Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Nie ma podanej normy euro, nie interesował jej ani rocznik ani homologacja

Z racji że nie było podane jakie Euro to normę ustala się na podstawie rocznika. Miałeś choć jedną z tych informacji w miekkim dowodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No rocznik oczywiście jest, ale nie chciała tego przyjąć, musiała mieć normę :niewiem:

 

mi to było lotto, bo obok tego punktu przejeżdżam parę razy w tygodniu a jak odebrałem nowe auto nie chciałem ciągać od razu budy

ale jak ktoś ma nowego tira albo 10 tirów to przez miesiąc trochę kasy na tym się niepotrzebnie przepali. Ale mowiła, że tak jest  Wtedy, prawie 4 lata temu tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że nie ma żadnych problemów z zestawem powyżej 3,5 t , tylko zapinać i hulać po bezkresie naszych dróg.No chyba że komuś ktoś za coś coś dowali to wtedy do sądu i po trzech latach się wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, konkretnie roku produkcji nie ma ale u mnie data pierwszej rejestracji była zgodna z rokiem produkcji, a ta informacja jest ale to nie wystarczyło. Ale skutek jednakowy, jak się nie pali to lepiej pojechać już z twardym dowodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krzy_ napisał:

215461926_AnkietaViatoll.thumb.jpg.f0ac61625efacba84263a2208addb5ee.jpg

Chcesz link do ankiety? ?

w uzasadnieniu napisałeś, że nie chcesz być "śledzony", a wybierasz opcję aplikacja "ze smartfonem" - przypadkiem nie  będziesz musiał włączyć lokalizację żeby wiedzieli czy  jedziesz odcinkiem płatnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mundek28 napisał:

To widzę że nie ma żadnych problemów z zestawem powyżej 3,5 t , tylko zapinać i hulać po bezkresie naszych dróg.No chyba że komuś ktoś za coś coś dowali to wtedy do sądu i po trzech latach się wszystko wyjaśni.

Nie wiedziałem że można już przeklinać na forum.... Myślałem że tylko na wieczornych spacerach.

Najwięcej narzekają Ci co nie mają z rzeczą nic wspólnego. Dla odmiany ja mam i nie narzekam... Czasami jedynie zapominam włączyć lub wyłączyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał:

Jak wspominałem mamy 21 wiek. Za granicą kupimy winietę online będąc na mopie przed granicą.

Tak, kupisz i po 18 dniach  możesz ruszać dalej w drogę przez Austrię ?

Nie jest tak różowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, filipert napisał:

Tak, kupisz i po 18 dniach  możesz ruszać dalej w drogę przez Austrię ?

Nie jest tak różowo

Jest ;) nie ma problemu aby kupić winietę online tuż przed wjechaniem do Austrii ;) Wystarczy dokonać zakupu jako "firma" i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, filipert napisał:

Tak, kupisz i po 18 dniach  możesz ruszać dalej w drogę przez Austrię ?

Nie jest tak różowo

 

Zaznaczasz że masz firmę i możesz ruszać od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Commander napisał:

Dla odmiany ja mam i nie narzekam... Czasami jedynie zapominam włączyć lub wyłączyć....

Zapomnieć wyłączyć to mi się często zdarza. ;)

potem przychodzą do mnie rachunki po 5zeta bo żona, właścicielka holownika, smignela sobie po ekspresówce i właśnie miała mi powiedzieć że coś pika :]

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uzasadnieniu napisałeś, że nie chcesz być "śledzony", a wybierasz opcję aplikacja "ze smartfonem" - przypadkiem nie  będziesz musiał włączyć lokalizację żeby wiedzieli czy  jedziesz odcinkiem płatnym?
No ale chyba widzisz jakie są możliwości wyboru? Wybrałem, co uznałem za wygodne dla mnie. Czy będę musiał włączyć lokalizację nie wiem, jeśli tak to z tego nie skorzystam. To nie jest deklaracja z czego na pewno będę korzystał, ale ankieta bez żadnych szczegółów technicznych. Jest też opcja aplikacji ze śledzeniem, więc może wybrana przeze mnie wersja będzie bez śledzenia :-?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacekzoo napisał:

To musiało się coś zmienić, jak brałem pudełeczko dla cytryny to miałem miękki dowód bez normy spalin. Pani mi wklepała najwyższą stawkę bo nie mogli ani na podstawie rocznika ani na podstawie homologacji tylko na podstawie DR, jak odebrałem twardy to jeszcze raz musiałem jechać na zmianę i uwaga, przy zmianie emisji musieli dać nowe pudełeczko ?

to było w stacjonarnym punkcie viatoll, także bardziej poinformowani niż na orlenie

Ja zawszę biorę kartę pojazdu i nie ma problemu, ty miałeś pewno nowe auto i nie miałeś jeszcze karty pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.