Skocz do zawartości

Na mazury 2014


piotr1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serecznie wszystkich w maju zaczynam swoją pierwszą przygode z kamperem. Zwracam się do was z ogromną prośbą o miejsca nad jeziorem w dziczy jestem zapalonym wędkarzem nie chcę tłoku ani kompielisk na prądzie mi nie zależy mam swoje żródło zasilania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim ulubionym miejscem na Mazurach jest pole biwakowe nad j. Nidzkim (4 km od Ruciane-Nida)

Cisza, spokój i luz. Komfortem są: przyłącze 230 V, WC "Toy toy" i woda z pompy, którą trzeba sobie pompować. Oczywiście prysznic dostępny ale własny, kupiony w "Jula" na 12 V ;)

Poranna kawa przed własną "chałupką" z widokiem na jeziorko bezcenne B)

Nie bez znaczenia jest niska cena jaką płacimy za pobyt :yes:

 

 

post-16025-0-03470800-1391718002_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tam jakąś stronę internetową? 

Nic takiego nie widziałem, to są najzwyklejsze polanki w lesie nad samym jeziorkiem. Właściciel - dzierżawca przyjeżdża najczęściej wieczorkiem, a informacji jestem w stanie udzielić sporo, no i foto przez 30 lat też się nazbierało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro coś podrzucę i trochę info.

Miejscówka 4 km od Ruciane-Nida droga 58 na Pisz za kanałem (stacja ORLEN) w prawo i po tablicach "Wysoka" ew. GPS

Cisza, spokój i przyjezdni to właściwie od wielu lat Ci sami. 500 m dalej małe poletko na jakieś 2-3 namioty, i dalej kolejne biwaki już w strefie ciszy, tak więc już się silnika na wodzie nie usłyszy - tylko żagle ;)

Ognisko kiedy się ma ochotę, my co wieczór :)

post-16025-0-70116300-1391764170_thumb.jpg

post-16025-0-63704000-1391764181_thumb.jpg

post-16025-0-95887900-1391764194_thumb.jpg

post-16025-0-10731500-1391764210_thumb.jpg

post-16025-0-58624100-1391764223_thumb.jpg

post-16025-0-07795100-1391764226_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce mi jak najbardziej pasuje :yay:  Napisz jeszcze jak wygląda droga dojazdowa. Moja cepka jet długa i nisko zawieszona :wrrr:  Nie chciał bym się tam zawiesić, bo już raz to trenowałem. :mlot:

 

PS: Może moderacja, by te nasze gadki na temat pola biwakowego przewaliła do oddzielnego wątku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce mi jak najbardziej pasuje :yay:  Napisz jeszcze jak wygląda droga dojazdowa. Moja cepka jet długa i nisko zawieszona :wrrr:  Nie chciał bym się tam zawiesić, bo już raz to trenowałem. :mlot:

 

PS: Może moderacja, by te nasze gadki na temat pola biwakowego przewaliła do oddzielnego wątku? 

Kolega dojechał taką 7m i szeroką na 2,2m i bez problemu,a droga... no cóż przez las kawałek trzeba po woli ;)

post-16025-0-64655800-1391792788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.