Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego  nieprawdopodobne, ja w zeszłym roku w Darłówku płaciłem za full wypas 46zł na dobę, (2 osoby dorosłe i 2 dzieci), 

Wydaje mi się ,że inaczej wygląda cena za pole kempingowe, które żyje tylko z "pola" , a inaczej wygląda cena za pole , które ma jakiś większy ośrodek, na którym już robi pieniądze, a pole ze względu na wielkość terenu jest dodatkowym zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlaczego  nieprawdopodobne, ja w zeszłym roku w Darłówku płaciłem za full wypas 46zł na dobę, (2 osoby dorosłe i 2 dzieci), 

Wydaje mi się ,że inaczej wygląda cena za pole kempingowe, które żyje tylko z "pola" , a inaczej wygląda cena za pole , które ma jakiś większy ośrodek, na którym już robi pieniądze, a pole ze względu na wielkość terenu jest dodatkowym zyskiem.

Możesz podać namiar na to pole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego  nieprawdopodobne, ja w zeszłym roku w Darłówku płaciłem za full wypas 46zł na dobę, (2 osoby dorosłe i 2 dzieci), 

Wydaje mi się ,że inaczej wygląda cena za pole kempingowe, które żyje tylko z "pola" , a inaczej wygląda cena za pole , które ma jakiś większy ośrodek, na którym już robi pieniądze, a pole ze względu na wielkość terenu jest dodatkowym zyskiem.

Nie wiem gdzie na jakim polu byliście, To fakt

 

 

W Darłówku za taką cenę byłem na Róży Wiatrów. Nie wiem, czy Edisoniras myśłał o tym polu?

Można sprawdzić sobie cennik, na polu Róża Wiatrów - Darłowo

osoba dorosła -11zł

dzieci 7zł

samochód- 11zł

przyczepa- 14zł.

prąd-8- zł 

Matematyka jest nieubłagana. Chyba, że aż tak podnieśli ceny w tym  roku. Nie liczę już opłaty klimatycznej

Dlatego napisałem , że to mało prawdopodobne 5 dorosłych to przeważnie na polu kwota 50-60zł, a gdzie reszta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Dzieciaki jeszcze nie łapały się na cennik, więc przy jakimś rabacie powyżej 7 dni wyszło nam poniżej 50 zł za dobę. W tym roku ceny są wyższe ( z tego co pamiętam w tamtym samochód 8, przyczepa 11 ( lub 12 zł ). `

Plusem Róży odnośnie cen jest to, że tzw "doby" są liczone korzystnie dla klientów ( np my przyjechaliśmy wieczorem, a pobyt skasowali nam dopiero od następnego poranka, a wyjazd zaliczyliśmy późnym popołudniem, przy akceptacji Pana nadzorującego pole ).

Mam z Róży trochę fotek, jak ktoś jest zainteresowany mogę puścić na maila.

Edytowane przez Kocer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My  w zeszłym sezonie byliśmy w Rowach na polu  http://www.krystyna.przymorzu.pl/

Płaciliśmy 50 zł za dobę  (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) .

 

Sanitariaty czyste zadbane ( bez dodatkowych opłat ) , jest też zlewnia na nieczystości.

Miejsce ciche spokojne bez wrzasków i chuligaństwa , fajna karawaningowa atmosfera.

 

Dla dzieci plac zabaw , oraz miejsce ich spotkań tak zwana Stodoła gdzie był tv cymbergaj itp . 

 

Poza tym  trzeba wspomnieć podejście właścicieli  do klienta , od samego początku naszego pobytu mili życzliwi pomocni.

Pomogą  cepke ustawić, fląderkę załatwić jak  w porcie nie ma, a nawet podejść zapytać czy czegoś nie brakuje , rzadko się takich spotyka.

 

Myślę że w tym roku również odwiedzimy to pole .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pole o którym pisze edisoniras w tym roku będzie nieczynne .Dzwoniliśmy pytaliśmy Wiadomość z dzisiaj

Też szukamy w miarę taniego pola na naszą trójkę Jeżeli ktoś zna to czekamy na  posty :look: .

 Z  nimi to jest tak że oficjalnie się nie reklamują z tym polem, rozmowa w 4 oczy na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jechać 700 km nie wiedząc czy będzie gdzie przyczepkę postawić?

Trochę chyba nie bardzo?Lubimy wiedzieć gdzie jedziemy.

Znalezliśmy na necie takie

http://www.otowakacje.pl/mielno-kwatery-pole-namiotowe-campingi-50m-od-morza-id261850#

www.nadmorze.pl/lux/

http://www.otowakacje.pl/pobierowo-rodzinne-pole-namiotowe-pobierowo-id442322

Może ktoś był i coś o tych obiektach napisze :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tu raczej mowa o polach namiotowych,

w 1 linku oni wynajmują własne przyczepy i oferują miejsce pod namiot ewentualnie

w 2 linku też piszą o miejscach pod namiot, o przyczepach cisza

 

 

 

to jest pensjonat, nie ma nic w opisie ani cenniku co by wskazywało że jest tam jakiś kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.