spotkać to uznanie szkody z OC warsztatu i znalezienie auta w częściach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Chcąc logicznie uzasadnić pomoc innych for moto, jakieś tam światełko jest.

Tak po mojemu, jeśli wydarzył się mój scenariusz czyli kradzież dla pozyskania części zamiennych/podzespołów, to mi wydaje się, że w przypadku poważnej awarii np skrzyni biegów, zanim się użytkownik zdecyduje na

naprawę/remont/wymianę/kupno, zasięga informacji z netu/for.

Może gdzieś jakiś ślad jest. Oby cokolwiek a nitka do kłębka zaprowadzi.

A wiecie co... dużo nas jest, może masowo podejmiemy się wertowania netu w celu znalezienia jakieś info, niechby każdy z nas w wolnej chwili swoimi ścieżkami troszkę wolnego czasu poświęcił.

Może ktoś biegle porusza się po ukraińskich netach? Cóż inaczej możemy pomóc?

Tom, założyć nowy temat pomocowo-poszukiwawczy?

 

Auto może wypłynąć w całości, np. na Ukrainie lub w Rosji.....

 

Widziałem reportaż o tym, że takie auta maja teraz wzięcie na froncie UA/RU ....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze tylko jak zidentyfikować koło, alternator czy inne podzespoły :hmm:  nawet nie poznałem dokładnie tego auta  :oslabiony:

 

Tomek, daj spokój to poroniony pomysł  :nono:  Albo wypłynie gdzieś w całości i da się go namierzyć albo.....  :oslabiony:

 

Wiem, że chwytasz się każdej deski ratunku....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa i bardzo współczuje :oslabiony:  trzymaj się Tom i oby pozytywnie zakończyła sie ta sprawa :przytul:

 

 

Proponuje się jednak nie rozpędzać w ocenach, scenariuszach itd :nono: bo możecie komuś wyrządzić krzywde, np oczerniając warsztat, włascicieli, pracowników ktorzy moga nie mieć z tym nic wspólnego Dopóki nie bedzie dowodów i wyroku to nie ma co gadać ....

 

 

 

Takie mi sie nasuneło teraz, skoro robiliście zrzute dla Kajetana po wypadku (gdzie powód i wina były dyskusyjne) to tym bardziej należało by pomóc Bogu ducha winnemu Tomowi :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mi sie nasuneło teraz, skoro robiliście zrzute dla Kajetana po wypadku (gdzie powód i wina były dyskusyjne) to tym bardziej należało by pomóc Bogu ducha winnemu Tomowi :hmm:

Tomku mój imienniku jak bardzo dziękuje Ci za takie słowa  :blagac:    :blagac:     :blagac:  jednak poczekajmy na rozwiązanie tej sprawy 

dzisiaj dzwonił do mnie prawnik, wszystko jest po mojej stronie, problem może być po stronie wyegzekwowania należności

ale myślę że właściciel zakładu stanie na wysokości zadania, bo jakby nie było nie ma tej firmy od wczoraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM3653 na fejsa wrzuciłeś że Ci auto skradziono,facebook to siła w docieraniu do bardzo dużej grupy ludzi my tutaj wszyscy porozsyłamy po znajomych tylko zapodaj link.....

PS bardzo współczuję.... :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie działa ten link :oslabiony:

Może to trochę science fiction ale czy np w takich przypadkach nie może mieć nic wspólnego poprzedni własciciel auta z takim tematem bo np. instaluje GPS,zapasowy kluczyk i towar podany jak na tacy  bo wchodzi jak do swojego i tak samo odjeżdza...

Oczywiście nikogo nie posądzam jak by co..

Edytowane przez schabo78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.