Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie.

Jako ,że przeoczyłem powitania dołączając do grona przedstawię się teraz.

żonaty ,dwie córki pracuje na co dzień w firmie "Straż Graniczna" Wraz z moim czworonożnym partnerem pilnujemy tego czego niebawem nie będzie. Moje hobby : wędkarstwo , fotografia- lecz w tej dziedzinie zamierzam zasięgnąć rady od kilku z Was ,bo jak wyczytałem są tacy , no i od niedawna jestem posiadaczem domku z którym po raz pierwszy wyjadę prawdopodobnie na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do foto pytaj spokojnie......ja z Kasia...tez sporo cykamy fotek...w sumei metoda prob i bledow uczylismy sie robic przerozne zdjecia nasza lustrzanka...tyle ze jeszcze musze kupic obiektyw lepszy i bedzie gitarra.....gratuluje domku na kolkach...tez juz bym chcial miec hehe :ok:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jako ,że przeoczyłem powitania dołączając do grona przedstawię się teraz.

żonaty ,dwie córki pracuje na co dzień w firmie "Straż Graniczna" Wraz z moim czworonożnym partnerem pilnujemy tego czego niebawem nie będzie. Moje hobby : wędkarstwo , fotografia- lecz w tej dziedzinie zamierzam zasięgnąć rady od kilku z Was ,bo jak wyczytałem są tacy , no i od niedawna jestem posiadaczem domku z którym po raz pierwszy wyjadę prawdopodobnie na zlot.

Tu masz rację za dwie i pół godziny już nie będziesz miał czego pilnować. :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

i co to już wszyscy. to od nowa , ja Bogusław , ona Janina, oni Lesio, Jacuś i Madzia + sześcioro carawaniątek.Wiek 62 - emeryt ale ciągle w biegu.Srednie Liceum Zawodowe / tapicer, zaopatrzeniowiec, magazynieritp/ teraz sprzedawca słodyczy z doskoku.Przekruj życia to tak jak u innych podstawówka - harcerstwo, średnia - harcerstwo, praca harcerstwo a potem to już dzieci i wyjazdy na wczasy rodzinne, Fiat 126 = N 250, potem Trabant + N 250 , następnie F 125 + N 126 a teraz VW 1.9 + N 126E.i już powoli carawaning. Zaliczamy zloty wczasy i tp. Lubimy góry, jeziora, morze i lasy, dobrze pojeść i ciepełko. Pozdrawiam już wpisanych i tych co pomnie. :]:]:]:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zatrudniony jestem w znanym światowym koncernie P&G Gillette Poland .Na początku była Nysa Towos naprawdę wygodny pojazd do podróży z małymi dziećmi ( rozkładałem materace i dzieci miały normalną kuszetkę ). :] Następnie Polonez Caro + N250C .na wyjazd na samochodzie bagażnik z rowerami + przyczepka na której też bagażnik i do wysokości samochodu napakowane materace plażowe i inne rzeczy lekkie a objętościowe ,naprawdę ciekawy widok. :bzik: Obecnie zestaw Ford Scorpio + Knaus Eifeland (długość zestawu 11m ) Obecnie jeździmy w trójkę ,syn już samodzielnie ,córka jeszcze rok dwa i będziemy w duecie zwiedzać Polskę i nie tylko :]:):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem belfrem, dlatego od lipca do sierpnia będę ciągał moja czepę, dotychczas ciągałem N'ke.

Obsada domku: ja - kierownik organizacyjny, żoneczka Iza - osoba niezbędna na pokładzie :) i córeczka Patrycja ( taaaka to się wyjeździ) :)

Mój holownik to Ford Mondeo, a czepka jest taka jak w profilu :).

 

Najczęściej mnie można spotkać w okolicach Jarosławca (koło Ustki), czasem robimy weekendowe wypady w różne bliższe i dalsze okolice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to teraz ja

Witam wszystkich miłośników karawaningu :oslabiony:

Mieszkam w Gdyni i wraz z mężusiem i córką od blisko 10 lat uwielbiamy spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury w przyczepie oczywiście ... :hehe:

W weekendy wyruszamy na podbój Kaszub i Borów Tucholskich, w okresie wakacyjnym "wypuszczamy" się gdziesik dalej ...

Na codzień zajmuję się ochroną środowiska ...

Pozdrowienia dla wszystkich

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No proszę, dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten temat :)

Jeśli chodzi o mnie, to chodzę do I klasy LXVII LO im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego w Warszawie, więc większość czasu wypełnia mi nauka.

W wolnych chwilach staram się nadrabiać swoje zaległości muzyczne, książkowe i internetowe :)

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja z narzeczoną nie wytrzymaliśmy tej nędzy w Świeciu n/w (ja zarabialem 2 lata temu 800-1000zl, narzeczona 650zł) i obecnie oboje pracujemy w Uk. Ja na kontrakcie w Firmie UYT LTD w Coventry -jestem operatorem maszyny. Firma wytwarza szkielet aut marki Honda-welding proces (model Civic oraz CR-V). Narzeczona zaś pracuje w firmie Syncreon w Hinckley. Przygotowuje do wysyłki sprzęt elektroniczny.

Nie odkładamy oboje za specjalnie, raczej wspieramy naszych rodziców i staramy sie zwiedzać troszku naszą Europe w wolnych chwilach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.