Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat kempingu " Krystyna" w Rowach. Interesuje mnie czy w środku sezonu jest tak ciasno :chaja: jak widać na "ich" zdjęciach. Czy jest jakiś problem z psem i oczywiście jaka jest odległość do plaży.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piękną plażę znajdziesz też w Dębkach koło Karwii , jeżdziłem tam pod namiot 5 lat z rzędu do http://camping-kaszub.com.pl/ pole bardzo fajne ale niezbyt tanie i prysznice na czas :( , jest jeszcze drugie pole Leśne ale o nim różne opinie krążą . Aha i sprawa deptaku po którym chodzi i jeżdzi wszystko co się da ale sama miejscowość piękna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat kempingu " Krystyna" w Rowach. Interesuje mnie czy w środku sezonu jest tak ciasno :chaja: jak widać na "ich" zdjęciach. Czy jest jakiś problem z psem i oczywiście jaka jest odległość do plaży.

Pozdrawiam.

 

jakieś 600-700m, z tym że dojście jest dobre - uliczka ze znikomym ruchem samochodowym

samo pole, nie wiem w sezeonie pewnie będzie full, my stawaliśmy obok na Wagabundzie i też bywało pełno

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście "nie tani". Za moją załogę musiałbym zapłacić 104 zł. x 20 dni to trochę dużo :czerwona:. W tamtym roku za ten skład w Ustroniu Morskim płaciłem 60 zł. No i jeszcze ciepła woda płatna.:pupa:

 

Dzięki Konrad_b. 600 metrów to nie odległość a jeszcze jak dobra droga to ważne bo ja z małym dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastuch75 pewnie byliśmy w Ustroniu Morskim Pod Brzozami ? My w tym roku też na pewno jedziemy kierunek Rowy tylko Krystyna czy Wagabunda z tego co Konrad kiedyś pisał to chyba te pola blisko siebie są i na Wagabundzie podobno spokojniej. W jakim terminie się wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wyruszamy na 3 tygodnie w ostatni tydzień czerwca i 2 lipca. Nie mam jednak jeszcze sprecyzowanych planów na miejsce. Czytam i szukam kempingu od okolic Kołobrzegu do okolic Władysławowa. Mam dość dużą ekipę bo 2+3+pies (nie mały) i każdy z nas ma jakieś wizje miejsca pobytu. Dla mnie zostaje najtrudniejsze; pogodzić wszystkich i takie miejsce znaleźć.:oslabiony:

 

A i zapomniałem odpowiedzieć. Tak byliśmy na kempingu "Pod Brzozami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, polecam kemping nr 88 ,,Biała mewa w Dzwirzynie koło Kołobrzegu .....Ceny super , pole ok , jezdze tam co roku .....

 

>>>>>> Proszę wejść na strone PFCC - kalendarz imprez odnależc Dzwirzyno i mozna zobaczyć termin zlotów i ceny.......

 

...Bardzo duzy plac, mili ludzie na kempingu sklep i bar Kogutek co wieczór karaoke---- JUZ SIE NIE MOGĘ DOCZEKAĆ ABY ZNÓW JECHAĆ....... polecam......

post-4741-0-82438500-1359313410_thumb.jpg

post-4741-0-99375100-1359313432_thumb.jpg

Edytowane przez oskardas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za pobyt od 1 załogi 4 osobowej za 10 dni = 475 zł......

14 dni =625 zł

24 dni = 1000 zł

Załoga składa się z max. 5 osób [dwóch osób dorosłych i dzieci do 18 lat].<br style="font-family: Verdana; text-align: -webkit-center;">Dla rodzin niebędących członkami PFCC cena jest wyższa o 25%. Opłata obejmuje:- pobyt na zlocie - ustawienie samochodu i namiotu lub samochodu i przyczepy

lub campera - grill z poczęstunkiem - podłączenie energii elektrycznej - emblemat PFCC [tylko dla członków PFCC] - mapę turystyczną Polski [tylko dla członków PFCC] Zakwaterowanie:we własnym namiocie lub przyczepie lub camperze Program zlotu:wypoczynkowy, gry i zabawy dla dzieci, grill z poczęstunkiem

Edytowane przez oskardas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam między tymi dwoma polami. Podobno na Wagabundzie spokojniej a u Krystyny taniej i ciepła woda 24h

Jeśli byliście na tych polach to proszę o opinie za i przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.