Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam; czy ja trafiłem na inne-obce forum ??

 

jezyki obce rozwijaja .... tylko jak widac nie w tym kierunku co potrzeba :-] zostaniemy alkoholikami :hop1: ale to wszystko przez kiszon-a, Wlochy i grape... a ktos powiedzial ze podroze ksztalca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeciniacy: podkradłem Wam i wykorzystałem propozycję spotkanka w Borach Tucholskich zamykającego sezon w tym roku i teraz z przerażeniem zauważam, że to zdarzenie wprowadziło zamęt w Wasze szeregi i poplątało języki co do niczego dobrego już nie doprowadzi - przykład: Wieża Babel. Dlatego w zamian występuję z propozycją abyście zaczęli już teraz umawiać się na zlot III w roku przyszłym to może do maja zdążycie. Jak się to szybko robi powie Wam Szczecinianin mandos z którym spotkałem się na obcym dla niego terenie po wymianie zaledwie 2-ch krótkich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lepciak, nie siejcie zametu.... my tu sobie zartujemy a Pan sie wyrywa nie pytany...... z mila checia posluchamy cennych rad a nie kpin i przechwalek....

 

ale wracajac do tematu .. kalensko tylk kiedy? mi pasje jak na razie kazdy wek... milo wybrac termin dla wszystkich czy termin mozliwy dla Mrsulki (20,21.10) pasuje innym?? mi tak... Irek3 a jak z Wami??Olo odezwij sie ... mandos i fest2 jak z wami?? Miradym, Effendi zapraszamy .. oczywiscie kolegow z koszalina i okolice rowniez.... nooooo ..i wszystkich innych rowniez... Panie Lepciak milo bedzie z Panem sie spotkac o ile podroz taka nie wyda sie pany zbyt dluga i meczaca....

jesli chodzi o temp to ubranka cieplejsze .. w przedsionku dogrzejemy sie jak mialo to miejsce w zdworzy.. temp nie mamy co sie obawiac.. byle nie padalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwarty i gotowy Stare Kaleńsko jest ok termi rowniez, nie wiem tylko czy przyjade sam czy z rodzinka. :D:hop1::-]:)

Własnie-a włąsiwie wczoraj wróciliśmy z Legbąda.wyjazd bardzo udany.Jeszcze dziś relacja i forki na stronie

Zachodniopomorski Carawaning Group

post-28926-imported-d6156d5c-f1ca-43a6-a52b-6a21fa27390f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.