Skocz do zawartości

Jaki GPS zakupić.


Krolewicz3

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że w 35.0 też można tylko podmienić ten plik i bez odblokowywania AM będzie śmigać?

No muszę jeszcze nad tym pomyśleć i na spokojnie się zastanowić :przyczepa: z Akiry byłem na prawde zadowolony i z chęcią zakupił bym ją jeszcze raz.

 

Nie wiesz jeszcze czy ten Lark ma miejsce na rysik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem że w 35.0 też można tylko podmienić ten plik i bez odblokowywania AM będzie śmigać?

 

Dokładnie tak.

 

No muszę jeszcze nad tym pomyśleć i na spokojnie się zastanowić :blagac: z Akiry byłem na prawde zadowolony i z chęcią zakupił bym ją jeszcze raz.

 

Ja chciałem kupić Akirę, ale w końcu w sklepie zdecydowałem się na Larka 35.1 i nie żałuję. Przede wszystkim karta 8GB SDHC - miodzio! Szkoda, że Lark 35.0 podobnie jak Akira nie obsługuje.

No i szkoda, że nie rusza bezpośrednio po hibernacji, tylko jakby restartuje się. Ale może tu wynik nie odblokowania urządzenia :przyczepa: BTW jak było z tym w Akirze?

 

Nie wiesz jeszcze czy ten Lark ma miejsce na rysik?

 

Tak, ma rysik wkładany od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jak było z tym w Akirze?

 

Akira przy wyłączaniu przyciskiem wchodziła jak by w hibernacje.

 

akubit powiedz mi czy dobrze myślę:

W larku będzie tak że jak w domu ustalę trasę to nie będę mógł wyłączyć urządzenia żeby nie stracić danych które wklepałem do mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - przykre to z Akirką :piwo:

 

Co do zakupu Akirki to na forum http://www.navia.uel.pl/ piszą chłopaki, że ostatnio w Auchanie widzieli w dobrej cenie :przyczepa:

 

A pro pos - czy serwis nie marudził, że oddałeś odblokowaną Akirkę?

 

A tak w ogóle to masz rację z tym, że Akira sprawdza się świetnie :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janus z serwisem problemów nie było. Zmieniłem tylko nazwę głównego folderu na taką jak była i wgrałem backupa z rejestru :piwo:. W Wawie w oszołomach nie ma już szakirek :przyczepa::blagac::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze Garmina nuvi 310, bo moge miec i nie wiem czy brac czy nie ?

No i czy Litwe ma on ?

 

Jacek, fan papierowej mapy i żony za pilota.

 

Jacki ja mam na spółkę z teściem 350 i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony ... :przyczepa:

 

teść tez :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek po jabłkach już :blagac:.

 

No więc dziś zakupiłem swoją drugą tanią nawigację :hop1:. Co mogę powiedzieć o Lark FreeBird 35.0 :przyczepa:.

 

No to zaczniemy od minusów (raczej to takie drobnostki-głupstwa :piwo: ) :

- gorszy uchwyt samochodowy niż w Akirce

- ładowarka samochodowa nie ma "zwijanego" kabla

- dźwięk z larka jest mniej miły dla ucha

- brak w zestawie ładowarki 230V

 

Na plus dla larka:

- nie trzeba go odblokowywać i od razu można zmienić mapę, odtwarzać filmy czy mp3

- dużo lepiej zbierający sygnał odbiornik GPS (akira na biurku nie łapała sygnału, lark w niesamowicie szybkim czasie go znajduje)

- schowek na rysik (strasznie mi tego brakowało w akirze)

 

Larka polecam tym którzy nie chcą grzebać w rejestrach ani instalować dodatkowych programów. Obsługa jest prosta, a zmiany mapy wiąże się tylko ze wskazaniem ścieżki dostępu do nowej innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.