Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha, ale Olo to używa te CB radio, że nie wiem co ...

Już od miesiąca czekam aż mi odeśle producent po naprawie gwarancyjnej. Właśnie złożył reklamację na Poczcie Polskiej bo moje radyjko gdzieś wcięło między Ostrowem Wlkp. a Szczecinem. No i teraz czy mam burczeć na serwis czy na Pocztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety :] z powodu zmiany pracodawcy zmianom musiały ulec też moje plany spotowe i nie będę miał możliwości wyjazdu :]:ok::ok::] Czekają mnie 2 miesiące szkoleń wyjazdowych Poznań i Warszawa. Chyba że jakiś stacjonarny wieczorek przy :] zorganizujemy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: Aby obalić tezę " O wyższości Świąt Wielkanocnych nad Swiętami Bożego Narodzenia" oraz że szczeciniacy nie są TWA .Wydaje mi się , drogi -szanowny kolego frames1 , że do tego Starego Kaleńska pojedziemy sami :]:ok: (pod warunkiem że nie będzie padać) , o przepraszam na spot mają przyjechać :ok: Kiszon,Mandos,Olo=bez rodziny,

:] Jedziemy czy nie.Pozdrawiam czekam na potwierdzenia , wędki przygotowane/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Olo znam ten serwis z Ostr.Wielk. to jest do dupy ten serwis.Zajechałem do nich z (jak się póżniej okazało w Kraśniku) małą awarią mego CB,nie poradzili sobie. Zamienił jeden z "fachowców" końcówkę wejścia anteny za 10 zł. Nic to nie dało. Dopiero w Kraśniku młody spec od CB naprawił to w 15 minut ( wliczając czas domontażu )i nie wziął pieniędzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.