Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Adria jest za daleko.Trasa Białystok-Zbąszyń 602km :(

Hm... Trochę daleko jak dla mnie, by wyskoczyć na oględziny do Zbąszynia.

 

Chciałbym Cię pocieszyć:

Moja pierwsza angielka pojechała do Ełku.

Druga do Torunia , ale docelowo na wybrzeże .

Trzecia tylko nieco bliżej.

Wszystkie były naprawdę takie jak je opisywałem, opstrykiwałem i dlatego sprzedawały się bez uwag kupujących.

Ja wybierałem się "odrobinkę" dalej bo nie mogłem już znieść kłamstw handlarzyn ;)

Mam w UK dobrego kolegę , który umie oglądać i oceniać , stąd moje sukcesy zakupowe.

Cierpliwości, będziemy pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Adria.No i trochę bliżej http://www.auto.pl/g...24sz&zyr=3#none

Właściwie to nie widzę nic, czego można by sie doczepić. Jedyne co budzi moją wątpliwość, to podany rocznik ale to akurat jest ostatnie kryterium dla p-p kempingowych. Może Koledzy coś istotniejszego dojrzą?

Wypadałoby wypytać co ma na pokładzie bo wygląda mi na ogołoconą np z przedsionka i ew, innego wyposażenia. No i kibelek???

Jesli rocznik prawdziwy, to cena jest dobra zakładając że wszystko z nią w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie widzę nic, czego można by sie doczepić. Jedyne co budzi moją wątpliwość, to podany rocznik ale to akurat jest ostatnie kryterium dla p-p kempingowych. Może Koledzy coś istotniejszego dojrzą?

Wypadałoby wypytać co ma na pokładzie bo wygląda mi na ogołoconą np z przedsionka i ew, innego wyposażenia. No i kibelek???

Jesli rocznik prawdziwy, to cena jest dobra zakładając że wszystko z nią w porządku.

 

cena aż za niska jak na komis ;)

kibelka chyba nie ma, ew jest przenośny - nie ma drzwiczek serwisowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie jest przedsionek.Wysłałam meila z prośbą o szczegółowe dane oraz jeśli takowe posiadają zdjęcia.Jeśli ktoś będzie w pobliżu to może zajrzałby?:dzieki:

 

Dorota, handlarze bardzo często wklepują jednolity tekst do pojazdu. Potem się tłumaczą że to leciało z gotowca.

Na uwagę "to ja przyjechałam tyle kilometrów a tu..." , podają odpowiedź za którą można mu tylko w bokser.gif dać.

Wypytaj o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Adria.No i trochę bliżej http://www.auto.pl/g...24sz&zyr=3#none

Dla mnie jak najbardziej nadaje się do oglądnięcia w realu.

 

Jeżeli Ci rozkład i cena odpowiadają wygląda na ok.

 

 

Nie ma kasety, niemniej spokojnie można wsadzić WC przenośne.

 

Za to jest powód do negocjacji ceny. A może gość dołoży "porta potti".

 

Ja bym zwrócił jeszcze szczególną uwagę na przedni schowek. Taka duża bania z tworzywa może mieć

 

gdzieś mankament. I oczywiście zaglądnąć pod spód.

 

Dodatkowo papiery, numery, masy, etc. Jak by co powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej:

http://www.auto.pl/g...24sz&zyr=3#none

moją uwagę zwróciła ta deska:

Czy nie jest ona przypadkiem wzmocnieniem przedniej ściany? Warto na to zwrócić uwagę.

Dotatkowo dwie fotki z uwagami. Ale raczej drobne (chyba).

 

PS

Ja po budkę pogoniłem 1500km (w jedną stronę) ;-) plus ze 300 po NL.

post-2768-0-24203200-1323982981_thumb.jpg

post-2768-0-19690300-1323983424_thumb.jpg

post-2768-0-53911500-1323983432_thumb.jpg

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inhalt ma już swoją budkę.Fajnie :ok:

Ciekawe kto następny?Ja czy Ewa?

Oto zdjęcia jakie dostałam wczoraj z tego ogłoszenia http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-gruau-IDt7Mi.html

Moim zdaniem zdjęcia nadal niewyraźne.Pani zaprasza do obejrzenia za żywo

post-8324-0-10298800-1324018321_thumb.jpg

post-8324-0-16787200-1324018327_thumb.jpg

post-8324-0-17541300-1324018333_thumb.jpg

post-8324-0-58470200-1324018341_thumb.jpg

post-8324-0-88857700-1324018348_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pracy problem z zamieszczaniem zdjęć i ich obróbką. Ale zwróć uwagę na zdjecie nr 3 (z ogłoszenia). Obawiam się, że jest dość mocno uszkodzony dach z prawej strony blisko narożnika (nad naklejką PL).

Dodatkowo brak zdjęć drugiej strony.

CO więcej obawiam się, że (przynajmniej) dolna część blachy z praewej strony już za drzwiami ((ten płat z drzwiami serwisowymi) była wymieniona. Tzn ta była wymieniona na 100%, zastanawiam się, czy górna też (ta z oknem łazienkowym).

Dlaczego? Z przodu nad szarym paskiem jest taki wąski czerwony paseczek. Jest też na drzwiach serwisowych kibelka. A na ścianie już go nie ma. Jeżeli chodzi po ścianę z oknem łazienkowym to odróżnia się kolor od reszty tej ściany (przed drzwiami).

Ooo - nawet widać łączenie blach na dole pod drzwiami z lwej strony. Teraz pytanie - jak to było naprawione.

Ponadto - dlaczego zdjecie nr 2 nie obejmuje przodu?

Ciekawe jak driga strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.