Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

polecam pole w małej miejscowosci GĄSKI i pole U Gienia http://www.ugienia.pl/ jezdze od 4 lat na to pole i jest spokojnie ,bezposrednio z pola wejscie na plażę mało ludzi nie ma tłoku na plaży 

  jak tylko dostane urlop w pracy to będe przebywał prawdopodobnie od 7 lipca

Być może się spotkamy też mam zamiar zagościćw tym miejscu. Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskrobał mi sie przyszły piątek wolny więc w czwartek odrazu z pracy cisne do Łeby do swoich kobiet...

w niedziele zwijam majdan i wracamy do domu żeby mi baby po 2 tyg. wolności nad morzem nie zdziczały :]

 

a ja bede miał "weekend" wakacji :yay:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie od połowy lipca u Krystyny w Rowach?

Chyba jednak ja będę, miała być Rabka ale jednak będzie morze i to właśnie Rowy. Ale nie wiem czy u Krystyny bo chyba lepiej w Wagabunda. Ale na pewno w drugiej połowie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja od dziś w rowach. O godz 10 zawitałem w jarosławcu. Kempingi tam to totalna porażka. za 60zł to u jakiejś babci na klifie. Prysznic obudowany ze starych płyt osb , kibel i reszta masakra. 60zł za VW t4 i dwie osoby + prąd. Najlepszą opcją pozostaje pozostawić auto na tym odcinku drogi co jest na wylocie z jarosławca, chyba dawny pas startowy. Tak więc uciekliśmy do ustki, pierwszy raz  tam zawitałem , ładnie nie powiem ale nie spodziewałem się że ustka to tak duże miasto,. I znowu ucieczka do rowów. I tu jestem, pierwszy raz i jest super, Las i cisza, do plaży blisko. Jestem na energetyku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

PTAKU jaka pogoda w GĄSKACH i na jakim campingu stacjonujesz ,ja zaliczyłem falstart z wyjazdem do GĄSEK wyjezdzałem w piątek na noc i po przejachaniu  40 km auto odmówiło posłuszenstwa zgasł i nie chciał odpalic nie dałem sam rady na miejscu naprawic więc oczywiscie laweta ,auto dostarczone do domu ,cała sobota pod samochodem wyjęcie rozrusznika (koszmar z wykręceniem trzeba było odkęcic cały wydech a w espace IV to koszmar )sprawdzenie u elektryka rozrusznik sprawny a więc skręcam ,po skręceniu ponownw próba i dalej nic więc dzwonie do znajomego elektromechanika i dzisiaj rano przyjechał sprawdza i okazało sie ze poszedł bezpiecznik( 200 A )na jednym z przewodów  do rozrusznika i rozrusznik niedostawał napięcia niestety niedziela i sklepy zamknięte więc robimy prowizorkę i autko pali WIĘC DZISJAJ SIĘ PONOWNIE PAKUJE I WYRUSZAM DO GĄSEK NA POLE U GIENIA jesli są wolne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My jesteśmy na polu namiotowym w Jarosławcu ,,Pod Dębem''

Jeżeli chodzi o warunki to spoko ale....

Cennik nie zgadza się z tym podanym na necie owszem za osobę 15 zł ale za prąd już nie 5 a 7 zł...

Internet owszem jest ale działa tylko na laptopach lub inaczej urządzeniach z Win do Androida trzeba dograć wifinder.

I na koniec ta opłata klimatyczna 2,15 od osoby .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My jesteśmy na polu namiotowym w Jarosławcu ,,Pod Dębem''

Jeżeli chodzi o warunki to spoko ale....

Cennik nie zgadza się z tym podanym na necie owszem za osobę 15 zł ale za prąd już nie 5 a 7 zł...

Internet owszem jest ale działa tylko na laptopach lub inaczej urządzeniach z Win do Androida trzeba dograć wifinder.

I na koniec ta opłata klimatyczna 2,15 od osoby .......

A jak obłożenie 'Pod Dębem"? Czy robiłeś jakąś wstępną rezerwację, czy po prostu przyjechałeś i miejsce się znalazło?

Jak oceniasz stan sanitariatów? Ciepła woda jest non stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.