Jump to content
Sign in to follow this  
Krolewicz3

Jaki GPS zakupić.

Recommended Posts

adi

Automat działa mniej więcej tak, że GPS oblicza sobie wg pozycji na ziemi zachód i wschód słońca (dla niego to pestka) i o tych godzinach robi pstryk na nocny i pstryk na dzienny. Nie widziałem GPS z czujnikiem pomiaru światła, byłoby to chyba bez sensu :-).

Jarekkow

Tylko Becker traffic assist 7926

adi
Tylko Becker traffic assist 7926

Sorki, ale nie zrozumiałem?????

Jarekkow

Polecam ten model nawigacji ! :bukiet:

Tomii
Polecam ten model nawigacji ! :)

No Jarek rozpisałeś się :bukiet:. Warto jednak poprzeć swoje zdanie kilkoma faktami, czy nie wiem przynajmniej dane techniczne podać.

Yabulon

Teraz to wszystko to samo. Jak tylko znajduje fixa to jest OK. A programów nawigacyjnych wszędzie pełno, do wyboru do koloru

adi

Yabulon, nie do końca - bardzo ważna jest dokładnośc map, a to już nie to samo. Oczywiście bajery to prawie wszędzie takie same, ale szczegółowośc map czy szybkość przeliczania procesora zobaczysz na drodze dopiero jak ją pomylisz ( w centrum wielkiego miasta gdzie jeździ sie szybko ...)

wecha

Witam

Jestem tu nowy i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

A teraz pytanie, mianowicie kupiłem Lark FreeBird 35.0 i po jakims czsie się sam całkowicie wyłącza :hop1: , jest to różnie czsami chodzi 2 godz, a pużniej już tylko parę minut.

Jak myślicie- wada urządzenia czy może WinCe

Pozdrowienia

szary11
Jak myślicie- wada urządzenia czy może WinCe

Mójmi się nie wyłącza...więc raczej jest coś nie tak :hop1:

janus

Poszperaj tutaj http://www.my-navia.pl/index.php

Jest tam sporo o Twoim sprzęcie :hop1:

jedrek101

dziś widziałem akirki w sklepie nie dla idiotów :) po 289 zł w Warszawie na Górczewskiej (Tomii chwalił sobie ten model navi )

bim

wczoraj byłemw auchanie w Rzeszowiei korciło mnie , żeby kupić sobie coś takiego za jedyne 299 zł manta 040 z alkomatem

Link do alegro gdzie opisane jest to urządzenie nie wiem czy warto

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=400088004

witus

Kolega kupił mantę model niższy i jeszcze tańszy (bo bez alkomatu :-]). Jeździ już miesiąc i rewelacja - bardzo zadowolony. Sam wrzucałem mu automapę do tego (śmiga bez problemu). Gwarancja 2 lata więc nie ma się co przejmować. Polecam !!!

Wirek

Do tej pory miałem GPS w paltopie Asus 639, a wczoraj zakupiłem NavRoad 750F z duzym 7 calowym ekranem i Automapa ver.5,1 , co prawda na stonach automapy jeszcze tej wersji nie ma , ale juz pokazuje sie w sprzedaży .

Pięknie to wyglada na dużym ekranie zupełnie inaczej jak na Asusie, ekran oczywiście dotykowy , ale można paluszkiem , nie rysikiem tak fajnie widać i łatwość trafienia na przyciski ekranu, do tego jeszcze zakupie kamerke cofania . NavRoad ma również transmiter w pełnym zakresem fal UKF, wiec można poprzez radio GPS , film czy muze na radio samochodowe. Polecam tą zabawkę , choć cena nie mała.

gogi123

czytam ten temat i sam nie wiem czy nawigacje kupic. Posty zachecajace. Do tej pory jakos radze sobie z atlasem i mapami. Az taka wygoda?

I co znaczy odblokowana nawigacja? Ze mozna wgrac jaka sie chce tylko zostaje urzadzenie :-]