Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe zatem czemu nazwę zmienili  :hmm:  - raczej nic nie dzieję się bez przyczyny. Czyżby zmiana właściciela? 

Może nazwa Wiking była myląca (był również Wiking w Dźwinówku)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie sprzedali, sezon u nas za krotki jest, ale dobrze, ze dalej dziala, bo miejsce super, bylem tam podczas tego bialego szkwalu, co wtedy tyle ludzi zginelo na jeziorach, to drzewa kladlo, a ja trzymalem przedsionek, trwalo 15 minut...

 

Ruszalismy tez stamtad razem z Adamem na podboj Litwy jesli sie nie myle...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedali, sezon u nas za krotki jest, ale dobrze, ze dalej dziala, bo miejsce super, bylem tam podczas tego bialego szkwalu, co wtedy tyle ludzi zginelo na jeziorach, to drzewa kladlo, a ja trzymalem przedsionek, trwalo 15 minut...

 

Ruszalismy tez stamtad razem z Adamem na podboj Litwy jesli sie nie myle...

Możesz napisać coś o sanitariatach na polu namiotowym?

Czy jest ich wystarczająca ilość, jak z ciepłą wodą, no i czy jest czysto?

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś o sanitariatach na polu namiotowym?

Czy jest ich wystarczająca ilość, jak z ciepłą wodą, no i czy jest czysto?

Dzięki z góry.

Wiesz. ja tam ostatnio bylem 5 lat temu, wtedy bylo czysto i ciepla woda caly czas, no ale teraz to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. ja tam ostatnio bylem 5 lat temu, wtedy bylo czysto i ciepla woda caly czas, no ale teraz to nie wiem...

 

Dzięki za info. Pewnie gorzej nie jest, a jest szansa, że nawet lepiej :). Szukam od dwóch lat jakiejś fajnej miejscówki nad jeziorkiem, a naj lepiej w niedużej odległości od E7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zawsze spokojnie bylo, nawet w weekend nie bylo duzo ludzi, a fajna miejscowka, bo sie stoi dookola stawku malego, zawsze byla wykoszona trawka, raz nawet z moim przewodem elektrycznym... Z plaza jest tam jakby nieco gorzej, to znaczy nie ma takiego otwartego dojscia do jeziora, tylko jakby taki basen jest wygrodzony przed pomostami, ale mi to nie przeszkadzalo, ryby tam dobrze za to biora..Byla zlewnia szarej wody i miejsce wylewania kasety z wc, byla kuchnia specjalna do smazenia i skrobania ryb, byly miejsca na duzego grila i miejsce na ognisko przed pomostem. Czasami cumuja tam splywy zaglowkowe, ale nawet wtedy spokoj byl, a nawet fajne szanty spiewali, takie na poziomie splywy, a nie chlanie i mordy darcie..Na rowerach jest gdzie jezdzic, bo do konca polwyspu Kal idzie droga asfaltowa i od niej rozne drozki fajne odchodza, bylismy tam w sumie dwa razy z miesiac z okladem i fajnie wspominam a nawet jeszcze bym pojechal.

 

Zepal - jakbys byl, to opisz jak jest, dobra?

 

Pozdro, J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich,

 

Moje pytanie jest troszkę inne. Czy znacie jakieś miejscówki "na dziko"? Nie chodzi mi o żadne oszczędności. Zwyczajnie uwielbiam takie klimaty dzikie. Stąd moje pytanie. Czy znacie takie miejsca? Najważniejsze żeby były nad samymi jeziorami. Chciałbym żeby były też w miarę bezpieczne. Sądzę, że na mazurach takich miejsc może być sporo.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Google play masz aplikację na androida "Miejscówki za Friko" z takimi miejscami w całej PL i opisami tych miejsc:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.chwalba.software.miejscowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Moje pytanie jest troszkę inne. Czy znacie jakieś miejscówki "na dziko"? Nie chodzi mi o żadne oszczędności. Zwyczajnie uwielbiam takie klimaty dzikie. Stąd moje pytanie. Czy znacie takie miejsca? Najważniejsze żeby były nad samymi jeziorami. Chciałbym żeby były też w miarę bezpieczne. Sądzę, że na mazurach takich miejsc może być sporo.

 

Pozdrawiam,

@LeoVirag

Nasze ulubione miejscówki "na dziko" post # 2  < zerknij, w panelu znajdziesz współrzędne GPS

Post # 6 < polecamy

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Niby nic ale taki był początek  post # 11 < zapraszamy

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.