Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, na Mazurach byliśmy ostatnio w 2009 roku. Po przyjęciu weselnym na naszą czesć wsiedlismy w auto i pojechaliśmy na Mazury. Raczej panna młoda pojechała bo pan młody jeszcze był w szoku . Teraz postanowilismy podczepić przyczepę i ruszyć ku przygodzie jest nas już troje bo córka ma pięć lat i nigdy nie była na mazurach. Tak w ogóle to pierwszy raz w życiu będę ciągnął przyczepę kempingową. Nie jest to dla mnie żaden problem,piszę tego posta raczej dlatego żebyście powiedzieli mi gdzie mam tą przyczepę zaciągnąć:) Chcemy się trochę powłóczyc a zaczynamy od Olsztyna.To będzie szybka podróż ponieważ mamy tylko tydzień. Następnie Mrągowo, Mikołajki, Giżycko.Nie zależy nam na dużych miastach a na dużych jeziorach. W związku z czym proszę o nawigację,chcieli byśmy co noc spać w innym ciekawym miejscu i najlepiej nad samym jeziorem . Pozdrawiam i dziękuję wszystkim miłym, nie miłym, doświadczonym i niedoświadczony zapaleńcom karawaningu.

 

Żółtodziób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Drodzy koledzy i koleżanki bardzo bym się chciała wybrać swoją cepką na Mazury nad jakieś piękne jeziorko gdzie można pływać i wędkę pomoczyć, gdzie można rozpalić grila a nawet ognisko. Ale na dziko :-) . Czy możecie coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruciane-Nida. Nad jeziorem Nidzkim jest taniutkie pole namiotowe z tojtojem i woda z pompy. Ale widok, jezioro, po prostu cudnie. Nie ma prądu.

Ale polecamy to miejsce ponieważ będziesz tam raz, to wrócisz.

Jedziesz od Rucianego w kierunku muzeum Gałczyńskiego, masz niepozorny znak z namiotem w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ired !! Puszcza Augustowska to nie Mazury !! Ale miejsce które polecasz jest naprawdę super !!

 

Okolice Rucianego to jeszcze to miejsce

 

A najlepiej takie miejsca wyszukaj na stronie lasów Państwowych:

np:

http://www.czaswlas.pl/obiekty/?p=3&woj=14

 

Tam znajdziesz fajne miejsca biwakowe.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chodziło mi o to miejsce: 53°38'20.7"N 21°33'15.3"E - może coś pomyliłem w linku - przepraszam.

Ale przy okazji podam jeszcze to miejsce:

53°34'27.1"N 21°30'57.1"E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stef  > ...Puszcza Augustowska to nie Mazury !!

Początek i koniec Mazur  +  "Nasze Mazury" lokalizacja...


Kajakiem po zakupy...

 

Sklep w Przewięzi.

 

Trasa rowerowa, przejechana wielokrotnie...


Pozdrawiamy,
Ir & Ed
PS

Obóz harcerski      lokalizacja   oddal, klikaj na znaczniki informacji w panelu lub na mapie.

Trasa łodzi...

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.