Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proponuje wątek zapoznawczy w pewnym stopniu :) Mianowicie czym zajmujemy się na codzień?

Ja pracuje w Browarze Dojlidy w Białymstoku jako pracownik rozlewu. Obsługuję maszynę pakującą w zgrzewki puszeczki :)

Poza tym robie zaocznie magistra z ochrony środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Vikuś :banan: studjuje dziennie na UW na Wydziale Fizyki, pracuje dorywczo tu i tam, spotyka się ze znajomymi, zimą jak jest czas i kasa jeździ na desce a latem... planuje pierwszy wypad z przyczepką :palacz: . Pozatym pełni funkcję dekoratora wnętrz :bevil: a Tomii... naczelnego majstra :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studjuję Inżynierię Środowiska na Politechnice Warszawskiej - dokładnie: ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylazja i Gazownictwo.

Studjuję dziennie dlatego nigdzie na stałe nie pracuję :palacz: - obijam się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem metryki wszystkich użytkowników forum,ale sądze,że jestem najstarszy?Mam 48 lat; żonę i dwie córki jedną zamężną bez wnuków.Z zawodu jestem kierowcą-ratownikiem straży pożarnej w elektrowni Dolna Odra.Dodać jeszcze muszę iż mimo faktu,że córki są dorosłe to często wpólnie jeżdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 26 lat. Ukończyłem studia magisterskie,pedagogiczne (Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza), licencjackie muzyczne (Edukacja muzyczna), kurs choreograficzny specjalizacja taniec ludowy-narodowy. Na studiach tańczyłem w zespołach folklorystycznych, prowadziłem też swoje zespoły a teraz... śpiewam i tańczę w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze".

Pozdro!

Filip

:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się opowiem :]

 

Na początek coś do Irka3 - mam 50 lat więc masz już kogoś za sobą :]

Jestem belfrem, ale to się już niedługo zmieni i wtedy dopiero będę miał dużo czasu aby z przyczepką podróżować :banan:

Syn (oczywiście nie sam :palacz:) juz ciąga swoją (czyli moją byłą :] ) przyczepkę i na ogół wyjeżdżamy razem :bevil:

 

 

P.S. Pierwszy wyjazd z przyczepą (jeszcze bagażową za maluszkiem) odbyliśmy z żoną i synem 22 lata temu, a z N126E 13 lat temu :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej z nas się przedstawia,to fajnie.Użytkowników jest 13 a zaprezentowało się 6.Osobiście cieszę się że na tym forum uczestnicy są różnego wieku.Moją przygodę z karawaningiem opisałem na innym forum.Skracając opowieść;zacząłem 1989r.przyczepką n126 z mego zakładu(mamy 4 przyczepki na stanie)od 3 lat mam własną Eriba-Taiga;z łazienką,toaletą,ogrzewaniem gazowym rozprowadzonym po całej przyczepie,lodówka (12v,230v,gaz)przedsionek pełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie!

 

Lat 24 stan wolny, od niedawna magister od zarzadzania, obecnie eksportuje kolektory słoneczne na Europę.i najbliższą okolice;)

 

Karawaning wyssałem mlekiem matki. Kiedys chciałem byc budowlańcem bo..."wujaszek jeśt budowlańciem i ma przycepke" (n126E z 81, zreszta sluzy mu do dzisiaj:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołaczam.

Prowadzę firmę, która zajmuje się obsługą aptek i lekarzy od strony informatycznej - to zawodowo.

A prywatnie 32 lata posiadam żonę i dwie córy (przechlapane 3 kobity w domu - chyba psa sobie kupię - rodzaju męskiego) :bevil:

Przyczepę kupiliśmy ze 3 tygodnie temu , także nie mam żadnego doświadczenia. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć!

No jak wszyscy to wszyscy, a więc pracuję w kombinacie Mittal Stell Poland (dawna Huta im. T.Sendzimira) w "remontówce" jako pracowik dozoru. Jestem po studiach i mam 48 lat.Przygodę z przyczepą (oczywiście nieśmiertelną N126E), zacząłem w 2000r. i do dzisiaj jestem jej amatorem. Stan osbowy rodziny to oczywiście żona i dwoje dorosłych dzieci.

Pozdrawiwiam Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ma 28 lat ,żone 3 letnią super córe skończyłem studia na WSP- kierunek edukacja zdrowtna z rehabilitacją + studium fizjoterapii = FIZJOTERAPUTA.

Wraz z kolegami założyliśmy klub KOMPAS( www.klub-caravaningowy-kompas.com )a przygode z przyczepą zaczeła sie 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.