Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przyznam szczerze że ofertę maja fajną.Brak tylko w opisie roczników,ale są przecież meile i telefony.

No gdybym coś wypatrzyła i gdyby ktoś uprzejmy z forum miał możliwość podjechać i ocenić naocznie,to prawdopodobnie zdecydowałabym się pojechać i przyciągnąć przyczepkę.

Ta mi się podoba

http://www.karawaning.net/delta.htm

I ta ma super układ i jasne mebelki :skromny: Cena nie ta

http://www.karawaning.net/beyerland3.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta ma super układ i jasne mebelki :skromny: Cena nie ta

http://www.karawanin.../beyerland3.htm

Ten układ jest ok do czasu kiedy trzeba rozłożyć łózko zlosnik.gif. Z rozłożonym łóżkiem trzeba się przeciskać do wyjścia. No i składana umywalka w łazience - ja uważam to za minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po budkę pojechałem 1500 km! W jedną stronę! Dodatkowo około 500 km po NL :-) W sumie to 3,5-4 tys. km zrobiłem od niedzieli do piątku ponad dwa lata temu...

Cóż to jest w erze internetu :-)

 

... i lotów kosmicznych :brawo::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasz kraj jest taki wielki???

Ja do Ostrowa mam ze 3 stówy w jedną stronę. Uj ju juj... Dorota, przepraszam, na mnie nie licz.

Ale wiesz co, jutro/pojutrze wybieram się obejrzeć kilka kamperów. Okolice Gorzów/Szczecin mam 5 punktów do objechania. Biorę aparat i jeśli coś ciekawego się trafi, to opstrykam i zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW

 

 

Wszystkie roczniki naszych przyczep są w naszych ogłoszeniach np. na:

karawaning.otomoto.pl

lub

karawaning.gratka.pl

 

 

Delta została sprzedana za 15.500 (była w naszej ofercie od lipca tego roku, czyli od samego środka sezonu zakupowego), Beyerland jest prawie identyczny, dwa lata młodszy. Ale Delta była ładniejsza :swiety:

 

W tym układzie co Delta i Beyerland jest starszy i tańszy Burstner City: Burstner City no ale kolor mebli nie ten :niewiem:

 

Ale wszystko to jest na naszej stronie karawaning.net

 

W razie pytań zapraszam na PW lub przez tel.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem zabrać głos w sprawie pretensji o zaniżone DMC jakie insynuował Samaprawda2 .

 

 

W załączeniu przesyłam zdjęcia oryginalnych dokumentów niemieckich gdzie wyraźnie jest określona DMC przyczepy.

Przyczepę kupowałem dla siebie , a nie na handel.

 

Z tego co napisał samaprawda2 o oszustach to wnioskuje że mierzy on wszystkich swoja miara , na co ja sobie nie pozwolę i gwoli przypomnienia

 

art. 212 ┬ž Kodeksu Karnego:

 

┬ž 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

 

┬ž 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w ┬ž 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Ustalenie w dzisiejszych czasach numeru ip komputera z którego korzystamy nie sprawia policji i prokuraturze żadnego problemu.

 

 

Wprawdzie wycofałem ofertę bo znalazłem inne rozwiązanie moich kłopotów, a nie sprzedaż przyczepy.

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

post-5310-0-77700500-1326662315_thumb.jpg

post-5310-0-11940700-1326662324_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem zabrać głos w sprawie pretensji o zaniżone DMC jakie insynuował Samaprawda2 .

 

 

W załączeniu przesyłam zdjęcia oryginalnych dokumentów niemieckich gdzie wyraźnie jest określona DMC przyczepy.

 

hmm czemu wrzucasz to po takim czasie ?

wcześniej pisałeś

Przede wszystkim nie jest to próba żadnego oszustwa

Jeśli chodzi o DMC przyczepy to taka już kupiłem.

Też byłem trochę zdziwiony , ale że to moja pierwsza to tak jak pisał Gfizyk - każdy uczy się na błędach.

Od poprzedniego właściciela wiem tylko tyle że tak została zarejestrowana podczas sprowadzania. Można teraz tylko gdybać czy było to specjalnie czy omyłkowo.

 

:niewiem: nic nie wspomniałeś że masz takie papiery

 

ważyłeś ją ?

wg tych papierów opony też są na taką masę wpisane - 77indeks to ok 800kg DMC

 

 

z tego co napisał samaprawda2 o oszustach to wnioskuje że mierzy on wszystkich swoja miara , na co ja sobie nie pozwolę i gwoli przypomnienia

art. 212 ┬ž Kodeksu Karnego:

znowu straszenie paragrafami :niewiem:

czujesz się pomówiony to idź złóż skargę na policję :yes:

 

i znowu zrobił się off-top :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzegorzu.

 

Widziałem .

 

Miałem się nie odzywać po wcześniejszych wyjaśnieniach które uważałem za wystarczające , bo pisząc ogłoszenie opierałem się na prawdziwych dokumentach i umowach sprzedaży.

 

Najłatwiej przywalić komuś łatkę oszusta.

Poszukałem w dokumentach oryginalnych papierów i zdjęcia zamieściłem.

 

Myślę że osobnik samaprawda2 czy jak on tam ma nie wykaże elementarnych zasad wychowania i nie przeprosi , ale cóż .... najłatwiej naszczekać na kogoś pod pozorem anonimowości w necie.

 

Nie będę się rozpisywał bo dostanę po uszach od Tomii-ego za off-topic.

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

Nie podejrzewałem że zrobi się z tego afera.

Nie pisałem że mam niemieckie papiery bo uważałem że to co widnieje w polskich moich i poprzedniego właściciela wystarczy.

Nie przyczepy nie ważyłem bo nie miałem takiej potrzeby ale pewnie to zrobię.

 

Co do paragrafów , to troszkę się zirytowałem ( wydaje mi się że miałem prawo )

 

 

Dobra kończymy temat bo tutaj jest nie na temat :-]

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

hmm czemu wrzucasz to po takim czasie ?

wcześniej pisałeś

 

 

:niewiem: nic nie wspomniałeś że masz takie papiery

 

ważyłeś ją ?

wg tych papierów opony też są na taką masę wpisane - 77indeks to ok 800kg DMC

 

 

 

znowu straszenie paragrafami :niewiem:

czujesz się pomówiony to idź złóż skargę na policję :yes:

 

i znowu zrobił się off-top :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi czy w takiej przyczepce z łóżkiem piętrowym,to łóżko "wisi" tak cały czas czy można je jakoś złożyć?

http://zel-wod.otomoto.pl/caravelair-b-3701-t-sadowski-grodzisk-maz-k-wa-wy-T2731679.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.