Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

noooo mam klopot jak cho..a

Kiszon jak zwykle powie, że się chwalę
- proroctwo...

 

W swoim życiu byłem uczestnikiem lub współorganizatorem ponad 200 zlotów z namiotami i przyczepami, rajdów pieszych, rowerowych i samochodowych, regat żeglarskich, spływów kajakowych i motorowodnych z tego część o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym ale nigdy nie spotkałem się ze spotem lokalnym gdzie termin spotkania rodził się w takich bólach.

To jest mój kapelusz turystyczny znany wszystkim w Kozienicach. Jeżeli byłeś chociaż na jednym zlocie to wiesz co ten kapelusz prezentuje.

- kolejny przyklad najciostwa..

i jeszcze to:

2. mam czym się pochwalić w przeciwieństwie do niego.
no a to to pewnie jakas modlitwa ... :)

 

dziekuje i nie dyskutuje ... Panie Lepciak zakoncz Pan juz te dyspute... przynajmniej w tym watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fest2,.. widzisz .. ot to ze nie ma tu organizatora jakiego ktos (sic chyba wiemy kto .. :) ) probuje nam wmowic.. spocik to spocik .. po to dyskusja wlasnie trwa aby jak nawiekszej rzeszy ludzikow pasowalo.. a nie sztywny termin organizatora ze wtedu i juz! .. ale co tam.. poza tym czy gdzies sie nam spieszy ze nie mozemy sobie podyskutowac ?? ..bo Lepciakowi sie to nie podoba??????? dziwie sie ze MODy nie reaguja bo jesli to bylby ktos inny to by dostal juz ostrzezenie albo posty jego w smitniku by sie znalazly.. ale coz IMHO ze termin i miejsce jest... tylko jak napisales oby pogoda dopisala i mam oczywiscie cicha nadzieje na grzybki jeszcze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Nie jestem decyzyjny, ale wydaje mi się, że Kiszon ma rację, Lepciak daj spokój, kiedyś On, dzisiaj Ty, odgryźliście się i już. Od wczoraj czytam i proszę dajcie już spokój. Patrząc obiektywnie, wydaje mi się, że każdy z nas ma prawo dyskutować nawet na temat lotów w kosmos, więc myślę, że dyskusja na temat Spotu Szczeciniaków nie przynosi nikomu "krzywdy". Chciałbym jeszcze jedno napisać, nie gniewajcie się, ale jak któryś z Kolegów próbował trochę przyspieszyć spotkanie, wybierając bardziej odległe miejsce, trochę Go ugasiliście, a tak też nie powinno się robić.

Proszę nie besztajcie mnie (Kiszon, Lepciak, Pozostali Koledzy) za moje zdanie. Już chciałem coś z sensem napisać wczoraj, ale miałem ciężki wieczór. To tyle, ode mnie.

Ja to sobie myślę, że chyba takie dawne urazy to już powoli zanikają :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja !

 

hmm.... a tak czytam te posty i odnosze wrazenie, ze ktos ( zachowam dla siebie kto ) pomalutku zachowuje sie tutaj jak już..... byly Nasz Kolega Lucjan..... ten moralizatorski, ojcowski, straczy ton..... siejąc niepotrzeby zamęt....ale to jest tylko moje zdanie....

 

p.s.

Tomekk, jak mnie :) lub :) Twoja suwerenna decyzja.... zrozumie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................

ale jak któryś z Kolegów próbował trochę przyspieszyć spotkanie, wybierając bardziej odległe miejsce, trochę Go ugasiliście, a tak też nie powinno się robić.........................

 

 

To miło,że to zauważyłeś

a nawiasem mówiąć reszta olała (co do reakcji) tamten wyjazd,ale przecież nie jesteśmy drobiazgowi heheh :)

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.