Skocz do zawartości

Witam i proszę o poradę w sprawie holownika


Masterek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę czytać uważnie, jest już napisane jaka pojemność.

 

 

 

teraz doczytalem... :look:

 

2.5 TDI jak mu dalem w pendzel to chwilowe mialo maxa az wskazanie stawalo tzn... 99.9 :)

2.8 w sharanie ni jak nie chce wiecej pokazac jak 70 l

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak 42l/100km :pad: w silniku 1.9 :look: cosik niemożliwe, ale nie będę się upierał.

Pozdrawiam.

 

 

... caly czas na wstecznym :niewiem::hmm::lol:

 

 

 

tez sie pochwale.. nieco dynamiczna jazda po miescie...

post-728-0-67267800-1357930696_thumb.jpg

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w benzynie 2.0 spokojnie mogę na ciepłym silniku na chwilowym podskoczyć do 80l/100km, a na zimnym to mam 99l/100 jak tylko lekko dotykam gazu :]. Odnośnie spalania średniego - miałem gdzieś w telefonie foto z wynikiem 999,99l/100km

 

a teraz na poważnie - przy jeździe 90% miejskiej na krótkich odcinkach, na podstawie 3000km zimą pali mi 12,3l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest czym się tu chwalić :hmm: Czy brakiem umiejętności czy głupotą...

Szary, widzę że jako moderator "inteligentnie błyszczysz" w każdym temacie :sciana: (Tak krótko tu jestem i pewnie zaraz dostane bana?)

 

 

Ten typ FIS-u startuje od 15 litrów i idzie albo w górę, albo do dołu. Ktoś tu napisał że na wstecznym. Przyjedź do Warszawy i pojeździj w piątek przez cały dzień. Niech jeszcze dojdą do tego ostre opady śniegu. Będziesz mógł się wykazać w eco drivingu :brawo:

 

Wtryski są od AWX i one są wydajne w tym silniku do 220km. Ilości podanego paliwa, to nie tylko średnica dziury w końcówce wtryskiwacza. Liczy się jeszcze ciśnienie, czas otwarcia i liczba tych dziur.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, widzę że jako moderator "inteligentnie błyszczysz" w każdym temacie :sciana: (Tak krótko tu jestem i pewnie zaraz dostane bana?)

 

 

Ten typ FIS-u startuje od 15 litrów i idzie albo w górę, albo do dołu. Ktoś tu napisał że na wstecznym. Przyjedź do Warszawy i pojeździj w piątek przez cały dzień. Niech jeszcze dojdą do tego ostre opady śniegu. Będziesz mógł się wykazać w eco drivingu :brawo:

 

Wtryski są od AWX i one są wydajne w tym silniku do 220km. Ilości podanego paliwa, to nie tylko średnica dziury w końcówce wtryskiwacza. Liczy się jeszcze ciśnienie, czas otwarcia i liczba tych dziur.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

u mnie tez startuje na 15l...

przez pierwsze kilkaset metrow "świruje" od 15,1 do 15,9 a pozniej zaczyna pokazywac srednia...

to ze napisalem ze na wsteczny to taki zart :) bez urazy... nie jestem zwolennikiem eco drivingu

jak dzialaja wtryski wiem...

masz dłubany tylko program czy jeszcze turbine i IC?

 

 

p.s.: nie zaczepiaj szarego bo on dziala wg indywidualnego regulaminu... Jemu wszystko wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.