Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Takie mi sie nasuneło teraz, skoro robiliście zrzute dla Kajetana po wypadku (gdzie powód i wina były dyskusyjne) to tym bardziej należało by pomóc Bogu ducha winnemu Tomowi :hmm:

 

Też o tym myślałem ale sie nie wychylałem, bo na razie nie wiadomo na co robić zrzutę.  :hmm:

 

Na prawników?  :policja:  Na nowy samochód? :drive: Na opłacenie ekipy windykacyjnej?  :tuk:  :hmm:

 

 

 

 

Tak czy siak, myślę, że w właściwym momencie, kiedy już będzie wiadomo jak się sprawa potoczyła, społeczność forumowa na pewno stanie na wysokości zadania. Jeśli będzie taka potrzeba, pierwszy wrzucę datek to puszeczki. Co ja mówię!!!  :czerwona:  Do wielkiej puchy, która wypełni się po brzegi  :ok:

 

Trzymaj się Tomuś !!! Jesteśmy i będziemy z Tobą !!!!  :ok:

 

 

robiliście zrzute dla Kajetana po wypadku (gdzie powód i wina były dyskusyjne) 

 

Nie odpuściłeś sobie drobnej złośliwości....  :oslabiony:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb w ustawieniach prywatności zaznacz "wszyscy"

No  nic jutro poradzę się syna bo ja to jestem cienias w tych sprawach :]

 

Panowie to jedyne forum gdzie jest taki odzew na mój problem, gdybym mógł uściskał bym Was  wszystkich

bez wyjątku,i mam nadzieję że tak będzie :calus:    i tak na prawdę nie wiem co mam dalej napisać :oslabiony: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem  że ludzie mają większe problemy i z takim się spotkałem  gdzie..... no nie napisze :oslabiony: 

Staram się nie myśleć  o tym za dużo, ale jakoś się nie da, jednym słowem mam dość  :oslabiony:    :oslabiony:    :oslabiony:  

ale walczę i nie odpuszczę,  na pewno kiedyś znowu będę miał takie auto.

O takie moje marzenie   :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jedyne forum gdzie jest taki odzew na mój problem, gdybym mógł uściskał bym Was  wszystkich

bez wyjątku,i mam nadzieję że tak będzie :calus:    i tak na prawdę nie wiem co mam dalej napisać :oslabiony:

 

Tomek. To teraz wiesz jak ja się czułem, kiedy ogłoszono zbiórkę na nas i w ogóle jak ludziska pisali, że im przykro i współczują i w ogóle jak mogą pomóc  :) I telefony były itd..... był taki moment, że się z żoną poryczeliśmy ze wzruszenia  :'(

 

Tomek, ja wtedy zrozumiałem, że nie jestem sam na świecie i jest wielu wspaniałych ludzi na których mogę liczyć.

 

I tak jest i teraz. Masz za sobą ludzi, którzy w odpowiednim momencie staną na wysokości zadania. Nie jesteś sam !!!! 

Ja wiem  że ludzie mają większe problemy i z takim się spotkałem  gdzie..... no nie napisze :oslabiony:

Staram się nie myśleć  o tym za dużo, ale jakoś się nie da, jednym słowem mam dość  :oslabiony:    :oslabiony:    :oslabiony:

ale walczę i nie odpuszczę,  na pewno kiedyś znowu będę miał takie auto.

O takie moje marzenie   :hmm:

 

I po to my jesteśmy, po to jest to Forum, żebyś nie musiał dławić targających Tobą uczuć, tylko wylać je tu razem z żółcią i innymi emocjami, a my to zrozumiemy. 

 

ale walczę i nie odpuszczę,  na pewno kiedyś znowu będę miał takie auto.

 

 

Będziesz miał.  :nono:  

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam co przyniesie czas, adwokat mówi że sprawa jest po mojej stronie, i tego się właśnie trzymam :hmm:

Bo on po każdym takim stwierdzeniu wyciąga rękę po kasę ;-)

 

A poważnie to oczywiście ma rację. Problemem może być tylko wyegzekwowanie ewentualnie odszkodowania. Ale trzeba być dobrej myśli :-)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym wszystkim najbardziej ciekawi co w tej sprawie ma do powiedzenia właściciel warsztatu, ma jakieś propozycje? Jakie zajmuje stanowisko?

Jeśli nie jest w to umoczony to też ma sytuację nie do pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz jest poszkodowany Tomek ale tak naprawdę w całej sprawie powinien być poszkodowany tylko właściciel - gdyż to on "w jakimś stopniu" doprowadził do "zaniedbania" - doprowadzenie do możliwości "zniknięcia" auta które zostało jemu powierzone...

I wcale nie jest to fajna sytuacja właściciela warsztatu...

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz jest poszkodowany Tomek ale tak naprawdę w całej sprawie powinien być poszkodowany tylko właściciel - gdyż to on "w jakimś stopniu" doprowadził do "zaniedbania" - doprowadzenie do możliwości "zniknięcia" auta które zostało jemu powierzone...

I wcale nie jest to fajna sytuacja właściciela warsztatu...

 

Ja bym nie chciał być w jego skórze. Różne tematy przerabiałem w swym życiu zawodowym ale kradzieży auta z serwisu - jeszcze nie. I oby nigdy  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, coś wspominałeś że auto było w warsztacie na wały napędowe, powiedz czy zdążyli już je naprawić i czekało tylko na odbiór czy ukradli je bez tych wałów/wału? nie daje mi to spokoju a może być wskazówką dla śledczych. Coś mi tu nie pasuje, nikt nie poluje na auto za 25 zł jeśli nie jest pewny że jest sprawne i może nim odjechać. Skąd wiedział że jest sprawne? Mogło być bez wału i dupa z jazdy  :oslabiony:

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już miałem kradzież z miejsca pracy (na szczęście nie auta...)

 

Co do kradzieży aut - u mnie swego czasu była szajka kradnąca auta "ciężarówką" - podjeżdżali, zasłaniali "sobą" (w nocy) jedna ściana się otwierała, dźwig zabierał auto na pakę i ciężarówka odjeżdżała...więc z tą sprawnością to różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.