Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam z Wejsunka. Oprócz mnie są 3 kampery ze Szwajcarii... oraz słonko które pięknie grzeje, cisza i spokój.

@Prusiak

Dziękujemy za pozdrowienia, jutro pogoda też będzie OK ...

Wejsunek < jest super, pod warunkiem że jest pogoda ... taka jak dziś.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze Panowie/Panie to nie wiem co Wy widzicie w tej Królewskiej Sośnie !

Byłem tam przypadkiem 2 lata temu na spacerze/lodach/piwku. Spałem w innym ośrodku i uważam to za moje szczęście.

Jak dla mnie stanowczo za tłoczno i za głośno.

Byliśmy w sosence na początku września. Ciepło, cisza, spokój i grzybobranie na terenie ośrodka (maslaki+kanie). Generalnie super i godne polecenia. Natomiast podobno w czasie wakacji nie było gdzie się wcisnąć - wszystko pozajmowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

a może ktoś poleci jakiś kemping na Mazurach połączony z domkami wyposażonymi w pełny aneks kuchenny? oglądałam Królewską Sosnę, ale tam stromo ponoć... a my będziemy z półroczną wówczas córką... więc dobrze by było, żeby prysznice były też nie płatne i w miarę czyste... i kemping nad samym jeziorem... i woda w nim czysta... i ścieżki rowerowe.... i ładny plac zabaw dla córki znajomych... ;) ale najbardziej zależy nam na domkach z aneksem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zobacz Kama w Tałtach koło Mikołajek-fajna baza wypadowa, Wejsunek, Rusałka Warchały, Karolczak w Maradkach.... Często na mniejszych kempingach posiadają do wynajęcia przyczepy ale Tobie zależy na aneksie więc tylko domek, a i jeszcze fajny kemping jest w Pieckach ale nie pamiętam nazwy wiec poszukaj w necie.

Pozdrawiam

MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak to na Mazurach jest myślę że na znalezienie tanich domków i kampingu na

 nisko budżetowym poziomie cenowym będzie bardzo cięzko. Ja osobiście doposażył bym przyczepę w porządny węzeł kuchenny i na fajny kemping.... Ale szukaj.

Pozdrawiam

MagZyg

Edytowane przez MagZyg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zobacz jeszcze mazurskie chaty w Pieckach, ale chyba też nie jest tanio. Powiem tak jak już są domki w miarę wyposżone to ośrodek się ceni, ale i jest na przyzwoitym poziomie. Może niech znajomi troszeczkę odpuszczą.

Pozdrawiam

MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazurskie Chaty, rok temu w kwietniu, sanitariaty OK (czyto i ciepła woda non-stop z solarów), asfaltowe alejki, zadbany teren, miła gospodyni. Chatki po remoncie OK, przed remontem nie wchodziłem. Cenowo do ogarnięcia, mniej więcej mazurski standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś poleci jakiś kemping na Mazurach połączony z domkami wyposażonymi w pełny aneks kuchenny? oglądałam Królewską Sosnę, ale tam stromo ponoć... a my będziemy z półroczną wówczas córką... więc dobrze by było, żeby prysznice były też nie płatne i w miarę czyste... i kemping nad samym jeziorem... i woda w nim czysta... i ścieżki rowerowe.... i ładny plac zabaw dla córki znajomych... ;) ale najbardziej zależy nam na domkach z aneksem :)

No to w Królewskiej Sośnie wszystko powinno Wam zagrać :ok:. Wszystkie Twoje i znajomych wymagania będą spełnione. A co do stromizny.... :hmm: ? Nie jest tak źle. Jak chcesz, to wstawię później zdjęcia jak wyglądają domki w środku. Jak zarezerwujecie odpowiedni nr. domku to będzie można bezpośrednio przy nim postawić przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Tumiany, jest pole kempingowe i domki do wynajęcia. Co prawda jest to jeszcze Warmia, ale miejscówka przyzwoita i bardzo dobre jedzenie w knajpce na terenie ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze http://www.zatokakal.pl/ale osobiście nie znam.

Bylem dwa razy, jak sie jeszcze Wiking nazywal, rewelacja, cisza i spokoj, siostra byla w domkach, fajne a rodzice w hotelu, tez fajnie. W knajpce dobre jedzenie bylo...Raz jak dlugo bylismy, to oswoilismy rodzine dzikich kaczek - rano stala kolejka przed przedsionkiem i trzeba bylo karmic. Czyste toalety tam wtedy byly i fajowy stawik na srodku kempingu a przed jeziorem, mozna rozne lodki pozyczac bylo tez, polecam.

Do Wegorzewa rowerem jakis kwadrans...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.