Skocz do zawartości

Bałtyk 2013 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A my jedziemy na pole do Łeby camping morski 21 :-) Woda ciepła 24h nie ma kolejek pod prysznic i jest bardzo czysto. Do morza jakieś 500m i co najważniejsze daleko od tętniącego życia jak to w Łebie. Pole naprawdę fajne. W zeszłym roku byłem tam z żoną, a w tym jedzie z nami nasz nowo narodzony synek :-)Pole bezpieczne-przepustka obowiązkowa:-)

Polecam każdemu to pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki może podaliśmy zły link do trzeciego tu jest prawidłowy

http://www.otowakacje.pl/rewal-pole-namiotowe-kemping-nad-morzem-rewal-lux-id209749

Tu już chyba będzie wszystko ok pisze POLE NAMIOTOWE ,KEMPING :hmm:

 

Mirek63, cennik niby prosty, ale mogący sprawiać problemy. Może szukam dziury w całym, ale

nic nie pisze o prądzie, nie pisze też o parkowaniu autka, może jest w cenie tych 20zł. a może nie.

Patrząc na foty nie widać skrzynek prądowych.Więc może prąd nie jest dostępny. Brak fotek 

sanitariatów też budziłoby moj lekki niepokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jak niektórzy z Was wiedzą (bo bywają) prowadzimy bazę campingową wewnątrz Słowińskiego Parku Narodowego. Znajdujemy się niebezpośrednio nad morzem ale spora część z Was korzysta czynnie z roweru więc nie jest to problem, gmina stale rozbudowuje sieć szlaków rowerowych.
Od jakiegoś czasu Gościom przyczepowym, dla których prąd jest niezbędny udostępniamy panele solarne, które można sobie podłączyć do ładowania własnego aku.

A czemu tu piszę? Bo jak czytam o stawkach typu 60-100zł/dobę to podziwiam Wasze portfele. Też mam czwórkę dzieci i jak wyjeżdżam wybieram miejsca, gdzie dzieciaki mogą przebywać możliwie tanio, żeby nie powiedzieć za darmo.
U nas parcela (bez znaczenia co tam będzie dopóki jest do dwóch dorosłych) kosztuje 35zł plus prąd 15zł.
Dodam tylko, że dla naszych Gości rowery kosztują tylko 15zł/dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jedziemy na pole do Łeby camping morski 21 :-) Woda ciepła 24h nie ma kolejek pod prysznic i jest bardzo czysto. Do morza jakieś 500m i co najważniejsze daleko od tętniącego życia jak to w Łebie. Pole naprawdę fajne. W zeszłym roku byłem tam z żoną, a w tym jedzie z nami nasz nowo narodzony synek :-)Pole bezpieczne-przepustka obowiązkowa:-)

Polecam każdemu to pole.

 

Potwierdzam, Morski 21 jest rewelacyjny, byłem w lipcu 2012. Nienaganna czystość, miła obsługa. Nie jest tani ale warto.

 

post-8425-0-36150100-1364106499_thumb.jpgpost-8425-0-03576700-1364106562_thumb.jpgpost-8425-0-87958000-1364106632_thumb.jpgpost-8425-0-23268700-1364106692_thumb.jpgpost-8425-0-44163900-1364106745_thumb.jpgpost-8425-0-65445100-1364106806_thumb.jpgpost-8425-0-26140400-1364106882_thumb.jpg

post-8425-0-59949600-1364106185_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, troszkę tu nie zaglądałem. Dzięki za info w sprawie "Energetyka".

Już podjąłem decyzję i będę w Unieściu na ostatni tydzień czerwca co by porozmawiać z marko6 i podziękować mu za pomoc w zakupie cepki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, troszkę tu nie zaglądałem. Dzięki za info w sprawie "Energetyka".

Już podjąłem decyzję i będę w Unieściu na ostatni tydzień czerwca co by porozmawiać z marko6 i podziękować mu za pomoc w zakupie cepki :D

Śledzę ten temat dosyć często. Piotrze-  gwarantuje, że rozmowy będą długie i zarazem owocne :drink:, po Langoszowym spotkaniu

zaczną przygotowywać wątrobę na sezon :hehe:

Moje plany sa dosyć proste. Od ostatniego tygodnia czerwca- Mielno-Unieście na ADA CAMP. 4-5 tygodni.

Każdemu powiem głośno dzień dobry- nawet jak coś burknie pod nosem.

Dla każdego znajdzie się kawa a nawet kieliszek chleba.

Każdemu pomogę rozłożyć przedsionek- dwa razy nie będzie musiał prosić. 

Korzystając z okazji pozdrawiam Szyszki

Tego zestawu ciężko będzie nie zauważyć

post-8267-0-65843500-1364770868_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Morski 21 jest rewelacyjny, byłem w lipcu 2012. Nienaganna czystość, miła obsługa. Nie jest tani ale warto.

 

Zdadzam się z przedmówcą, chyba znów tam pojadziemy w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jedziemy na pole do Łeby camping morski 21 :-) Woda ciepła 24h nie ma kolejek pod prysznic i jest bardzo czysto. Do morza jakieś 500m i co najważniejsze daleko od tętniącego życia jak to w Łebie. Pole naprawdę fajne. W zeszłym roku byłem tam z żoną, a w tym jedzie z nami nasz nowo narodzony synek :-)Pole bezpieczne-przepustka obowiązkowa:-)

Polecam każdemu to pole.

My w 2011 byliśmy na Morskim i mogę go polecić 100%. W 2012 byliśmy w Balatonfured i powiem szczerze że Węgrzy powinni uczyć się od Polaków czystości (sanitariaty), reszta była OK. W tym roku planujemy albo Morski albo....... spontan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie

Chyba wybraliśmy już miejsce na tegoroczne wakacje  http://www.eholiday.pl/noclegi-zd9144-galeria.html

Mamy pytanko czy był ktoś w Jarosławcu czy dzieje się tam coś ciekawego zwłaszcza wieczorami czy raczej po zmroku miasteczko zamiera?

Pozdrowionka dla sąsiadów za miedzy bsosiecckich :nono:

Edytowane przez Mirek63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje Dzieciaki jeszcze nie łapały się na cennik, więc przy jakimś rabacie powyżej 7 dni wyszło nam poniżej 50 zł za dobę. W tym roku ceny są wyższe ( z tego co pamiętam w tamtym samochód 8, przyczepa 11 ( lub 12 zł ). `

Plusem Róży odnośnie cen jest to, że tzw "doby" są liczone korzystnie dla klientów ( np my przyjechaliśmy wieczorem, a pobyt skasowali nam dopiero od następnego poranka, a wyjazd zaliczyliśmy późnym popołudniem, przy akceptacji Pana nadzorującego pole ).

Mam z Róży trochę fotek, jak ktoś jest zainteresowany mogę puścić na maila.

czy mogę prosić kolegę Kocer o przesłanie zdjęć  z Róży Wiatrów - planuje się tam wybrać  w tym roku, a na stronie z pola jest dość mało zdjęć   ( eeb@op.pl)  z góry dzięki

 

erni

 

 

Edytowane przez Erni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by to chyba doprecyzować. Na kilku polach Parcela to miejsce na: przyczepa, przedsionek, samochód i co tam sobie postawisz, czasem prąd. Natomiast ilość osób liczyli osobno. 69zł przy pięciu osobach, to raczej nieprawdopodobne.

 

Tak właśnie jak to kiedyś Marko6 napisał. W Ustroniu Morskim też tak było. Za parcele płaciło się 60 zł i w tym było (przyczepa, przedsionek, podłączenie do wody, prądu i internetu ) ale za osobu normalnie się płaciło.

 

U mnie plany trochę zmienione to znaczy, jadę w drugą stronę. Start - Ciechocinek, Biskupin - Rowy u Krystyny - Lidzbark Warmiński - Mazury Szekla Strzelce - Jabłonna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sorki, moja pomyłka . Parcela 45 zł + osoby. Pozdrawiam ludzi pracujących Pod-Brzozami, bo raz świetnie im to wychodzi a dwa to super pole. W tym roku trochę inne plany ale nigdy nie mówię nigdy więc może i tam na chwilę zawitamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.