Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Brak przedsionka, a poza tym ?

Jest markiza. Można zostawić jak jest bądź dokupić (dorobić na zamówienie) ściany do markizy i mieć przedsionek.

 

 

A toaletę też można wstawić: http://allegro.pl/toaleta-wc-do-zabudowy-firmy-thetford-z-kaseta-i2025921708.html doliczając do kosztu kasety koszt drzwiczek i robocizny. Inna sprawa, że przenośna kosztuje 300 zł, a nawet mniej.

 

Prawdopodobnie cena i stan - na pierwszy rzut oka jakoś podejrzanie dobry - wynikają właśnie z braku toalety kasetowej. Wiele osób na pewno zwraca na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj raczej wśród innych, na "angielki" chyba szkoda czasu.

Nie miałem czasu się bliżej przyjrzeć, może warto tam zadzwonić :niewiem: :

 

http://moto.gratka.p...25dff788bbc8b,1

 

Krzysiu ta przyczepa stoi tam już chyba od 2 lat i była już omawiana na forum zlosnik.gif. Myślę że jak by była w dobrym stanie to w Kutnie by długo nie postała - to popularny komis.

 

Ten Knaus spod Garwolina może być ciekawy. Trzeba tylko zobaczyć czy przewożąc meble z NL niczego nie uszkodzili smirk(1).gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiu ta przyczepa stoi tam już chyba od 2 lat i była już omawiana na forum zlosnik.gif. Myślę że jak by była w dobrym stanie to w Kutnie by długo nie postała - to popularny komis.

 

Ten Knaus spod Garwolina może być ciekawy. Trzeba tylko zobaczyć czy przewożąc meble z NL niczego nie uszkodzili smirk%281%29.gif.

 

Ten Knaus akurat nie wiózł mebli gdyż to nie mój "fach", ale w razie potrzeby chętnie doślę więcej zdjęć dla potwierdzenia jej stanu oraz dodatków, abyśmy unikneli nieporozumień i błędnych wniosków

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Knaus dokładnie taki model jak mój z Ignatek.

 

 

Nie widać prawej strony za dobrze, ale z tego co dostrzegam, to nie ma otwieranych luków bagażowych do bakist pod łóżkami. Za to ma fajny bagażnik rowerowy. Wewnątrz wygląda na zdjęciach lepiej od mojego.

Jeśli sprzedaje kol. z forum to na pewno nie będzie problemu z podesłaniem zdjeć. Warto spojrzeć na półkę nad samą kuchnią. Tam jest lampka i listwa, która niestety cierpi podczas gotowania. Na zdjęciu z aukcji tego nie widać. No i jak zawsze narożniki itd.

Dodam, że kolor mebli w rzeczywistości lepiej wygląda niż wychodzi na zdjęciach.

 

 

Dorota - chyba warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są chyba w bardzo dużej rozdzielczości,bo strasznie długo otwierają się.

Jutro obejrzę dokładnie w pracy.:palacz:

Przyczepka owszem godna uwagi,też ją zauważyłam,ale co z tego jak jest w trakcie licytacji???

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są chyba w bardzo dużej rozdzielczości,bo strasznie długo otwierają się.

Przyczepka owszem godna uwagi,też ją zauważyłam,ale co z tego jak jest w trakcie licytacji???

 

Licytacja jest do poniedziałku, więc zapraszam do licytacji jak i również chętnie wysłucham każdej propozycji gdyby w razie osoba która wygra okazała się kimś niekompetentnym(tak się jednak często zdarza na allegro)Więc może być po poniedziałku nie aktualne, a może jednak nadal być aktualne. W razie gdyby się okazało że osoba która wygra aukcję nie da słowa odzewu to przyczepa zostanie wystawiona w formie KUP TERAZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu ta przyczepa stoi tam już chyba od 2 lat i była już omawiana na forum zlosnik.gif. Myślę że jak by była w dobrym stanie to w Kutnie by długo nie postała - to popularny komis.

 

... a tego Tomii nie wiedziałem, moje przeoczenie :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są chyba w bardzo dużej rozdzielczości,bo strasznie długo otwierają się.

Jutro obejrzę dokładnie w pracy.:palacz:

Przyczepka owszem godna uwagi,też ją zauważyłam,ale co z tego jak jest w trakcie licytacji???

 

Różnie czasami się w życiu układa, brak czasu w danej chwili, odległość, niepewność, brak 100% przekonania itd., itp.

Nie ma co płakać, jeśli z różnych powodów zakup nie wychodzi. Najgorzej kupować cokolwiek pod presją czasu lub innych czynników.

Z góry zaznaczam, że przyczepce z aukcji nie przyglądałem się zbytnio i nie twierdzę, że ma jakieś wady. Chodzi mi o zupełnie coś innego: nie wyobrażam sobie zakupu używanej przyczepy, samochodu w drodze licytacji, bez wcześniejszych oględzin - masakra.

Pomijając kwestię wad, jest cała gama innych rzeczy, które mogą zadecydować, czy przyczepa nam się spodoba lub będzie nie do zaakceptowania. Nie kupujemy przecież gazety, którą ew. wyrzucimy do kosza, to poważny zakup na lata.

Niestety, zawsze się wydaje, że to jedyna i ostatnia okazja, która nam się trafia, łatwo wtedy o błąd, którego można potem żałować.

W rzeczywistości takich lub lepszych okazji będzie jeszcze sporo, jestem przekonany.

Dorota, pamiętaj: zakup - tak, ale nie za wszelką cenę. Musi być przemyślany, dokładnie wybrany i obejrzany :ok:

Nie mam możliwości obejrzenia - odpuszczam.

IMHO

 

:hej: :hej: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są chyba w bardzo dużej rozdzielczości,bo strasznie długo otwierają się.

Jutro obejrzę dokładnie w pracy.:palacz:

Przyczepka owszem godna uwagi,też ją zauważyłam,ale co z tego jak jest w trakcie licytacji???

 

Dorota, jeśli sprzeadwca jest na forum to myślę że się dogadacie :yes:

pytanie czy cena będzie akceptowalna i czy Tobie pasuje taka przyczepka, wygląda na dość dużą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

chętnie wysłucham każdej propozycji gdyby w razie osoba która wygra okazała się kimś niekompetentnym(tak się jednak często zdarza na allegro)

(...)

Więc może być po poniedziałku nie aktualne, a może jednak nadal być aktualne.

(...)

W razie gdyby się okazało że osoba która wygra aukcję nie da słowa odzewu to przyczepa zostanie wystawiona w formie KUP TERAZ.

 

* tak się często zdarza jak licytuje się swoim drugim kontem lub kolesiem ;)

.

 

* a wszystko to zależy czy gdzieć na PW wpadnie oferta lepsza niż ta na aukcji lub niż się oczekuje

.

 

* patrz ad1 ;)

 

Nie ze mną te numery a innych uczulam na "zabiegi". Nie chodzi o przedmiot a o uczciwość.

 

Dorota, Kristofer i Koledzy muszę coś sprostować. Kilka dni mnie tu nie było a 2 strony wcześniej -w nawiązaniu do mojej wypowiedzi,

żyłem tam niewłaściwego słowa "spontanicznie".

 

Miałem na myśli zakup zdrowej p-py, nie złomu , wraka i beleczego. Dokładnie na odwrót to zrozumieliście, ale to z mojej winy.

Jak ktoś nie ma sprecyzowanych potrzeb układu wnętrza i wyposażenia to wyłącznie pod tym kątem zakup miałby być spontonem=dowolnością, by potem wyklarowały się oczekiwania. Absolutnie wykluczam tu zakup śmierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie czasami się w życiu układa, brak czasu w danej chwili, odległość, niepewność, brak 100% przekonania itd., itp.

Nie ma co płakać, jeśli z różnych powodów zakup nie wychodzi. Najgorzej kupować cokolwiek pod presją czasu lub innych czynników.

Z góry zaznaczam, że przyczepce z aukcji nie przyglądałem się zbytnio i nie twierdzę, że ma jakieś wady. Chodzi mi o zupełnie coś innego: nie wyobrażam sobie zakupu używanej przyczepy, samochodu w drodze licytacji, bez wcześniejszych oględzin - masakra.

 

W 100% popieram słowa Kristofera.

 

Na nasze szczęście (potencjalnych kupujących) rynek w Polsce powoli się zmienia. Coraz rzadziej się zdarza, że "okazje" znikają zaraz po pojawieniu się na portalu ogłoszeniowym

 

Dorotka pamiętaj! Dopóki masz pieniądze w kieszeni to Ty dyktujesz warunki ;)

 

Pozdrawiam

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota, a ja Ci proponuję z tym Panem się skontaktować.

http://zielonagora.olx.pl/piekne-hobby-400-z-dwoma-przedsionkami-iid-280555295

Szukał dla mnie przyczepy, ale ja znalazłam wcześniej ;)

Sympatyczny, czasem coś przywozi, ale nie hurtowo.

Napisz swoje wymagania, może coś ma, albo ma na oku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.