Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

jak termin nie ustalony???? nastepny weekend (27-28/10) :) .... gdzie? kalensko... jesli sie myle prosze porawic... a modów proszę o wykasowanie przesmiewczych postow Pana Leciaka nie wnoszacych nic do tego watku a tylko psujacych atmosfere...

 

zapraszamy serdecznie podziemne pomarancze, gorzowiakow, widuchowiakow koszaliniakow stargardziakow i tych von Pritzlov :) oczywiscie i innych ....

 

ps Panie Lepciak zapraszam .. nie tylko na spot ktorego termin z roznych wzgledow (nie widze potrzeby tytaj tych problemow wykladac) trudno ustalic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nic nie piszą o karawaningu bo nie są nastawieni na pole biwakowe, przyjmują tylko znajomych ale warunki są super.

Piszę się na ten spot + jeszcz 1 domek ,ale mam prośbę do tych co mają kontakty z St. Kaleńskiem - jak z podłączeniem energetycznym i miejscami pod przyczepy .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z podłączeniem energetycznym i miejscami pod przyczepy

miejsca sporo i prund bez problemu tylko radze zabrac dlyzszy przewod.. bo tam gdzie my sie rozstawiamy jest ciekawiej ale do pradu dalej.. c020.gif - w poblizu

i co by nie szukac .. mapka juz znana coniektorym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki:

Zorganizujcie najpierw tyle spotów lokalnych co Szczeciniacy

My spotów lokalnych nie organizujemy ale po prostu rzucamy hasło i zjeżdżamy się nie zajmując 8 stron forum na jedno spotkanie.

Mrsulki:

W swoim życiu byłem uczestnikiem lub współorganizatorem ponad 200 zlotów z namiotami i przyczepami, rajdów pieszych, rowerowych i samochodowych, regat żeglarskich, spływów kajakowych i motorowodnych z tego część o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym ale nigdy nie spotkałem się ze spotem lokalnym gdzie termin spotkania rodził się w takich bólach.

To jest mój kapelusz turystyczny znany wszystkim w Kozienicach. Jeżeli byłeś chociaż na jednym zlocie to wiesz co ten kapelusz prezentuje. Jeżeli nie wiesz to przy najbliższym spotkaniu Ci opowiem.l

4b72bd365238cf3c.jpg

Zapomniałem wymienić, że brałem udział jeszcze w takim krosie:

5dd8b4251f276a11.jpg

Odznaka króliczka i balon należą do syna.

Kiszon jak zwykle powie, że się chwalę, ale:

1. zmusiliście mnie do tego

2. mam czym się pochwalić w przeciwieństwie do niego.

Niedowiarków zapewniam, że przynajmniej na połowę wymienionych przeze mnie imprez mam oficjalne potwierdzenia czego i Szczecinianom (niektórym) życzę.

Mrsulki napisał:

a potem wyrażajcie swoje uwagi

Nie wiem czy po tym co napisałem to mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu byłem uczestnikiem lub współorganizatorem ponad 200 zlotów z namiotami i przyczepami, rajdów pieszych, rowerowych i samochodowych, regat żeglarskich, spływów kajakowych i motorowodnych z tego część o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym ale nigdy nie spotkałem się ze spotem lokalnym gdzie termin spotkania rodził się w takich bólach.
Uderz w stół a pan Lepciak się odezwie :) Jakoś tak "dziwnie" panie Lepciak do siebie bierzesz to co napisałem i od razu z historią wyskakujesz, ale po zaangażowaniu w tym temacie widzę że nasz spot bardzo Cię zainteresował i na pewno będziesz i dużo do niego wniesiesz. :) ZAPRASZAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki napisał:

Odpowiedź dla pana Lepciaka

oraz:

Jakoś tak "dziwnie" panie Lepciak do siebie bierzesz to co napisałem

Przecież wyraźnie napisałeś to do mnie. Nerwy u Ciebie biorą górę i tracisz kontrolę nad tym co piszesz.

Wyłączam się abyś się wyciszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca sporo i prund bez problemu tylko radze zabrac dlyzszy przewod.. bo tam gdzie my sie rozstawiamy jest ciekawiej ale do pradu dalej.. - w poblizu

i co by nie szukac .. mapka juz znana coniektorym ...

:) niecierpliwie czekam na ten ostatni wekend,domek przygotowany, co do sznownego kolegi Lepciaka , jak przyjedzie będziemy się z nim licytować (w sensie pozytywnym) kto lepszy chyba bedzie wiele tematów wspólnych- szczecińskie nie jest gorszew organizacji imprez Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lepciak, w proroctwo sie Pan bawisz??? od razu Pan wie co kiszon powie.. ho ho to juz podpada pod zarumialstwo .. ale nic

.. ja tam gratuluje Panu tak wielu udanych imrezek ktore zaszczycil Pan swoja osobka.. ciezko mi, czy komukolwiek rywalizowac z iloscia odbytych imprez chociazby z racji wieku... mamy jeszcze sporo do przezycia Panie Lepciak, zanim dobrniemy to Panskiego wieku i prawdopodobnie zobaczymy zwiedzimy czy zaszczycimy nie jedna impreze.. ale aby troszke Pana zadartego nosa utrzec zalaczam zdjecie (nie tlumacze jego jakosci) sciany na ktorej wisialy proporce z imprez motocyklowych samochodowych, zapasniczych, tanecznych, obozow i innych w ktorych uczestniczylem w wiekszosci jako zawodnik i jak na swoj wiek zaliczylem naprawde sporo.. szkoda ze w wyniku roznych zyciowych perturbacji niestety nie zachowala sie wiekszosc moich pamiatek z tamtych lat... tak wiec prosze nie wywyzszac sie Panie Lepciak i ciagle opowiadac wszystkim jakim to jest sie naj naj naj... sa tytaj ludzie ktorzy w mniejszym czy wiekszym stopniu uczestniczyli w przeroznych imprezach i tez moga sie pochwalic niezlym dorobkiem uciech zyciowych...

na zakonczenie... jesli nie podoba sie styl i forma w jakim sie umawiamy wypadaloby wykazac sie choc drobina kultury i nie kpic.. nie obrazac innych.. dziwie sie modom ze na to pozwalaja... ale coz moze tylko wybrancy nie trafiaja do smietnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fest:

szczecińskie nie jest gorszew organizacji imprez

oraz:

jak przyjedzie będziemy się z nim licytować (w sensie pozytywnym) kto lepszy

Wygrywasz bez licytacji. Ja nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę, że Szczeciniacy są gorsi od innych. Poznałem mnóstwo ludzi z tego regionu i bardzo sobie te znajomości chwalę. Jednak dalej twierdzę, że za zorganizowanie zlotów - nawet tych mini powinni zabierać się ludzie którzy chcą coś zdziałać i są zdecydowani doprowadzić sprawę do końca a nie zagadać się na forum do upadłego. Od ilu tygodni jest bezskutecznie maglowany gniot dumnie nazywany Spotem Szczeciniaków? A czas upływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Słuchajcie :) dosyć dyskusji ,termin jest ustalony jedziemy-lepiej się spotkać i powspominać jak to dawniej bywało .Dzisiaj dola organizatora jest ciężka.coś mogę na ten temat powiedzieć i nie chodzi mi wcale o ten wyjazd.Problemem jest żeby nie padało. :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.