Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza fotka, lewa strona budki. przednia listwa dolna (bez klina). Czemu ona taka pogięta? Zwróciłeś Wojtek uwagę na to?

 

Grześ :ok::ok::ok:

Twoje spostrzeżenie obudziło moją czujność i wątpliwości zaznaczyłem na fotkach.

 

Tak na marginesie, to wcale się nie dziwię Dorocie, że nie miała ochoty jechać kilkaset km opierając się tylko na tych fotach.

Szkoda, że Wojtek nie miał możliwości obejrzenia wnętrza, bo mógłby wtedy podać sporo ciekawych szczegółów, a tak to ... :pupa:

Zdjęcia z zewnątrz, nawet gdyby pokazywały super ideał, to tak w rzeczywistości nic, a nic nie mówią o przyczepie. Wnętrze może się okazać porażające (pierwszy zapach, zacieki, miękka podłoga i / lub ściany itd., itp.)

... czyli szukamy dalej :look:

 

:hej: :hej: :hej:

post-8228-0-11545700-1327038789_thumb.jpg

post-8228-0-16779500-1327038807_thumb.jpg

post-8228-0-46989000-1327038825_thumb.jpg

post-8228-0-64996600-1327038840_thumb.jpg

post-8228-0-95413900-1327038856_thumb.jpg

post-8228-0-80618900-1327038876_thumb.jpg

post-8228-0-43746400-1327038908_thumb.jpg

post-8228-0-07559100-1327038944_thumb.jpg

post-8228-0-80541500-1327038959_thumb.jpg

post-8228-0-91982300-1327038986_thumb.jpg

post-8228-0-02954300-1327039039_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza fotka, lewa strona budki. przednia listwa dolna (bez klina). Czemu ona taka pogięta? Zwróciłeś Wojtek uwagę na to?

 

była jakaś przygoda ? :-]

okno nad tą listwą też nie jest oryginalne

 

Niestety nic nie sprawdziłem, pogoda...nie wiem nic więcej.

Zamknieta była.

troche mnie dziwi polecanie budki po oględzinach tylko z zew :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość blisko,bo tylko 190km znalazłam ofertę z firmy Campland(jest jedna dobra opinia)

Jest to Kip z 1996r za 12000.Napisałam meila z prośbą o szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia,wymiarów,dmc.

A dodatkowo poprosiłam na pw jacekwwa o wybadanie budki.

www.campland.pl

 

 

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem budki dokładnie, bo nie było nią zainteresowania na forum ;-) Listwa mi się rzuciła w oko od razu :-)

 

... Grzesiu - wiem o tym. Twoje oczy nie przeoczą :] (ale mi się napisało - samo :niewiem: ) takich szczegółów :ok:

Dla pełnego obrazu (gdyby jednak ktoś chciał się ta budką zainteresować) opisałem, co zwróciło moją uwagę.

 

:hej: :hej: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, masz na myśli tego KIPa z 1995 roku? Trzeba obejrzeć, bo zdjęcia słabej jakości. Ogólnie wydaje mi się przyczepka zaniedbana :( ale to może być tylko takie wrażenie ;)

 

Mariusz, tam są tylko dwa, z czego jeden za 12 tys., więc chyba myślimy o tym samym.

Dokładnie odniosłem takie samo wrażenie :oslabiony:

Jak to było: minus i minus, dają plus :niewiem: , jak będą lepsze fotki, to ...

Coś mi jednak mówi, że to jeszcze nie ta :miga:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się koło tego komisu przejeżdżać. Wg mnie ta budka stoi tam już kawał czasu. Podzieliłem się tą opinią z Dorotą.

 

Ja swoją kupiłem w Camp Land, ale jak niektórzy pamiętają, nie zdążyła się nawet na chwilę pojawić w necie.

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, czy to ten plac na wylocie ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa? Po lewej stronie za mostkiem?

 

O jejku, nie wiem. Nie pamiętam. Byłem tam pierwszy raz w życiu.

 

pierwsza fotka, lewa strona budki. przednia listwa dolna (bez klina). Czemu ona taka pogięta? Zwróciłeś Wojtek uwagę na to?

 

Grzesiek, nie było warunków dokładnie jej obejrzeć, bardziej skoncentrowałem się na ochronie aparatu :) ale ja tam jeszcze raz chyba będę przejeżdżał , wtedy dla zainteresowanego zrobię prześwietlenie bo tak się umówiłem z właścicielem.

Dobrze że jesteście, na spokojnie łatwiej wszystko dostrzec i zobaczyć to, czego ja nie zdążyłem. brawo.gif

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odnośnie Camplandu - po wizycie w tym komisie poddałem się i wróciłem do Białegostoku po swoją kolejną przyczepę.

Większość przyczep w kosmicznych cenach co niestety nie odpowiada ich stanowi technicznemu.

Obsługa była naprawdę w porządku ale towar to już nie.

Jak widać z przykładu Jacka - i tam można coś trafić ale coś mi się wydaje, że nie często.

 

Odnośnie Kipa za 18 000 zł - to właśnie on stoi tam dłuższy czas (oglądałem go dwa lata temu) - stan tragiczny - smród, wszystkie szafki obłażą z okleiny, ogólnie przyczepa wygląda jak po powodzi.

Moje wnioski są takie - jeżeli Kip za 18000 tak wygląda to jak musi wyglądać ten za 12000 :niewiem: .

 

Podrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie Kipa za 18 000 zł - to właśnie on stoi tam dłuższy czas (oglądałem go dwa lata temu) - stan tragiczny - smród, wszystkie szafki obłażą z okleiny, ogólnie przyczepa wygląda jak po powodzi.

 

Podrawiam

Radek

 

... a już przez chwilę sobie myślałem, że moje stare oczy zaczynają może szwankować, albo przewrażliwiony jakiś jestem :niewiem:

Pocieszałem się, że Mariusz widział to samo, ale wizyta u okulisty i tak zaczynała mi chodzić po głowie :oslabiony:

Radek, dzięki za ten post - odwołuję wizytę u specjalisty, zawsze to parę groszy w kieszeni zostanie :yay:

 

 

Moje wnioski są takie - jeżeli Kip za 18000 tak wygląda to jak musi wyglądać ten za 12000 :niewiem: .

 

Podrawiam

Radek

 

Słusznie :ok: :ok: :ok:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorota - chyba warto zajrzeć do sąsiadów, bo widzę dwa całkiem nowe nabytki. Kto wie, czy akurat Ci nie podpasują. Wielkość około 4 m i miejsce do spania dla 3 osób. Jeśli stan byłby dobry, to może być warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.