Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

A jak obłożenie 'Pod Dębem"? Czy robiłeś jakąś wstępną rezerwację, czy po prostu przyjechałeś i miejsce się znalazło?

Jak oceniasz stan sanitariatów? Ciepła woda jest non stop?

Witam

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale pogoda piękna i nie ma czasu na necie siedzieć

Jeżeli chodzi o miejsce to napewno się znajdzie

Woda w prysznicach ciepła cały czas

Można spokojnie przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale pogoda piękna i nie ma czasu na necie siedzieć

Jeżeli chodzi o miejsce to napewno się znajdzie

Woda w prysznicach ciepła cały czas

Można spokojnie przyjechać.

Dzięki za informacje...

 

Ja startuje 20 lipca... Miały być Rowy (kemp. Krystyna) jak co roku, ale w związku z wyjazdem znajomych do Jarosławca, podjęliśmy decyzję że spróbujemy... Ostatnio w Jarosławcu byłem w 2001 roku, więc zobaczymy co się zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek start o 16.00 a ciągle się waham nad polem w Rowach. Krystyny czy Wagabunda zależy mi na bardziej spokojnym ze względu na dzieci. Jedno i drugie pole jest dobrze opisane i jedno i drugie koło siebie więc ciężko się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wagabundze 6 lat temu ciepła woda była tylko w określonych godzinach. U Krystyny mieli wtedy solary więc mogło nie być "takie porządku" jeśli chodzi o branie prysznica. Sprawdź to po przyjeździe na miejsce bo przy małych dzieciach lepiej jak ciepła woda jest non-stop. 

Oba kempingi są w cichej uliczce więc zaparkuj i idź obejrzyj jedno i drugie miejsce. Zobacz jak z wolnym placem i gdzie wam się bardziej spodoba tam wjedziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stico80 , ja dzwoniłem do ośrodka ENERGETYK w rowach , nie ogłaszają się z polem, ale mają fajne miejsca, bardzo blisko morza. Ja jadę 20-ego . Cena za kpl 69zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek start o 16.00 a ciągle się waham nad polem w Rowach. Krystyny czy Wagabunda zależy mi na bardziej spokojnym ze względu na dzieci. Jedno i drugie pole jest dobrze opisane i jedno i drugie koło siebie więc ciężko się zdecydować

 

Jak dojedziesz to daj znać jak sytuacja wygląda . Być może też tam pojedziemy ale trochę póżniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z polem "Słowińska Perła" w Rowach?  Czytam o :kilku polach w Rowach, ale nikt nie opisał wspomnianego przeze mnie :niewiem: Jak się doczytałem, to pole jest 70-80 m od morza i na zdjęciach źle nie wygląda. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem to proszę o info  :blagac: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z polem "Słowińska Perła" w Rowach?  Czytam o :kilku polach w Rowach, ale nikt nie opisał wspomnianego przeze mnie :niewiem: Jak się doczytałem, to pole jest 70-80 m od morza i na zdjęciach źle nie wygląda. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem to proszę o info  :blagac:

 

Jeden stary temat o tym kempie jest. Ale czy coś się zmieniło przez lata ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Startujemy 06,albo 07 sierpnia (w komplecie 2+2) w kierunku Trójmiasta i Helu, a potem mamy zamiar pozwiedzać plaże i zakończyć w Międzyzdrojach.Oczywiście pełen spontan i w większości na dziko. Jeżeli można, to proszę o jakieś sugestie czego nie możemy pominąć na trasie  Wałcz - Trójmiasto - Międzyzdroje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z weekendu w Chłapowie - Pole Horyzont. Widziałem dwie p-y z forumową naklejką. Jedna należała do Kol. Kotii (przechodziłem w kapeluszu Quechua) - pozdrawiam. Druga - nie wiem do kogo. Też pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z weekendu w Chłapowie - Pole Horyzont. Widziałem dwie p-y z forumową naklejką. Jedna należała do Kol. Kotii (przechodziłem w kapeluszu Quechua) - pozdrawiam. Druga - nie wiem do kogo. Też pozdrawiam :-)

I nie podszedłeś i nie zagadałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.