Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w pracy problem z zamieszczaniem zdjęć i ich obróbką. Ale zwróć uwagę na zdjecie nr 3 (z ogłoszenia). Obawiam się, że jest dość mocno uszkodzony dach z prawej strony blisko narożnika (nad naklejką PL).

Dodatkowo brak zdjęć drugiej strony.

CO więcej obawiam się, że (przynajmniej) dolna część blachy z praewej strony już za drzwiami ((ten płat z drzwiami serwisowymi) była wymieniona. Tzn ta była wymieniona na 100%, zastanawiam się, czy górna też (ta z oknem łazienkowym).

Dlaczego? Z przodu nad szarym paskiem jest taki wąski czerwony paseczek. Jest też na drzwiach serwisowych kibelka. A na ścianie już go nie ma. Jeżeli chodzi po ścianę z oknem łazienkowym to odróżnia się kolor od reszty tej ściany (przed drzwiami).

Ooo - nawet widać łączenie blach na dole pod drzwiami z lwej strony. Teraz pytanie - jak to było naprawione.

Ponadto - dlaczego zdjecie nr 2 nie obejmuje przodu?

Ciekawe jak driga strona...

 

byłem pierwszy :skromny:

http://forum.karawaning.pl/topic/10085-jakies-rady/page__view__findpost__p__237590

 

hehe%281%29.gif

 

faktycznie pytanie kiedy to było robione, bo jak nie jest świeże i nie cieknie to IMO wygląda na zrobione znośnie :hmm:

chyba też pisałem, do sprawdzenia jest kaseta bo podczas strzała mogła ucierpieć i np cieknie spłuczka :(

ale uderzenie poszło chyba na wysokości okna, widać wgniecenie na drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram umówić się i sama obcykam do oceny.Fotograf ze mnie marny ale dam radę B)

 

Zrób jak najwięcej zdjęć - potem je wstępnie zweryfikujesz.

 

 

I jak największa rozdzielczość ! :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i POZDRAWIAM ze Śląska :banan:.Też Forum mi dużo pomogło .Z tego co wyczytałem to już jakieś wnioski wyciągliście z mężem.Ja dodam Ci abyście sprawdzili numer fabryczny .W mojej ANGIELCE jest on bity na prawej ramie dyszla.Te same nr.są na wszystkich szybach.A tu link w którym możecie dokładnie sprawdzić dane przyczepki , którą chcielibyście zakupić .Pozdrawiam i Życzę dobrego zakupu :brawo:VIN Numer Identyfikacji Pojazdu - www.data.com.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za życzenia! Tobie również Wszystkiego Dobrego!

I oczywiście owocnych poszukiwań.

 

Budka wygląda ładnie. Jednak niepokoi mnie brak zdjęcia z tyłu. Tym bardziej, że w łazience widać odbarwienie, które może być zaciekiem.

Poproś właściciela o zdjęcie tyłu budki.

post-2768-0-75820800-1325420523_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałaś w dziale ogłoszeń na forum ? Może coś będzie.. I oczywiście udanego Nowego Roku, byle nie gorszego.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Zaczynam intensywne poszukiwania przyczepki.Co sądzicie o tej budce?

http://www.przyczepy...ip_kg42tt2_1990

Edytowane przez mazowszanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale ogłoszeń nie ma nic co spełniałoby moje kryteria :oslabiony:

gfizyk poprosiłam o zdjęcia tyłu przyczepy.

W ofercie tego sprzedawcy jest jeszcze taka

http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/index.php?page=caravelair_b3

Intryguje mnie bardziej od Kipa, bo jest lżejsza,mniejsza,młodsza ,ale cena wyższa :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu widać dość paskudnie położony silikon pomiędzy ścianą, a obudową toalety kasetowej.

 

Poza tym zastanów się nad układem. Jak wiesz całkiem niedawno oglądałem dla siebie przyczepy (i kupiłem tę, która Ci się nie podobała - w Białymstoku). I właśnie zwracałem uwagę na układ. Pewne rzeczy można naprawić, poprawić itd. ale układu nie zmienisz.

 

Moim zdaniem (nie muszę mieć racji) sypialnia dla dzieci powinna być zamykana, a po zamknięciu cała reszta przyczepy wraz z kuchnią i toaletą powinny być dostępne dla dorosłych. Jak dzieci pójdą spać to rodzice mogą jeszcze trochę pourzędować. Nawet gdy jest ciepło i siedzisz w przedsionku, to lepiej mieć dostęp do kuchni bez budzenia dzieci.

 

A w tej Caravelair masz łóżko pojedyncze (piętrowe jeśli jest potrzeba) zaraz przy wejściu i go nie zamykasz. A dla rodziców łóżko z przodu. Dla mnie to nieporozumienie. Powinno być odwrotnie. Albo drzwi powinny być pomiędzy kuchnią, a sypialnią przednią, podczas gdy sypialnia tylna może być wówczas zamknięta.

 

Oczywiscie możesz mieć inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.