Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto oglądał prognozę pogody,jedyny termin to 5-7.10.2007r., później będzie deszcz i śnieg. Co do miejsca po analizie wypowiedzi wychodzi mi Legbąd Niwki 7. Więc spotykamy się w piątek w Gospodarstwie Agroturystycznym Pod Dębami .(www.poddebami.borytucholskie.pl). Czekam na potwierdzenia przyjazdu na forum. Pozdrawiam :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka , chyba to nie miał być zlot a otwarte spotkanie na koniec sezonu,jak widać na to spotkanie chcą przyjechać z Sopotu, Bydgoszczy, Poznania. Co do miejsca wyszło jak wyszło,ale wolę pojechać parę km dalej

i mieć lepsze warunki jak widać na zdjęciu. Napewno przyjadę w piątek 5.10

07r. oraz jeszcze 2 przyczepy,jak dojedzie Sopot,Bydgoszcz,Poznań to będzie 6 czekamy na pozostałych.Km nie ważne, ważna atmosfera,grzybki czekają. :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że zostałem podpuszczony przez towarzystwo karawaningowe,

najpierw było wiele szumu co do wyjazdu na zakończenie sezonu - wszyscy jadą.

Teraz jak jest dobre miejsce ,co nie którym jest za daleko. Szkoda , chciałem poznać ludzi z okolic. Nie mniej jednak ,jadę w Bory Tucholskie 5.10.2007r

miejsce postojowe Legbąd Niwki 7 gosp. agrt. Pod Dębami. Mam nadzieję

że oprócz Stargardu jeszcze ktoś dołączy.

 

Hej , szable w dłoń i na grzyby :-] Pozdrawiam do zobaczenia w Borach :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotna informacja dla jadących na grzybobranie- jestem po rozmowie z właścicielem bazy pole kępingowe jest przygotowane,będzie możliwość skorzystania z stołówki-świetlicy :-] dojazd- jadąc od Tucholi mijamy Legbąd.

dojeżdżamy do kanału i zaraz za kanałem w lewo po 1000 m w prawo - widać strzechę gospodarstwa . :hop1: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.