Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

Dot. Mrsulki- dziękuję za życzenia, nikt niema zamiaru się przed orkiestrę wyrywać Poprostu ,wniosek jest taki ze TWA lubi sobie pogadać a nie działać,

Życzę dalszych owocnych obrad Pozdrawiam.Nikt Nikogo nie zmusza do wyjazdu. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szkoda że nie wiedziałem o tym spocie, no ale temat dla 3miasta mało interesujący :-]

 

dzisiaj jadę w Bory, ale w "oswojoną" północną część, czyli nad swoje Wdzydze. zabieram teściową na weekend, a jej przyczepa jest niezarejestrowana... no szkoda :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyczę miłej zabawy. A swoją drogą myslalam,że jak zlot szczeciniaków i gorzowiaków to liczyłam na okolice tychże. Mamy takie piękne miejsca, chociażby koło Barlinka, o ktorym była mowa na początku ustalania miejsca. Wyjazd w Bory Tucholskie na dwa dni to nie dla mnie. Szkoda... :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fest2:

Jutro wyjeżdżamy w Bory Tucholskie

My też wyjechaliśmy w piątek. Oczekiwał nas affa który jest już od czwartku

d6272564c2179107.jpg

Było świetnie chociaż na opustoszałym polu były tylko 3 przyczepy

330b40d7ae704e3c.jpg

olo zauważa:

Fajna dyskusja, jak w Sejmie. Gadamy gadamy gadamy

Szczeciniacy gadają a Gdańszczanie pomysł podkradają i się spotykają.

Dziękujemy za świetny pomysł.

P/S w Borach Tucholskich jest dużo grzybów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem!!!!!! ale dopiero co wrocilem i prosze o jeszcze 1 dzien urlopu od forum 17 h jazdy niezle ni dalo w tylek..... i pierwsze co mi sie cisnie,, brrrrr jak tu zimno :hop1:) w itali codziennie ponad 30 :-]) .... ja zapraszam do siebie goraco.. mozna nas w wek odwiedzic i zorganizowac sptkanko .. ale glosuje za kalenskiem .. jaka pogoda jeszcze nie zagladalem... zostal mi tylko ok 500 postow do przeczytania.... czekam na dalsza dyskusje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.