Skocz do zawartości

Witam i proszę o poradę w sprawie holownika


Masterek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez startuje na 15l...

przez pierwsze kilkaset metrow "świruje" od 15,1 do 15,9 a pozniej zaczyna pokazywac srednia...

to ze napisalem ze na wsteczny to taki zart :) bez urazy... nie jestem zwolennikiem eco drivingu

jak dzialaja wtryski wiem...

masz dłubany tylko program czy jeszcze turbine i IC?

 

 

p.s.: nie zaczepiaj szarego bo on dziala wg indywidualnego regulaminu... Jemu wszystko wolno

 

 

IC robiony na zamówienie, zmieniony cały układ dolotowy. Turbinka ma wymienioną część ssącą. Całkowicie zmieniona mapa w sterowniku. Zmienione jeszcze hamulce, założone są od A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wtryski są od AWX i one są wydajne w tym silniku do 220km. Ilości podanego paliwa, to nie tylko średnica dziury w końcówce wtryskiwacza. Liczy się jeszcze ciśnienie, czas otwarcia i liczba tych dziur.

 

Pozdrawiam

 

 

 

IC robiony na zamówienie, zmieniony cały układ dolotowy. Turbinka ma wymienioną część ssącą. Całkowicie zmieniona mapa w sterowniku. Zmienione jeszcze hamulce, założone są od A6.

 

 

Ale to dalej jest niemożliwe aby auto z silnikiem 1.9 paliło 42l/100km :o

tyle to nawet TIRY nie palą, a z tego co wiem to auta w których podniesiono moc

potrafią spalić jeszcze mniej paliwa. A czy ten komp pokazuje chociaż dobre spalanie :hmm:

bo napisałeś że to jest średnie z jazdy z całego dnia po Warszawie w takim razie przy takim spalaniu

to pewnie z pięć razy musiałeś być na stacji benzynowej :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... caly czas na wstecznym :niewiem::hmm::lol:

 

 

 

tez sie pochwale.. nieco dynamiczna jazda po miescie...

post-728-0-67267800-1357930696_thumb.jpg

 

 

Szary, widzę że jako moderator "inteligentnie błyszczysz" w każdym temacie :sciana: (Tak krótko tu jestem i pewnie zaraz dostane bana?)

 

 

"Chwalenie" się tego typu wynikami, wg mnie, jest głupotą. Co to wnosi? Jedynie świadczy o Was.

Do tego zrobiłeś niezły OT.

 

Jak chcesz oceniać moją pracę opisz to w Moderatorach.

 

 

 

 

p.s.: nie zaczepiaj szarego bo on dziala wg indywidualnego regulaminu... Jemu wszystko wolno

 

Zbieraj punkty, odbieraj nagrody :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chwalenie" się tego typu wynikami, wg mnie, jest głupotą. Co to wnosi? Jedynie świadczy o Was.

 

 

jakbys troche myslal to bys skumal ze taki wynik przy dynamicznej miejskiej jezdzie dla silnika 2.8 jest bardzo dobry...

...tak chwalilem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym wiedział że się zrobi taki cyrk, to bym nie wklejał tego zdjęcia :oslabiony:

 

Tak na poważnie, wskazywania FIS-u, przy takiej jeździe, nigdy nie są poprawne. W rzeczywistości, pewnie nie spaliłem więcej jak 17 litrów/100km. Napisałem też jakie są realne spalania mojego auta. W Szwecji na przykład nigdy nie przekroczyłem 6 litrów, auto zawsze zapakowane trzema osobami i sporą ilością bagaży i z trumną na dachu. To jest spalanie w cyklu mieszanym, zarówno zwiedzałem miasteczka, jak i jeździłem po ekspresówkach i dojeżdżałem nad jezioro połowić szczupaki.

 

Pozdrawiam i proponuję poświęcić czas na np. szukanie fajnych ofert na portalach aukcyjnych. Można teraz fajne rzeczy wyrwać za śmieszne pieniądze i usprawnić sobie nimi budę i cieszyć się tym na wyjazdach :palacz:

 

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę spokoju :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię...

 

Nie rozwijam kwestii, ale przychylam się do tych wątpliwości.

Zdarza mi się czasami pojeździć naprawdę dynamicznie po mieście (bywają takie "potrzeby chwili", konieczność) i w/g komputera byłem w okolicy trochę ponad 20 l / 100 km., dlatego mam również wątpliwości, czy okolica 23 l, to "dobry" wynik, zwłaszcza dla silnika 2,8 l :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No to do rzeczy mędrcy. Szukam holownika do 1500 kilogramowej przyczepy jednoosiowej. Mam trzy widełki cenowe. Pierwsze 6000 - 8000 zł, drugie 9000 - 15000 zł, trzecie 17000 - 23000 zł. Rocznik nie starszy niż 2000 rok. Liczba osób 5 osób. Propozycje proszę z uzasadnieniem. Ma jeździć nie tylko po płaskim, ale i w górach, przełęczach, stromych podjazdach i zjazdach, łatwego życia nie będzie miał jak zwykle zresztą u mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No to do rzeczy mędrcy. Szukam holownika do 1500 kilogramowej przyczepy jednoosiowej. Mam trzy widełki cenowe. Pierwsze 6000 - 8000 zł, drugie 9000 - 15000 zł, trzecie 17000 - 23000 zł. Rocznik nie starszy niż 2000 rok. Liczba osób 5 osób. Propozycje proszę z uzasadnieniem. Ma jeździć nie tylko po płaskim, ale i w górach, przełęczach, stromych podjazdach i zjazdach, łatwego życia nie będzie miał jak zwykle zresztą u mnie.

 

Pozdrawiam

 

 

SUV, VAN czy osobowka? prosze skonkretyzowac :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie start i pierwsze 200m p[okazuje 39,8l,średnie w mieście mam 18l,i tak spala,3,0 v6,automat,,dodam jeszcze że jak zdechły mi sondy,mimo tego błędu nie było,zyły na tyle żeby imuls do ecu podać,spalanie w lato przy spokojnej jezdzie wynosiło 55l/100km,i niema sie co śmiać,trzeba co jakiś czas podłączać sie pod kompa i diagnozować prace podzespołów,zwłaszcza w leciwych autkach,dodam jeszcze że po wymianie sond i skasowaniu adaptacji,ze spalaniem zeszłem do 11,7 l,totalny emerythehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.