Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Ten portal chyba nie jest zbyt często aktualizowany przez ogłoszeniodawców, bo widzę tam wciąż do kupienia Fendt'a kol. latina. On się chwali w stosownym dziale (a ma czym, bo przyczepa piękna), a w ogłoszeniu ciągle "można kupić".

 

Zwróć na to uwagę, zebyś się nie napaliła na jakąś przyczepę sprzedaną miesiąc temu. Bo wtedy przykro jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia! Tobie również Wszystkiego Dobrego!

I oczywiście owocnych poszukiwań.

 

Budka wygląda ładnie. Jednak niepokoi mnie brak zdjęcia z tyłu. Tym bardziej, że w łazience widać odbarwienie, które może być zaciekiem.

Poproś właściciela o zdjęcie tyłu budki.

Otrzymałam dzisiaj odpowiedź z komisu w Grodzisku Mazowieckim takiej oto treści:

Witam, Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Przyczepa KIP_KG42TT2_1990 http://www.przyczepy...ip_kg42tt2_1990 jest oczywiście dostępna, jak i reszta naszych przyczep pokazanych na stronie internetowej i otomoto. Istnieje możliwość obejrzenia wszystkich przyczep w Grodzisku Mazowieckim. W chwili obecnej przyczepa Kip jest wypożyczona. Istnieje możliwość jej zakupu, czy oglądania dopiero w momencie jej zwrotu. Jest to jedyna obecnie wypożyczona przyczepa, resztę naszych przyczep można zobaczyć w Grodzisku Mazowieckim przy ul Na Laski 65. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiam, Magda Wójcicka.

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele osób napisze, ze to bardzo źle kupować przyczepę po wypożyczalni. Też tak uważam, ale...

 

Każdy kto kupuje przyczepę np. z 1990-1995 roku ma świadomość, że sprzęt ma już swoje lata. Nikt z nas nie wie ile razy był wcześniej wypożyczony, kto i jak się z nim obchodził.

Zatem proponuję zamiast skreślać przyczepę z powodu wypożyczenia, to legalnie i uczciwie wykorzystać tę ofertę.

 

 

Możesz po prostu zamówić przyczepę na 2-3 dni i też ją wypożyczyć. co za problem. Oczyiwiście ma to sens tylko wtedy, gdy Ci się ona podoba i chcesz ją kupić. Wtedy wypożyczoną jedziesz do fachowca i oglądacie na spokojnie. Jeśli coś jest nie tak, to oddajesz, płacisz za 2-3 doby i pozamiatane. Straciłaś czas i nieco pieniędzy. Ale ta strata jest niczym w porównaniu do kupienia zgniłej przyczepy. Bo wówczas nie wiadomo - remontować (koszt), czy sprzedawać (strata i czasu i pieniędzy, bo łatwo nie będzie).

Jednak jeśli po spokojnych oględzinach bez oka właściciela nad Tobą okaże się, że przyczepa jest warta grzechu to kupujesz.

 

 

Tak możesz też zrobić w Tomaszowie Mazowieckim. Facet wypożycza przyczepy i te same sprzedaje. Nie wiem czy ma dobry towar czy zły, ale z Tomaszowa do Częstochowy do Andrzeja masz tylko 110 km. I szydło wyjdzie z worka. Jeśli sprzet nie jest wart zachodu to oddajesz i nie tłumaczysz się dlaczego. Twoja sprawa.

 

Taka operacja ma moim zdaniem sens tylko wtedy, gdy wszelkie domorosłe metody na podstawie wytycznych z forum pozwalają na pozytywną ocenę budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIP na zimę jest dobry. We wszystkich oknach rolety, ogrzewanie z nadmuchem (nadmuch za free bo przy takim nasileniu światła za dnia solar naładuje akumulator i utrzyma moc dla wentylatora). Dopiero 2 razy korzystałem z budy w minusowych temperaturach, ale bezproblemowo. Nawet w luku bagażowym było ponad 10 stopni przy -4 w nocy *nadmuch jest również na schowek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu to ja raczej przyczepy nie będę wypożyczać.Bo gdzie niby miałabym ją użytkować?

Nigdzie. Tylko w drodze do fachowca, który ostatecznie przesądzi, czy warto ją kupić :-) Chodzi o kupienie sobie spokojnych oględzin.

 

Jakoś nie widzę możliwości, żeby np. Andrzej jechał z Częstochowy do Odrowążka albo Tomaszowa na oglądanie przyczepy. Może się mylę, ale jak człowiek zapracowany to ciężko z domu wyjechać. Jednak gdy ktoś podjedzie do niego, to na pewno można się rozsądnie dogadać w kwestii przeglądu przed zakupem. Podobnie w Ignatkach jest p. Adam, który naprawdę ma pojęcie o przyczepach. Też sądzę, że za rozsądnym wynagrodzeniem porządnie przyjrzy się przyczepie. Na pewno takich firm i ludzi jest więcej. Może w Łodzi, Warszawie czy jeszcze gdzie tam. I tylko po to można wypożyczyć przyczepę, żeby podjechać do stosownego człowieka i niech obejrzy fachowym okiem. Oczywiście nie na drugi koniec Polski.

 

Poza tym to była jedynie taka swobodna propozycja. A napisałem o tym dlatego, że sam kiedyś chciałem właśnie z Tomaszowa wypożyczyć LMC i poturlać się do Częstochowy. Wyszło inaczej i wcale do tej firmy nie dojechałem. Może niepotrzebnie się wyrywam przed szereg, ale to z dobrego serca :thank:.

 

 

 

 

Wydaje się, że dość ciekawa propozycja: http://www.ebay.de/itm/SUPERSCHNAPPCHEN-Gepflegter-Reise-Wohnwagen-Dethleffs-Camper-430-T-92-/110802149238?pt=DE_Auto_Motorrad_Fahrzeuge_Wohnmobile_wagen&hash=item19cc529f76

Mnie się podoba. Moze czegoś nie dostrzegam.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak zdjęcia tyłu tego KIPa i akurat wypożyczony w styczniu ... hmm, może też ktoś "wypożyczył" do fachowca :D:niewiem: ale robię się przez Was podejrzliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niepotrzebnie się wyrywam przed szereg, ale to z dobrego serca :thank:.

 

Potrzebnie,potrzebnie.:piwo:

Inhalt dzisiaj po pracy przejechałam się koło komisu w którym kupiłeś swoją cepkę,coby zobaczyć czy pojawiły się jakieś nowości na placu.I jeśli się nie mylę stoi taki śliczny Knausik jak Twój.:palacz:Chyba jutro zalecę(mam przez płot z pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje się, że dość ciekawa propozycja: http://www.ebay.de/i...=item19cc529f76

Mnie się podoba. Moze czegoś nie dostrzegam.

 

 

 

Fajna.Co ja mówię "fajna"?. Zajefajna :tuptup:

Taką przyczepkę otrzymałam jako propozycję prywatną na forum karawaningu.Nie ma jej jeszcze w Polsce.Czekam na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna.Co ja mówię "fajna"?. Zajefajna :tuptup:

Taką przyczepkę otrzymałam jako propozycję prywatną na forum karawaningu.Nie ma jej jeszcze w Polsce.Czekam na zdjęcia.

 

Znaczy się że handlarze już wysyłają oferty poprzez PW naszego forum hmm.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siedlcach(a więc w miarę blisko Białegostoku) stoi taka sobie budka.

Ale na zdjęciu nr 8 nad łóżkiem widzę jakieś dziury???:look: :look: :look:

Proszę fachowców o zdanie

http://otomoto.pl/po...y-T2460151.html

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.