Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Własnego zejścia na plażę którego nie ma. Drałowanie z majdanem dookoła... to z 500m będzie.

 

alexa ma swoje wejście na plażę, dość łagodne (jak na taki klif) piaskowa ścieżka, dość szeroka pośród krzaczorów z kempingu kilka zakrętów i na plaży. nawet z wózkiem da radę zejść. z lewej strony pola (furtka i jakieś 150m do plaży) są schody jest ich sporo i może się w głowie zakręcić od z chodzenia. w zeszłym roku tak byłem. dodatkowo przy wjeździe do alexy masz sklepy i knajpę. polecam widok bajka!!! stałem pierwszy od strony morza :]  . lukpyr jeśli interesują Cię szczegóły śmiało pytaj.

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po 15 może 20 latach(już się pogubiłem) nieobecności nad morzem zapadła decyzja jedziemy, po raz pierwszy z cepką po raz pierwszy z córką która bedzie widziała na żywo i żona też po około 20 latach nieobecności . Po poszukiwaniach ( może dobrych a może złych)  gdzie zakotwiczyć cepkę zapadło (a może i nie ) kemping http://www.alexa.gda.pl/

Nie wiem czego oczekiwać, przeczytaliśmy wszystkie posty na temat tamtych stron i im więcej czytam tym wszystko się przewraca  :bzik: Może macie, mieliście, podobne odczucia, czy szukać czegoś innego czy jechać i nie martwić się niczym. Hm, pewnie zapytacie jakie mamy oczekiwania , spokój i jakiś standart. Urlopujemy sie od 5 sierpnia  wiec jak moze ktoś sie wybiera w morskie strony to może coś wykombinujemy  :pub:

 

Do Alexy jeżdżę od kilku lat i ciągle nie możemy się zdecydować, żeby ruszyć gdzie indziej.

Nam to pole bardzo odpowiada, jest czyste i zadbane. Co roku Panowie coś dodają ulepszają itd....

Ekipa sprzątająca nie wpada na kemping i sprząta, tylko są od rana do wieczora.

Jedyny minus to zejście do morza, ale są ich trzy w okolicy, w tym jedno tylko dla Alexy bezpośrednio z kempingu, rekompensuje to fantastyczny widok z klifu.

Pamiętaj, że jeśli się zdecydujesz lepiej zadzwonić dużo wcześniej i zaklepać miejsce, które trzeba na tydzień przed przyjazdem potwierdzić.

Nie wiem w jakim wieku jest Twoja córa, ale jest fajny placyk zabaw, a w zeszłym roku wprowadzili zajęcia dla dzieci prowadzone przez animatorów i moje pociechy (8 i 5) były zadowolone.

W razie pytań służę pomocą :).

Edytowane przez zepal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 może 20 latach(już się pogubiłem) nieobecności nad morzem zapadła decyzja jedziemy, po raz pierwszy z cepką po raz pierwszy z córką która bedzie widziała na żywo i żona też po około 20 latach nieobecności . Po poszukiwaniach ( może dobrych a może złych)  gdzie zakotwiczyć cepkę zapadło (a może i nie ) kemping http://www.alexa.gda.pl/

Nie wiem czego oczekiwać, przeczytaliśmy wszystkie posty na temat tamtych stron i im więcej czytam tym wszystko się przewraca  :bzik: Może macie, mieliście, podobne odczucia, czy szukać czegoś innego czy jechać i nie martwić się niczym. Hm, pewnie zapytacie jakie mamy oczekiwania , spokój i jakiś standart. Urlopujemy sie od 5 sierpnia  wiec jak moze ktoś sie wybiera w morskie strony to może coś wykombinujemy  :pub:

@lukpyr napisał:

... gdzie zakotwiczyć cepkę ...

Kilka razy odwiedziliśmy Roberta & Tomasza < zawsze było OK, polecam

W porcie rano prosto od rybaków można kupić świeżą rybkę.

Z portu można popłynąć na wycieczkę do Trójmiasta.

Pozdrawiam,

PS

Zachęcam do zabrania ze sobą rowerów, jest wiele urokliwych dróżek do "pedałowania".

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

zna może ktoś taką miejscówkę żeby były domki, brdy wszystko jedno co, ( z łazienkami), i bezpośrednio przy tych domkach byłaby możliwość rozłożenia się z przyczepą.

ze względu że mi oraz moim kolegą posypały się plany wakacyjne postanowiliśmy 'coś'  wytworzyć, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam takie miejsce- Ustronie Morskie Domki u Giżana przy ulicy polnej bodajże,(visa vis aqua parku), które to domki są w zasadzie na terenie kempingu można powiedzieć, a domki polecam i Asię i Adama Giżanowskich również pozdr. Paweł

 

A na myśl mi przyszło jeszcze pole kempingowe "Na skarpie" w Jastrzębiej Górze, też fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna może ktoś taką miejscówkę żeby były domki, brdy wszystko jedno co, ( z łazienkami), i bezpośrednio przy tych domkach byłaby możliwość rozłożenia się z przyczepą.

ze względu że mi oraz moim kolegą posypały się plany wakacyjne postanowiliśmy 'coś'  wytworzyć, 

Ja kiedyś byłem tutaj i z tego co pamiętam była taka możliwość, ale trzeba by było zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy początek lipca wyjazd nad morze, szukam pola z atrakcjami dla dzieci (5 i 9 lat) fajnie jakby był animator(ale nie koniecznie) i kort tenisowy w pobliżu. Preferuje w tym roku miejscowość Łeba, może ktos z wlasnego doswiadczenia poleci coś fajnego.

jak ktoś jedzie w tym samym terminie z dziećmi w sprawdzone miejsce chetnie dołączymy, zawsze weselej

P.S. u nas brak doświadczenia kempingowego-dopiero co kupiłem przyczepe :) możemy czasem po dwóch dniach uciekać do domu :) :) dlatego na pierwszy raz naprawdę chcialbym sprawdzone ładne miejsce. Bo jak wtopie z miejsce to wiecie- żona mnie zje za ta inwestycje w przyczepe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm:

 

My planujemy początek lipca wyjazd nad morze, szukam pola z atrakcjami dla dzieci (5 i 9 lat) fajnie jakby był animator(ale nie koniecznie) i kort tenisowy w pobliżu. Preferuje w tym roku miejscowość Łeba, może ktos z wlasnego doswiadczenia poleci coś fajnego.

jak ktoś jedzie w tym samym terminie z dziećmi w sprawdzone miejsce chetnie dołączymy, zawsze weselej

P.S. u nas brak doświadczenia kempingowego-dopiero co kupiłem przyczepe :) możemy czasem po dwóch dniach uciekać do domu :) :) dlatego na pierwszy raz naprawdę chcialbym sprawdzone ładne miejsce. Bo jak wtopie z miejsce to wiecie- żona mnie zje za ta inwestycje w przyczepe :)

 

  Może to:

http://www.rozawiatrow.pl/rekreacja

:niewiem:

Wiem z zaufanego źródła, że będzie tam kilka forumowych załóg. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się, że bedzie łatwiej znaleźć pole z animatorem i niz z basenem, a tu pierwsza propozycja i pole z basenem :)

więc może i z animatorem się też znajdzie, zresztą to nic trudnego, zatrudnić miła dziewczyne żeby z dziećmi się pobawiła. Jak kilka rodzin zapisze swoje dzieci to nie duża opłata a i my mamy z dwie godzinki na bezstresowe opalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

polecam pole w małej miejscowosci GĄSKI i pole U Gienia http://www.ugienia.pl/ jezdze od 4 lat na to pole i jest spokojnie ,bezposrednio z pola wejscie na plażę mało ludzi nie ma tłoku na plaży 

  jak tylko dostane urlop w pracy to będe przebywał prawdopodobnie od 7 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 zresztą to nic trudnego, zatrudnić miła dziewczyne żeby z dziećmi się pobawiła. Jak kilka rodzin zapisze swoje dzieci to nie duża opłata a i my mamy z dwie godzinki na bezstresowe opalanie.

Wydaje mi się, że to jest raczej trudne i dosyć problematyczne.

Kemping musiałby zatrudnić kogoś kompetentnego- jeśli jak rozumiem. Chciałbyś zostawić dzieci pod jej 

wyłączną opieką. Czyli podobnie jak w przedszkolu. Do tego miła dziewczyna nie wystarczy, pewno musiała by 

miec jakieś uprawnienia, żę nie wspomne o ubezpieczeniu na wypadek jakichś urazów jej podopiecznych.

Wcale bym sie nie zdziwił, gdyby były jeszcze jakieś inne warunki do spełnienia.

Może właśnie dlatego, znależienie takiego pola , jak pisałem będzie niezłym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to jest raczej trudne i dosyć problematyczne.

 

Może właśnie dlatego, znależienie takiego pola , jak pisałem będzie niezłym wyzwaniem.

 w Polsce pewnie tak , może kolego na ten pierwszy raz zmień kierunek i jedź nad Adriatyk , będziesz mieć baseny , animatorów i zadowoloną żonę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.