Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy pogoda skłania do dłuższego przesiadywania przed kompem zaczynają się plany następnych wakacji. Ten sezon to najdłuższy odpoczynek zaliczyliśmy na kempingu znanym i lubianym Pod-brzozami Ustronie Morskie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych właśnie tam i nie tylko. Następne wakacje czyli dłuższy pobyt będą od ok. 15 lipca i do kiedy jeszcze nie wiem. Na dzień dzisiejszy zaczynamy Rowy - Wagabunda, do ustronia też jest plan na chwilę zajechać. Zwiedzenie wszystkiego co warto w okolicach Rowy - Ustka. Jak się uda zaliczyć Malbork bo teraz nie dało rady a resztę na bieżąco będziemy planować. Teraz pytania

1. Jakaś fajna alternatywa w Rowach do Wagabundy cenowo - warunki

2. Alternatywa do MOSIR w Malborku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Malborku byliśmy przelotem bo nie znalazłem tam żadnego pola/kempingu.

Kampery i przyczepy ustawiane były na parkingu tuż obok zamku.

Parking jest ogromy ale bez dobrodziejstw typu WC /prąd.

Trafiliśmy na "Oblężenie Malborka" było dużo atrakcji. Dnia mało.

Bilety na zamek były w kosmosie , skandaliczne 60zł/os. ale już nie o złotówki chodzi, wejście z piesiem było nie możliwe.

Zagadałem do strażników, ale oni powiedzieli, że system wykrywa zwierzęta a za wykrycie oni są winni, więc odbój.

Mimo wszystko warto załapać się na te dni ze względu na atrakcyjność.

A to na zachetę:

post-2083-0-00483100-1352397968_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Malborku byliśmy przelotem bo nie znalazłem tam żadnego pola/kempingu.

Bilety na zamek były w kosmosie , skandaliczne 60zł/os. ale już nie o złotówki chodzi, wejście z piesiem było nie możliwe.

Mimo wszystko warto załapać się na te dni ze względu na atrakcyjność.

 

 

również byliśmy przelotem ( fakt zeszło się cały dzień) ale, nie wyobrażam sobie, tam być dłużej...bo niby co tam robić..? miejsce wspaniałe bez dwóch zdań, coś pięknego! :brawo: a zarazem przerażającego, tyle chłopa w jednym miejscu...:>:-]

odnośnie biletów nie jestem pewien, ale nawet chyba drożej płaciliśmy ? ale warto, naprawdę warto.

obiadek zjedony w restauracji na barce, za mostem (nazwy nie pamiętam) też drożyzna, ale zawsze...:-] obok jest duży parking.

mimo wszystko polecam "zaliczenie" zamku krzyżackiego..:ok: tego się nie da opisać...

 

niestety na pyt.1 i 2nie znam odp. :]

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Malborku byliśmy przelotem bo nie znalazłem tam żadnego pola/kempingu.

Kampery i przyczepy ustawiane były na parkingu tuż obok zamku.

Przecież zaraz za tym parkingiem jest Kemping Nad Stawem :niewiem:

 

http://malbork-kemping.eu/ 50 zyla za 4 osoby / doba.

 

Też byliśmy w tym roku - bezcenne !

post-5494-0-78376300-1352491820_thumb.jpg

post-5494-0-23944100-1352491835_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Nawet wyobrażam/przypominam sobie rejon i krajobraz z drewnianego mostu.

Szkoda że go nie dostrzegłem, nawet bardzo, bo chcieliśmy z ukochaną tam zostać na nocne atrakcje...

No cóż, może ten kemping za mało się reklamował, dlatego nie znalazłem.

A propos mostu spacerowego, jak jest dużo spacerowiczów na nim w ruchu, to ten most się buja.

Autentycznie faluje. Adrenalinka rosła.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne wakacje czyli dłuższy pobyt będą od ok. 15 lipca i do kiedy jeszcze nie wiem. Na dzień dzisiejszy zaczynamy Rowy - Wagabunda, do ustronia też jest plan na chwilę zajechać.

Zazdroszczę, już że wiesz od kiedy i gdzie spędzisz wakacje. Ja nie wiem co będę robił następnego dnia, a tu proszę - znasz plan na 8 miesięcy wcześniej :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos mostu spacerowego, jak jest duzo spacerowiczów na nim, w ruchu to ten most sie buja.

Autentycznie faluje. Adrenalinka rosła.

 

Buja się ? On się trzęsie jak galareta. Trzęsienie ziemi w miniaturze :jump::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na Wagabundzie byłem chyba jakieś 5 lat temu - uważam że jest ok jednak w Waszym wypadku może być jeden minus. Cennik jest tak skonstruowany iż pobyt najbardziej opłaca się (w stosunku do innych kempingów) załogą podróżującym w 2 dorosłe osoby. Pełną stawkę płaci się tam za dzieci - tylko nie wiem od jakiego wieku więc koniecznie dowiedz się jak to z tym jest żeby nie było potem niespodzianek. Obok przez płot masz kemping Krystyna - opinnie na forum tez miał raczej dobre - myślę że przed wjazdem na Wagabundę zawsze warto porównać ok.gif.

W samych Rowach jest jeszcze camping nr 156 ( http://www.przymorzu.pl/campingnr156przymorzekat-p-119.html ) ładny, ale niestety stosunkowo drogi.

Rowy moim zdaniem są całkiem fajną miejscowością nadmorską i miło je wspominam. Wieczorami było gdzie wypić piwko i pośpiewać szanty.

 

Jako alternatywa Malborka hmm.gif:

- może być Bachotek (będzie pewnie od Was w połowie trasy) (tu są dwa kempingi lepszy jest www.bachotek.pl )

- może być Zbiczno ( http://www.podsosnami.pl/ )- piękny ośrodek minus jednak jest taki (tego na 100% nie wiem) że auta nie trzymamy koło budki

- Borzechowo, jechałem tam jakieś 6 miechów temu i jestem pewien że widziałem tam szyld z Polem namiotowym. Zresztą na google mapie też coś jest zaznaczone ( http://www.jeziornik.pl/ )

 

Ta alternatywa to ma być jakieś zwiedzanie, nocleg tylko czy np. dwa dni leniuchowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Tomii to ma być zwiedzanie leniuchowanie zostawiam na teraz :bzik::bzik:. Leniuchowanie czyli codzienne życie praca-dom-dzieci-praca...........

Spablo1 - "znasz plan na 8 miesięcy wcześniej". Prowadzę własną działalność stąd wiem kiedy mogę wybrać się na urlop, oczywiście zakładam też same pozytywy takie jak "nie będzie jednak końca świata 21-12-2012 a co najwyżej kolejna wyprzedaż w sklepie nie dla idio. Będziemy zdrowi więc wyjazd zgodnie z planem, nie będzie powodzi, trąby powietrznej, nie sypnie śniegiem w lipcu itd. To i tak luźne plany jak to w życiu wszystko może się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam Malbork - jednak jeśli nie trafi się na oblężenie - to nie za wiele poza zamkiem tam jest chyba do roboty

chętnie posłucham o alternatywach do wagabundy

przyszły sezon kierujemy się w tamte rejony:)

 

stico80 - mam podobnie - jako że czas pracy jest nielimitowany - już sobie planujemy gdzie pojedziemy:) daje to pewien komfort - nie ukrywam :gitara:

Edytowane przez rosołek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stico - jak za duzo kasy stracisz w Malborku mozesz odbic sobie na noclegu - w Buczyncu.... a rejsy tam to tylko z "prywatnymi"...bo taniej

 

a Gal'ami Malbork szturmowalismy w srodku nocy - zajefajnie podswietlony ale nie wchodzilismy bo tylko na parkingu bylismy odetchnac i dalej do Buczyńca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stico - jak za duzo kasy stracisz w Malborku mozesz odbic sobie na noclegu - w Buczyncu.... a rejsy tam to tylko z "prywatnymi"...bo taniej

a Gal'ami Malbork szturmowalismy w srodku nocy - zajefajnie podswietlony ale nie wchodzilismy bo tylko na parkingu bylismy odetchnac i dalej do Buczyńca

A szkoda :look:

post-5494-0-27398400-1352710939_thumb.jpg

post-5494-0-88859800-1352710951_thumb.jpg

 

Bodzio - jakiś link do Buczyńca :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza przy pochylni Buczyniec to faktycznie fajne miejsce. Co najciekawsze jadąc tam miałem obawy, że może niebezpiecznie, a tu zonk...nawet ochrona jest. Jadąc nad morze warto się tam zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.