Skocz do zawartości

Jaki GPS zakupić.


Krolewicz3

Rekomendowane odpowiedzi

No i zakupiłem dzisiaj takie cudo:

 

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/zobacz-takze-akira-mm-3512-a3.bhtml

 

Czy możecie coś na ten temat powiedzieć,czy da się to odblokować i wgrać inne mapy?

 

Oczywiście, że da się odblokować i bedziesz mógł wgrać (na próbę oczywiście :ok: ) kilka różnych map do testów :zlo:, a także uzyskać funkcjonalność typowego PDA, a nie tylko PNA jakim jest Garmin :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i zakupiłem dzisiaj takie cudo:

 

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/zobacz-takze-akira-mm-3512-a3.bhtml

 

Czy możecie coś na ten temat powiedzieć,czy da się to odblokować i wgrać inne mapy?

 

Tu Masz http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=1097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko stałem się posiadaczem mio p550 - uszkodzonego ,nie wstał po hard resecie... :bzik: czy można go naprawić ,ewentualnie proszę o jakiegoś linka do forum o tych urządzeniach - w tym temacie jestem :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko stałem się posiadaczem mio p550 - uszkodzonego ,nie wstał po hard resecie... :bzik: czy można go naprawić ,ewentualnie proszę o jakiegoś linka do forum o tych urządzeniach - w tym temacie jestem :zlo:

Też mam problem bo mam wywalony rom w Yakumo eazygo xs.

Musisz zarejestrować sie tu pdaclub.pli poczytać chyba coś było ,jak nie Pytaj na tamtym forum.Albo jeszcze lepiej Geo24.de tylko ten język.Znalazłem coś w sieci oto opis.

"Może się komuś przyda

Działa w p350/p550

Przełącznik na OFF

Joy do góry i trzymając joya w górze przełączamy przełącznik na ON i czekamy aż się pojawi logo pocket mobile na niebieskim tle "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Może się komuś przyda

Działa w p350/p550

Przełącznik na OFF

Joy do góry i trzymając joya w górze przełączamy przełącznik na ON i czekamy aż się pojawi logo pocket mobile na niebieskim tle "

u mnie to nie działa migną tylko diody i podświetlenie klawiszy przez chwilę i nic :bzik: popatrzę na

pdaclub.pl
bo obcych języków to nie znaju... :zlo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrek101, A nie włączyłeś sobie przypadkiem blokady ? Ja co prawda mam Asusa 696 ale na początku też myślałem, że mi padł bo były identyczne objawy jak u ciebie, a po prostu przypadkiem włączyłem blokadę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sobie zakupiłem GPSa. W carefour był Lark za 299zł z mapą MapaMap 5.0. Reszta parametrów jak u Tomiego, tzn. mp3, filmy, fotki... i nawet do domu to mnie zaprowadziło :) Odrazu po wypakowaniu z opakowania.

Ale na początku miałem mały problem - uchwyt był połamany :) Niemniej w sklepie wymienili na nowy od ręki :) W sumie nigdy nie bawiłem się takim urządzeniem, ale bez problemu wpisałem dane by dotrzeć do domu - jak narazie gęba mi się śmieje po kupnie :) Fajny gadżecik :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MapaMap jest raczej kiepską mapą więc od razu "kup se" :) i wgraj AutoMapę. Jak byś miał jakieś problemy to zapraszam na PW i będziemy kombinować :bukiet:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Tomii, dzięki :):bukiet: Jak co będę napewno się zgłaszał. Najpierw poznam urządzonko i wtedy zaczne kombinować :) Ale byłem pod wrażeniem, że znalazła mój adres. Moja uliczka jest nowo powstałą gdzie są tylko 4 domy. Wiem od taksówkarzy, że nie wszystkie mapy miały tą ulicę w pamięci przez co i kurierzy i taxi miewają problem trafić :)

 

Ide pobawić się zabawką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MapaMap jest raczej kiepską mapą więc od razu "kup se" :) i wgraj AutoMapę. Jak byś miał jakieś problemy to zapraszam na PW i będziemy kombinować :bukiet:.

 

No ja właśnie wczoraj odblokowałem akirę i "kupiłem se" auto mapę.Śmiga elegancko :)

Szary jak coś to wiem,gdzie "kupić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MapaMap jest raczej kiepską mapą więc od razu "kup se" :) i wgraj AutoMapę. Jak byś miał jakieś problemy to zapraszam na PW i będziemy kombinować :bukiet:.

 

No ja właśnie wczoraj odblokowałem akirę i "kupiłem se" auto mapę.Śmiga elegancko :)

Szary jak coś to wiem,gdzie "kupić".

 

Ja ile narazie się bawiłem wszystko znajdowało bez problemu więc nie wiem czemu mapa map niby jest kiepska. Puki nie zobacze, że jest jakaś lepsza nie będę się bawił. Ja nie mam wygórowanych wymagań więc narazie nie będę się przeinstalowywał.

 

Niemniej jak co będę się zgłaszał po ewentualne porady... w sumie jedno mam głupie pytanie:

czy jak używacie gpsu to wyświetlacz pali się cały czas, czy macie ustawiony wygaszacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygaszacz ten wyłącza się w momencie gdy podłączysz ładowarkę. Możesz również wyłączyć go na stałe w ustawieniach. Ja ustawiłem tak że wygaszacz mi nie działa :), czasami jednak trzeba looknac na mapę :bukiet:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi świeci cały czas, natomiast na noc załączają sie automatycznie kolory nocne, bo dzienne wtedy mocno daja po oczach.

 

ooo, dzięki, w sumie tez poduważyłem, że mam też nocny tryb automatycznie załączany. też ustawiłem na ciągłe świecenie. Dzięki! :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.