Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

CZYTELNIKU TEGO TEMATU !

 

DLACZEGO JESZCZE NIE NAPISAŁEŚ CO PORABIASZ NA CODZIEŃ ?

NIE ZWLEKAJ BO NIE POZNAMY CIĘ NIGDY ! JEŻELI JUŻ TU Z NAMI JESTEŚ TO NIE WSTYDŻ SIĘ TEGO CO ROBISZ. CHYBA ,ŻE MASZ POWODY .

 

PS.

Ten apel nie dotyczy tych którzy już tu pisali.

Andrzeju 1954 - ten apel na pewno nie dotyczy Ciebie ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

halo halo tu martes czyli marcin

na codzień niestety pracuję tzn. mam zarejestrowaną firmę ale tak naprawdę to pracuje u kogoś....

robin (chyba trochę ci zazdroszczę i pewnie nie tylko ja) tej wolności.

firma moja zajmuje się tzw systemami zabezpieczeń (alarmy,monitoring,kontrola dostępu bla bla...) ale znam się na tym tylko teoretycznie (nigdy nic samemu nie podłączyłem) ale mam łebskich kolegów i jeśli będę mógł coś podpowiedzieć napewno się odezwę (teoretycznie :] oczywiście)

pozdrawiam wszystkich

mam nadzieję że mnie polubicie jestem typ rozrywkowy i jak to mówią muzyka w tańcu mi nie przeszkadza.... pacierza i alkoholu nie odmawiam..

 

jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i do rychłego zobaczyska :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, możenieco nie na temat napisze ale... sami ocenicie :]

 

 

Tak myśle, że niedługo jakieś kobiety wpadną na nasze forum i czytając posty czym się zajmujemy zrobią casting na sponsora ;-) Więc strzeżmy się Panowie :]:]:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, :]

ja zajmuję sie niewdzięczną branżą jaką jest telefonia komórkowa, mam klika salonów Plusa, kiedyś to był niezły biznes a dzisiaj niestety już nie!!! Jak ktoś ma pomysł na fajny biznes związany z karawaningiem to chętnie się przyłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam 41 lat, z wykształcenia budowlaniec (były kier. budowy) w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz linie, węzły i stacje kolejowe ... czyli ten od wszystkiego, co ma fundamenty i dach, oraz od torów, mostów, wiaduktów i przepustów. Budowałem m.i. oczyszczalnie ścieków w Tresnej i w Dąbrowie Górniczej, Stacja PKP Gliwice - perony nr III i IV i przejście podziemne to też moja robota, szybki tramwaj Katowice-Chorzów-Bytom i wiele małowidowiskowych obiektów :lol:

Obecnie koordynator d/s technicznych, czyli ... remonty maszyn budowlanych, urządzeń i budowli, nadzory i takie tam bzdety. Aaaaaaaaa ... i tony papierów :lol:

Od 21 lat ta sama żona, która równiez nie wyobraża sobie innego wypoczynku jak ... przyczepa, las i woda ;).W dorobku trzej synowie ... 20 lat, 19 lat i ... 2 latka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się i ja. Wiek 39 lat, żona, 15 letnia córa. z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Do niedawna przacowałem w fabryce autobusów VOLVO we Wrocławiu jako technik ds. części zamiennych nadwozi autobusowych. Obecnie szukam roboty, natomiast moim głównym zajęciem jest w tej chwili to co kiedyś było zajęciem dodatkowym, czyli granie na perkusji do "kotleta" na róznych imprezach okolicznościowych, oraz uszczęsliwianie sasiadów swoim talentem muzycznym :lol::lol: Zonka pracuje w Niemczech, tak więc nieczęsto się widzimy :lol: . Parę lat temu kupiłem przyczepkę KNAUS JET 380, rocznik '71 (pewnie najstarsza na tym forum), która zastapiła mi namiot, z którym podróżowaliśmy wcześniej. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - to i ja się dopiszę. Pracuję w firmie informatycznej (oprogramowanie) i jestem "działem pomocy technicznej" dla użytkowników naszego oprogramowania. Generalnie to moje któreś z kolei zajęcie (najbardziej jednak podobało mi się prowadzenie ciężarówek z naczepami i autobusów). :lol:

PS: Z wykształcenia jestem technikiem elektroradiologii oraz muzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z zawodu jestem elektrykiem po technikum i politechnice. Projektowałem linie energetyczne wysokiego napięcia dzięki czemu poznałem prawie całą Polskę. Pracowałem na statkach pełnomorskich obcych bander na tzw. bulk carrierach więc trochę świata też zaliczyłem. Obecnie wykonuję i naprawiam automatykę do nieskomplikowanych procesów technologicznych, chłodnie przemysłowe, maszyny do przetwórstwa mięsnego i inne. Jak zajdzie potrzeba to elektrykę w samochodzie też naprawię a w przyczepie usprawnię. Turystykę zacząłem w roku 1957 od roweru i pałatki (to taki typ namiotu i jednocześnie okrycia dla ówczesnych żołnierzy). Przez N-126 ciągniętą przez Nysę-towos, Żuka, VW-Transportera, zamienioną na N-132, potem na N-126n zjeździłem trochę Polski i Europy.

Irek 3 - mój brat pracuje w Elektrowni Dolna Odra więc zapytam czy jesteś tam grzeczny.

Nie witajcie mnie, z racji wieku to ja was wszystkich (albo prawie wszystkich) witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; kolego Lepciak Elektrownia Dolna Odra to jest zespół 3 elektrowni:Elek.Szczecin, Elek. Pomorzany i ta najważniejsza; w Nowym Czarnowie w której to ja pracuję.Korzystając z Twego doświadczenia jako elektryk to proszę podpowiedz mi w pewnej sprawie.Chciałem (i dalej chcę)udoskonalić mój piec CO na miał węglowy.Dołączyłem grzałkę 8 Kw i owa grzałka nie nagrzewa mi CO.Oryginalne piece CO elektryczne też mają taką moc.Robin przysłal mi regulator pompy obiegowej,który załącza pompę po osiągnięciu zadanej temperatury,pompa się włacza wodę rozgoni i dalej zimno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nazywam się Artur Siwek, mam 29 lat mieszkam w Słupsku, od 2 lat zajmuję się karawaningiem.Mój holownik to Vw Golf 3 kombi 1,9 TDI 110 KM, a przyczepa to LMC 535 F LUXUS 1986 rok.Mam żonę i 3 letniego syna. Obecnie pracuję jako kierownik hurtowni budowlanej z tego powodu mam 2 tygodnie urlopu na początku lipca, weekend majowy i kilka dni w okolicy 15 sierpnia.Pozdrawiam wszystkich i chętnie poznam się z ludźmi uprawiającymi te hobby.Moje zainteresowania to żeglarstwo, historia i ogólnie sport. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skoro prawie wszyscy dopisali się w tym wątku to ja też :ok:

 

Przede wszystkim fascynujące jak różni ludzie tutaj pisują, a jednak coś ich łączy: karawaning :ok:

 

Jeśli o mnie chodzi to trzydziestopięcioletni ojciec dzieciom i szczęśliwy małżonek. Zawodów wiele: mechanik samochodowy, kierowca (w tym autobusów komunikacji miejskiej), handlowiec, informatyk...

 

Pochodzę z Katowic, w Gdańsku miałem problemy ze znalezieniem dobrej pracy. W końcu wspólnie z żoną (skrzypaczką) założyliśmy firmę usługową - usługi porządkowe, żaluzje, roboty wysokościowe... Kokosów nie ma, ale sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem :ok:

I dużo czasu na HOBBY :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.