Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po przejrzeniu wielu campingów  zostają dwa tak jak polecacie teraz tylko który lepszy na wyjazd z 2 letnim dzieckiem echo czy królewska sosna ceny porównywalne troszkę taniej w sośnie.termin to 10.08.2014-16.08.2014

Edytowane przez marcin1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Panowie/Panie to nie wiem co Wy widzicie w tej Królewskiej Sośnie !
Byłem tam przypadkiem 2 lata temu na spacerze/lodach/piwku. Spałem w innym ośrodku i uważam to za moje szczęście.
Jak dla mnie stanowczo za tłoczno i za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wielu campingów  zostają dwa tak jak polecacie teraz tylko który lepszy na wyjazd z 2 letnim dzieckiem echo czy królewska sosna ceny porównywalne troszkę taniej w sośnie.termin to 10.08.2014-16.08.2014

Echo ma fajne zejście do wody dla dzieci, jest długo płytko- Byłem, polecam.Po drugiej stronie Jeziora Niegocin kemping Szekla,również ma fajne łagodne zejście do wody. Jest sporo tańszy od Echo, ale i standard gorszy, ale mi np. klimat Szekli odpowiada lepiej, oczywiście nie mówię o sanitariatach( bo te są słabe), a o samym kempingu. Dla mnie Echo jest zbyt" poukładane"jeśli jednak szukasz takiego wysokiego standardu, na Echo się raczej nie zawiedziesz.. W około Niegocina masz kilka kempingów, na pewno coś złapiesz... Królewskiej sosny nie znam.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu zaraz po zakończeniu roku szkolnego byliśmy w www.jaskowo.pl było ok 7/10 kibelki czyste choć wystrój PRL, do cywilizacji daleko (to na plus) piaszczysta plaża , 3 pomosty, sprzet wodny na miejscu. Właściciele gonili "młodocianych". Po 22 absolutna cisza albo dyszel w góre i dowidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 lata temu zaraz po zakończeniu roku szkolnego byliśmy w www.jaskowo.pl było ok 7/10 kibelki czyste choć wystrój PRL, do cywilizacji daleko (to na plus) piaszczysta plaża , 3 pomosty, sprzet wodny na miejscu. Właściciele gonili "młodocianych". Po 22 absolutna cisza albo dyszel w góre i dowidzenia.

 

7 pln za prysznic od osoby to nie mało

wole cene za dobę wyższą niż takie dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponad tydzien temu wrocilem z   www.elixirhotel.com  kolo Gizycka. Daleko do cywilizacji co bylo plusem, na duzym polu max 6-7 przyczep/kamperow.

Toalety czyste ale nie doinwestowane, samo pole bardzo OK.  Malo ludzi, co moj kot uznal za wielki plus.

 

 

Ponizej zdjecie z miejsca gdzie stoje swoja przyczepka:

https://www.dropbox.com/s/u65cxee7vkbtrjw/20140624_200745_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzien temu wrocilem z www.elixirhotel.com kolo Gizycka. Daleko do cywilizacji co bylo plusem, na duzym polu max 6-7 przyczep/kamperow.

Toalety czyste ale nie doinwestowane, samo pole bardzo OK. Malo ludzi, co moj kot uznal za wielki plus.

 

 

Ponizej zdjecie z miejsca gdzie stoje swoja przyczepka:

https://www.dropbox.com/s/u65cxee7vkbtrjw/20140624_200745_resized.jpg

Też byłem w tych okolicach w zeszłym tygodniu, u mnie podobne puchy były. Dziwnie jakoś, że pomimo upałów turyści ominęli Mazury. Dla nas lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale wolałabym jakieś półdzikie miejsce, bez ośrodka wczasowego obok. :)

Ja byłem w Strzelcach obok Wilkas, nie było w okolicy ośrodka. W Borach stałem zupełnie na dziko, bez prądu i wody bieżącej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.