Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jechać 700 km nie wiedząc czy będzie gdzie przyczepkę postawić?

Trochę chyba nie bardzo?Lubimy wiedzieć gdzie jedziemy.

Znalezliśmy na necie takie

http://www.otowakacje.pl/mielno-kwatery-pole-namiotowe-campingi-50m-od-morza-id261850#

www.nadmorze.pl/lux/

http://www.otowakacje.pl/pobierowo-rodzinne-pole-namiotowe-pobierowo-id442322

Może ktoś był i coś o tych obiektach napisze :hmm:

 

Obecnie nie posiadam przyczepki,

żal żal żal ....... niestety 

Jechać to polecam najlepiej tak aby dojechać na rano,

Pozostawić przyczepkę na PILNOWANYM P i zwiedzić kilka pól, 

Wybrać się do kilku miejscowości obok tak na szybko ocenić. 

Ostatni wyjazd mieliśmy na takiej zasadzie i udało się w karwi na energetyku miło spędzić czas. 

Nawet żona nie narzekała.... a to już było coś :D 

Polecam takie roziwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stico!

 

Jeśli jedziesz z dzieciaczkami to samo zwiedzanie zamku w Malborku jest dłuuugie i męczące. O ile dobrze pamiętam, to w poniedziałki był program skrócony dla dzieci tak do 2,5-3 h. Cena biletu rodzinnego(4os.) to koszt trochę ponad 100 zł. Polecam zabrać dobry aparat,  przewodnika no i mnóstwo drobnych na pamiątki :)

Co do kempingu to wcześniej już pisali na forum. A i jeszcze jedno - polecam pobyt w połowie lipca. Odbywa się wtedy inscenizacja oblężenia malborka - świetna rozrywka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

www.oblezenie.zamek.malbork.pl/index.php?p=galerie
Pełne nagranie inscenizacji - Inscenizacja "Oblężenie Malborka" (TV)
Życie obozowe podczas "Oblężenia Malborka" (TV) 
Walki rycerskie i przemarsz wojsk ulicami Malborka (TV)
Wywiad z Robertem Gonerą (TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku wybieramy się do Darłówka do Róży Wiatrów (początek lipca) jeżeli ma ktoś jakieś opinie na "+" lub "-" niech daje na forum, z góry dzięki

 

Erni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem w róży, ale byłem w Darłówku w zeszłym roku i przechodziłem koło tego ośrodka, wygląda super, do plaży rzut beretem. Ogólnie miejscowość bardzo polecam, warto mieć ze sobą rowery i pozwiedzać okolice. Oczywiście trzeba zaliczyć rejs na dorsza . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku wybieramy się do Darłówka do Róży Wiatrów (początek lipca) jeżeli ma ktoś jakieś opinie na "+" lub "-" niech daje na forum, z góry dzięki

 

Erni

My planujemy pobyt tam w tym samym terminie.Samochód -bordowy cmax ( zdjecie jeszcze nie zaktualizowane)+Adria oklejone w widocznych miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy pobyt tam w tym samym terminie.Samochód -bordowy cmax ( zdjecie jeszcze nie zaktualizowane)+Adria oklejone w widocznych miejscach :)

 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy młodzież (chodzi o maluchy) jakaś z Wami jedzie do Róży Wiatrów? Nasza Ala ma 5l. Też rozmyślamy nad tym kempingiem w pierwszych tyg. lipca.

 

u mnie Maja - 7 lat i Ksenia 13 lat- oczywiście jadą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 może 20 latach(już się pogubiłem) nieobecności nad morzem zapadła decyzja jedziemy, po raz pierwszy z cepką po raz pierwszy z córką która bedzie widziała na żywo i żona też po około 20 latach nieobecności . Po poszukiwaniach ( może dobrych a może złych)  gdzie zakotwiczyć cepkę zapadło (a może i nie ) kemping http://www.alexa.gda.pl/

Nie wiem czego oczekiwać, przeczytaliśmy wszystkie posty na temat tamtych stron i im więcej czytam tym wszystko się przewraca  :bzik: Może macie, mieliście, podobne odczucia, czy szukać czegoś innego czy jechać i nie martwić się niczym. Hm, pewnie zapytacie jakie mamy oczekiwania , spokój i jakiś standart. Urlopujemy sie od 5 sierpnia  wiec jak moze ktoś sie wybiera w morskie strony to może coś wykombinujemy  :pub:

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tym roku w maju byłem na campngu "Horyzont" w Chłapowie i powiem tyle, że pole bardzo zadbane a widoki na morze jak na Lazurowym Wybrzeżu  :] Jedna rzecz, która moze byc na minus to daleko jest do wody i zlewki szarej wody  :oslabiony: ale to też zależy od miejsca ustawienia cepki. No i sanitariaty  4/6pkt.

 

Juz w lipcu jade do Łeby na http://www.camping21.pl/

Byłem już tam rok temu i powiem polecam każdemu :yay: sanitariaty 6/6 Pani sprząta na okrągło.Teren ogrodzony. Super zlewka do szarej wody. Plac zabaw, miejsce na ognisko, swietlica itp. Pole czyste a personel bardzo mily i pomocny. Camping jest położony spory kawałek od centrum wiec jest cicho. Do morza jakies 500m moze mniej. Parcele tez spore.

 

Szczerze polecam

 

aaa.... i woda ciepła 24h  :]

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie sierpnia /niestety dopiero wtedy mam urlop/ odwiedzam z rodziną Stegnę. Byłem tam już na kempingu 159 który serdecznie polecam szczególnie rodzinom z dzieciaczkami. Rozpisywał się nie będę natomiast odsyłam do info na forum które KONZIO zamieścił:

http://forum.karawaning.pl/topic/3952-kemping-159-stegna/

Ja mogę tylko dodać, że faktycznie jest jak opisano i nic ująć. Jeśli ktoś z szanownych koleżanek i kolegów w tym terminie zwiedzał będzie Polskie Wybrzeże to gorąco polecam i zapraszam już dziś na wspólne "wieczorem Polaków rozmowy" ;)   :piwo:   :yay:   :]

- Pozdrawiam M

 

P.S. Jest też w okolicy kemping nr 180 lecz mi osobiście tam się nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam między tymi dwoma polami. Podobno na Wagabundzie spokojniej a u Krystyny taniej i ciepła woda 24h

Jeśli byliście na tych polach to proszę o opinie za i przeciw

Witam,

od 5 lat jeżdżę na kemping Krystyna 2+2 i nie mogłem nigdy narzekać, czysto, tanio, bez problemów.

Osobiście polecam!!!

Nie mam porównania do Wagabundy ponieważ zawsze wjeżdzałem do Krystyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy młodzież (chodzi o maluchy) jakaś z Wami jedzie do Róży Wiatrów? Nasza Ala ma 5l. Też rozmyślamy nad tym kempingiem w pierwszych tyg. lipca.

Z nami będzie Bartek 4,5 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... http://www.alexa.gda.pl/

Nie wiem czego oczekiwać...

Własnego zejścia na plażę którego nie ma. Drałowanie z majdanem dookoła... to z 500m będzie.

Własne zejście ma Keja, ale to sąsiednie pole. Przynosiłem ukochanej kawę z kampera na plażę ;)

 

Więcej : http://forum.karawaning.pl/topic/9326-chlapowo-pole-namiotowe-keja/?do=findComment&comment=284638

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku koniec lipca i początek sierpnia byliśmy w kilku miejscach.

Buczyniec - darmo, trochę za pusto (akurat trafiliśmy na deszczową pogodę), dzieciaki niestety nie miały towarzystwa do zabawy

Chłapowo, pole Lazurowe - na początku przyjemnie, nie za tłoczno, dzieciaki miały się z kim bawić, czysto w sanitariatach. Potem najechało się ludzi, dzieciaki trzeba już było w tłumie pilnować, kolejki pod prysznic i częsty brak ciepłej wody. Darmowe WIFI

Jarosławiec przy pasie na dziko - plaża blisko, ale nie polecam ze względu na dzieci, duży ruch na pasie, czasem ktoś sprawdza ile ma koni w aucie/motorze.

i kilka innych miejsc, ale tylko przejazdem na dziko, więc ciężko coś o plusach mówić.

W tym roku w podobnym terminie wybieramy się nad morze, ale w które miejsce to jeszcze nie wiem, na pewno po drodze przystaniemy w Buczyńcu.

Może odwiedzimy "Krystynę". Generalnie będziemy się ciągać za pogodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.