Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za stronkę -warto to miejsce odwiedzić. Mam jeszcze jedno pytanie . Znalazłem w sieci jakieś szczątkowe i mało precyzyjne informacje na temat pola namiotowego na Szerokim Ostrowie na Sniardwach. Czy moż ktoś z kolegów ma aktualne wiadomości na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W wakacje  planujemy odwiedzić mazury z dzieciakami ale jak tak po znajomych rozmawiamy o naszych planach to często komarami straszą-jest aż tak źle?

Chodzi mi głównie czy to nie będzie problematyczne dla dzieci 2 i 8 lat bo my to sobie radę jakoś damy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje  planujemy odwiedzić mazury z dzieciakami ale jak tak po znajomych rozmawiamy o naszych planach to często komarami straszą-jest aż tak źle?

Chodzi mi głównie czy to nie będzie problematyczne dla dzieci 2 i 8 lat bo my to sobie radę jakoś damy.

Niestety trzeba się liczyć z tym że dzieci będą pogryzione, blisko wody komarów jest dużo. Po 22.00 komary zaczynają znikać. Mimo wszystko wydaje mi się że ten rok jest znośny jeżeli chodzi o komary. Bywało dużo gorzej, nawet dorośli dostawali szału ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje  planujemy odwiedzić mazury z dzieciakami ale jak tak po znajomych rozmawiamy o naszych planach to często komarami straszą-jest aż tak źle?

Chodzi mi głównie czy to nie będzie problematyczne dla dzieci 2 i 8 lat bo my to sobie radę jakoś damy.

 

byliśmy 2 lata temu na Mazurach po raz pierwszy - też nas straszyli komarami, a wcale nie było ich więcej niż u nas :). Niedawno wyrzucałam nawet jakieś specyfiki, zakupione właśnie na tamten pobyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Echo sie ceni,pewnie warto ale i drogo..

właśnie na tym kempingu byliśmy dwa lata temu - dla dzieci fajna płycizna ok 50 m, boisko do siatkówki, mały plac zabaw. sanitariaty czyste, do zmywania tylko zimna woda... plusem dla nas był brak na kempingu sklepiku/baru - dla innych to może być minus, ale we wsi jest wszystko co potrzeba, a i do Giżycka niedaleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ceni ale ja uważam ze jest wart swojej ceny

fakt brak cieplej wody na zmywaku to minus

ale jeżeli chodzi o dzieci to rewelacja moje tam się nie nudziły było tyle dzieciaków że miałam ich z głowy :hehe:

poza tym właścicielka jest ok

można wypożyczyć kajaki ,rowerki, łódkę  a nawet skuter

do sklepu rowerem 5 minut a dla leniwych dostawa pieczywa rano na zamówienie :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Echo :) i potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Nam za pobyt wyszło 107 zł/doba, może sporo, ale warto. Kemping niewielki, dla nas to duży plus, bo nawet najmłodsze dziecię (2,5 roku) biegało samopas i na ma szansy na zgubienie się. Komarów brak, bo p. Basia opryskuje cały kemping. Zanim wybraliśmy Echo zrobiliśmy objazdówkę, po tych częściej polecanych kempingach na Mazurach i w okolicach Augustowa i w mojej ocenie na pierwszym m-cu jest Echo, potem długo, długo nic i dopiero reszta.

No i miałam olbrzymią przyjemność poznać jednego z forumowiczów z rodzinką :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jesteśmy nowicjuszami i prosimy o radę nt. mazurskich kempingow. Czy w rejonie szlaku Krutyni wybrać ww. Cieżpiety czy Babięty, czy Bieńki, czy stanice wodną w Spychowie (tylko ten kemping znam, ale jako turystka namiotowo-kajakowa). 

 

Startujemy w ten weekend na kilka dni i chciałabym pojechać od razu w miejsce, które mnie utwierdzi w nowej miłości do przyczepy, a nie zniechęci. No więc - ktore miejsce wybrać? Dodam, że nie lubimy tłoku, hałasu i jesteśmy młodzi od nowa ;-)

 

Bea & Zbig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.