Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy ma swoje wymagania, nie rajcuje mnie siedzenie na środku pola z jednym drzewem i nudzącymi sie dziecmi bo zamiast przyjemnych wakacji będzie katorga. Nie znam sie na kempingowaniu bo to mój pierwszy raz, dlatego pytam czy sa takie pola, bo kto jak kto ale chyba wy wiecie najlepiej, dziekuje tym co chca pomóc. Zreszta juz pomogli bo na pierwsza propozycje pare postów wyżej się wybieram. Jak na początek jest tam dużo atrakcji dla dzieci i mam nadzieje, że wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie

My tego lata chcemy wybrać się do USTKI, i pytanie moje na temat pola campingowego ALBATROS. Czy ktoś z Was był i może go polecić. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dwa lata temu.

Ośrodek można z czystym sumieniem polecić. Gdyby nie to, że co roku staramy się jechać w inne miejsce, pewnie wybrałbym się tam jeszcze raz.

Nie jest to typowy kemping - większość ośrodka to domki.

Sanitariaty przyzwoite i chyba nie tak dawno wybudowane. Czyste. Jednyna niedogodność jest taka, że nie było zlewni do toalet, trzeba było opróżniać do muszli. Podobno mieli ją przygotować na następny sezon - musisz zadzwonić i zapytać.

Jeżeli masz małe dzieci - to jest tam też wypasiony plac zabaw.

Cenowo bardzo ok - płaciłem niecałe 80zł za rodzinę 2+2.

Można się ustawić przy samym zejściu na plażę - ja od schodów stałem może ze 30m.

Ogólnie spokojne miejsce na końcu miejscowości.

 

pozdr.

buggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dwa lata temu.

Ośrodek można z czystym sumieniem polecić. Gdyby nie to, że co roku staramy się jechać w inne miejsce, pewnie wybrałbym się tam jeszcze raz.

Nie jest to typowy kemping - większość ośrodka to domki.

Sanitariaty przyzwoite i chyba nie tak dawno wybudowane. Czyste. Jednyna niedogodność jest taka, że nie było zlewni do toalet, trzeba było opróżniać do muszli. Podobno mieli ją przygotować na następny sezon - musisz zadzwonić i zapytać.

Jeżeli masz małe dzieci - to jest tam też wypasiony plac zabaw.

Cenowo bardzo ok - płaciłem niecałe 80zł za rodzinę 2+2.

Można się ustawić przy samym zejściu na plażę - ja od schodów stałem może ze 30m.

Ogólnie spokojne miejsce na końcu miejscowości.

 

pozdr.

buggy

Buggy dziękuję za konkretną odpowiedz. O to mi chodziło. Mamy zamiar jechać od 26.07 do 10.08.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto leci gdzieś po w drugiej połowie sierpnia? Mamy dzieciaki 5 i 2 lata i musimy im zorganizować towarzystwo  :piaskownica:

 

Nie mamy konkretnych wymagań, oprócz morza oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę obaczyć np obiekt o nazwie Gallus w Krynicy Morskiej. Jest to dosć ekskluzywny pensjonat z ogromnym obszarem kempingowym. Największa zaleta tego obiektu to możliwość objedzenia się rybami kupowanymi na pobliskiej plaży prosto z kutra. Morze bardzo czyste, miejscami robi wrażenie lazurowego - nie sine jak na zachodzie. Ceny w Krynicy wysokie, zapiekanka średnio 12, wódka 22. 

Na kempingu rozbudowane sanitariaty z miejscami do oporządzania ryb. Ogólna sala TV, stołówka, bar, sklep. Mnóstwo przyczep i namiotów. Teren pagórkowaty, znaczne różnice poziomów. Monitoring. 

Jadę do Rowów 14.07 - 5.08 mogę coś popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy zna ktoś może camping Pamona w Niechorzu ? jakieś opinie na jego temat ?

szukam jakiegoś fajnego campngu kameralnego -nie lubię tłoku jak przyczepki sa jedna na drugiej . W średniej cenie - oczywiście sanitariaty na dobrym poziomie ( bo będziemy z dwójką dzieci  3 i 5 lat ) no i plac zabaw. AAaaaa... na lini od Międzyzdroi do Kołobrzegu , ewentualnie do Mielna

Edytowane przez Wiktorko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybieram GĄSKI  Pole U GIENIA  mała miejscowośc między USTRONIEM MORSKIM A MIELNEM   plusem jest to ze nie ma tłoku na plazy i na campingach jezdze z dzieciakami od 4 lat zawsze na początku lipca teraz tez sie wybieram wyjazd 5/6 lipca nocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s

Witam czy zna ktoś może camping Pamona w Niechorzu ? jakieś opinie na jego temat ?

szukam jakiegoś fajnego campngu kameralnego -nie lubię tłoku jak przyczepki sa jedna na drugiej . W średniej cenie - oczywiście sanitariaty na dobrym poziomie ( bo będziemy z dwójką dzieci  3 i 5 lat ) no i plac zabaw. AAaaaa... na lini od Międzyzdroi do Kołobrzegu , ewentualnie do Mielna

Pomona nie jest tania... ale czysto i schludnie

 

ale z dziecmi to bym sie zastanowil czy tam jechac...

 

do "centrum" daleko...

 

a z kempingu do plazy droga wyglada mniej wiecej tak: ponad 200m pod lekkie wzniesienie a potem schodami w dół... schody takie ze końca nie widać i kręte, pomijam fakt ze moze wyremontowali bo w zeszym roku byly w kiepskim stanie...

 

no i jak juz zejdziesz schodami na dół to jeszcze kilkadziesiat metrow wzmocnieniem nabrzeza aby zejsc na piasek...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto leci gdzieś po w drugiej połowie sierpnia? Mamy dzieciaki 5 i 2 lata i musimy im zorganizować towarzystwo  :piaskownica:

 

Nie mamy konkretnych wymagań, oprócz morza oczywiście.

Cze Kocer!

 

Lecę do Stegny. kemping 159. Ja żona i dwie córeczki 4 i 9l. Nie rozpisuję się bo narazie nmam jak. Daj znać jakby co -ok?

Pozdrawiam bserdecznie - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomona nie jest tania... ale czysto i schludnie

 

ale z dziecmi to bym sie zastanowil czy tam jechac...

 

do "centrum" daleko...

 

a z kempingu do plazy droga wyglada mniej wiecej tak: ponad 200m pod lekkie wzniesienie a potem schodami w dół... schody takie ze końca nie widać i kręte, pomijam fakt ze moze wyremontowali bo w zeszym roku byly w kiepskim stanie...

 

no i jak juz zejdziesz schodami na dół to jeszcze kilkadziesiat metrow wzmocnieniem nabrzeza aby zejsc na piasek...

 

Dzięki za informację bo nie mieliśmy pojęcia że tam tak źle z tym dojściem do plaży. W takim razie myślimy o czymś innym . A w Dźwirzynie coś możecie polecić , jakiś sensowny camping ?

Edytowane przez Wiktorko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.