Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Mam na imię Janek - 49 lat, kochaną żonę od 28 lat, dwóch synów (Maciek 27 lat - żonaty; Mateusz 20 lat - w tej chwili w wojsku). Mamy też obowiązkowo psa Zuzię. Oboje z żoną wędkujemy (spławik i spining) a właściwie we trójkę bo nasz pies jest naszym sternikiem :)

Jestem emerytem (były wojskowy) ale nadal pracuje w tej samej firmie jako pracownik cywilny. Uwielbiamy wypoczynek nad jeziorami. Na początku jeżdziliśmy z namiotem :ok: , później N 126, a od 5 lat z Brustnerem Lux ale już bez dzieci (bo jak mówią nasze chłopy "ze starymi" to nie halo). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! Mam na imię Radek urodziłem się 33 lata temu. Pracuję jako elektronik w serwisie Opla (w razie czego służę pomocą). Przygodę z karawaningiem zaczeliśmy razem z żoną (ma na imię Marta) już ok.10 lat temu . Pierwszy wypad pożyczonym pimpongiem na Mazury -było super. Potem był pożyczony kamper, a teraz to już od 4 lat własny sprzęt. Najpierw była przyczepka CI SPRITE z 1976 roku (pół roku spędziłem na remoncie). Teraz mam już pożądnego Lorda Munsterlanda 400f. Od pięciu lat do załogi dołączył syn Kacper. I to chyba na tyle, jakby co to pytajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Radku.

Ponieważ pochwaliłeś się , że jesteś elektronikiem w serwisie Opla, to mam od razu pytanie do Ciebie. Interesuje mnie sygnał prędkości podawany z ABS-u do modułu tempomatu w Omedze V6 z 97 roku - jaki poziom napięcia i ilość impulsów na 1 obrót koła albo na kilometr - może uda się zdobyć takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam jestem Mateusz lat 26 od 18 roku życia zwiedzam polskę z namiotem ale czas to zmienić dlatego znalazłem się wraz z żoną na waszym forum

 

od 7 lat prowadzę firmę zajmującą sie zakładaniem ogrodów budową oczek wodnych i sprzedażą rzeczy i ryb do oczek wodnych

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła najwyższa pora na napisanie coś o sobie.

:)

Mam na imię Robert i mam 31 lat moja żonka Monika :-] teraz 20 marca kończy magiczne 30 lat i jest bardzo kochana. Jesteśmy małżeństwem od 10,5 roku i jeszcze nam się nie znudziło bycie razem( oby tak dalej). W tym czasie dorobiliśmy się dwójki cudownych chłopaków: inteligentnego i wszystko wiedzącego na temat dinozaurów i innych stworów Krystiana lat 9 i cudnego i kochanego aczkolwiek nad podziw ruchliwego i gadatliwego Maksymiliana vel Maksia lat 3.:-]

Razem z żoną prowadzimy firmę transportową i usługową ( rozbiurkowo- wywozowa). Ja zajmuję się sprawami technicznymi zaś biurokracją przypadła mojej żonci. Poza tym ja jestem operatorem mojego ukochanego dźwigu samojezdnego. Mieszkamy w Kutnie i posiadamy swój domek.

Moje zainteresowania to głównie samochody i wszystko co z nimi związane. Ciężarowe Mercedesy to mój konik- żonka jest często wściekła że więcej czasu spędzam z samochodami niż z nią :krzykacz:

W wolnych chwilach z moim Krystianem kleimy modele i tu żona sie dziwi bo nie samochody ale samoloty.

To piszę ja czyli Monika: mój Robercik to jak to zwykle mówią znajomi " doktor MB" wystarczy że usłyszy przez tel odgłosy silnika i powie co mu dolega" - nie chciał mi pozwolić tego napisać :-]

Moja żoncia Monia zajmuje się firmą od strony biurowej co nie jest jej pasją :? a w wolnych chwilach oddaje się swojej pasji czyli kosmetyce i fryzjerstwu (zakłada akryle i cuda tworzy u innych członków w rodzinie na głowach).

poza tym jest maniaczką szybkości ale tylko jak jedzie sama. wprost kocha swoją Alfe 145 i ostatnio grzała nią 175 km/h ( wydała sie przypadkiem) :-]

 

O reszcie opowiemy jak się spotkamy.

Pozdrowionka dla wszystkich od mojej Moni. :)

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.