Skocz do zawartości

Jaki GPS zakupić.


Krolewicz3

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie przez weekend padł Garmin Nuvi 350 - padła antena wewnętrzna, bo po podłaczeniu zewnętrznej działa, a wypięcie kabla powoduje3 całkowita utratę sygnału :-(( :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja wlasnie kupilem Asus a696. Wlasnie przyszedl :?:) i strasznie sie pale by z niego zaczac korzystac. Tylko okazuje sie ze trzeba wgrac Auto Mape. A to okazuje sie nie byc takia prosta sprawa. Jak sobie z tym poradzic? :):]:) Mam zassana Auto Mape jest niby jakas instrukcja cos wkleic cos wykleic .... juz mnie od tego glowa boli :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki Yabulon! Juz jest wszystko ok! Sprawdzilem sprzecik, zaladowalem Auto Mape i potwierdzam, ze wybor byl odpowiedni. Spelnia calkowicie moje oczekiwania jesli chodzi o nawigacje po Polsce. Jedyna niedogodnoscia jest niedokladne oznaczenie radarow na terenie naszego kraju, niektorych wogole nie ma a czasem jest tak ze sa oznaczone tam gdzie ich nie ma. :bukiet: Ale sadze ze to jedynie sprawa upgrade i bedzie wszystko aktualne.

Wszystkim polecam Asus A696 + Auto Mapa jesli chodzi o nawigacje po Polsce. :hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje 4.1.2 na Polske bo w chwili obecnej tylko ta jest mi potrzebna.

Powiedz czy jest mozliwosc nanoszenia samemu miejsc w ktorych sa foto-radary? :hehe: czyli uaktualnianie samemu programu?

 

A od wczoraj mam tez CB .... i z tego co widze to baaardzo przydatna rzecz :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwosc nanoszenia samemu miejsc w ktorych sa foto-radary?
Z tego co wiem to jest, ale nigdy się w to nie bawiłem.
mam tez CB .... i z tego co widze to baaardzo przydatna rzecz
Nie wiem czy nie bardziej niż nawigacja, zwłaszcza w trasie. W mieście nawigcja lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni sie zgadzam. Na miasto nawigacja jest nie do zastapienia, prowadzi jak po sznurku do celu pod dom. Natomiast poza miastem CB-ik! Gdzies widzialem strone w necie na ktorej mozna bylo dokonywac zmian w Auto Mapie dot. umiejscowienia fotoradarow i zasysac to do palmow. Jak znajde to sie zaraz pochwale.

Czy juz poslugiwales sie wersja 4.5.2? Czy sa naprawde duze roznice w porownaniu do 4.1.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz poslugiwales sie wersja 4.5.2? Czy sa naprawde duze roznice w porownaniu do 4.1.2?

 

podstawową różnicą jest przedstawienie budynków w 3D

 

Ja bym określił, że to jest najmniej istotny, aczkolwiek najbardziej spektakularny gadżet.

Istotne są:

- zdecydowana poprawa w algorytmach wyznaczania tras,

- zmiana wyglądu i funkcjonalności menu kontekstowego, w obecnej wersji dostosowanego do obsługi palcem,

- podobnie odnośnie list rozwijalnych,

- uaktualnione mapy,

- poprawa obsługi wbudowanych GPSów (w niektórych urządzeniach był z tym problem),

- lepsze opisy przy wybieraniu wbudowanych punktów POI,

- w tym miejscu w kolejności umieściłbym budynki 3D,

- inne mniej ważne zmiany (np. wielkości czcionek w pilocie, rozbudowana obsługa ostrzegania o POI itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kupiłem Akire mm 517 ,oczywiście za sprawą Tomiego, ale wybór trafny za 300zł + 35 zł 2 gb karta.Odblokowałem i super Automapa 4.1.2 filmiki ,mp3.Każdemu polecę kto nie chce wydać kupy kasy a się waha czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kupiłem Akire mm 517 ,oczywiście za sprawą Tomiego, ale wybór trafny za 300zł + 35 zł 2 gb karta.Odblokowałem i super Automapa 4.1.2 filmiki ,mp3.Każdemu polecę kto nie chce wydać kupy kasy a się waha czy warto.

 

To ta z biedronki - za 299 zł?

 

http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Akire mm 517 ,oczywiście za sprawą Tomiego, ale wybór trafny za 300zł + 35 zł 2 gb karta.Odblokowałem i super Automapa 4.1.2 filmiki ,mp3.Każdemu polecę kto nie chce wydać kupy kasy a się waha czy warto.

 

No to i mnie dopadło :hehe: Zaszalałem :hehe: i kupiłem Akire mm 512 (to samo co 517 ale w czarnym kolorze) właśnie za 299.- :hehe:

Jeszcze nie zdążyłem odblokować, ale widzę, że problemu nie będzie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.