Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie. Spokój proszę.

Może faktycznie coś się pochrzaniło jak to przedstawia kol. Przyczepo, a od razu jest stawiany w niezbyt pozytywnym świetle.

Może jest tak jak napisał Kristofer w poście 307.

Generalnie nikt nie oglądał tej przyczepki, a już wydaje się ona być przekreślona bo nie sprzedaje jej któryś z pewnych sprzedawców, a osoba nowa.

Jak chcecie mam do Pilawy ok. 25 kilometrów, poświęcę się i podjadę ze swoim aparatem 10 MPix celem wykonania dokładnych oględzin i zdjęć. Może nie znam się do końca, ale naczytałem się już tyle, że chyba zgniłka poznam.

Może - jeżeli oczywiście kolega właściciel się zgodzi - ktoś z mojej okolicy chce się ze mną bryknąć i się przekonać.

Bo może się okazać, że sprzęt jest wart zakupu. Nie podejrzewam również, żeby sprzedający "strzelał sobie w kolano" broniąc tu swojego sprzętu gdyby ten faktycznie był w złym stanie.

Zaznaczam, że nie mam w tym żadnego interesu - po prostu chciałbym się przekonać, czy jest to bicie piany, czy nie. Bo widzę tu milion opinii osób niezainteresowanych, a żadnych faktów.

Tylko Przyczepo stara się wyjaśniać, ale nikt Go nie słucha. A jego przyczepka jest ( patrząc po zdjęciach ) ładna, dobrze wyposażona ... więc jeżeli jest w nią wszystko w porządku ... to chyba warta tej ceny ? Tylko nikt tego nie zweryfikował osobiście.

Gdybym szukał i miał do dyspozycji podobną kwotę - na pewno pojechałbym ją obejrzeć.

I oby nie było jak w tym wątku http://forum.karawaning.pl/topic/10381-prosze-o-opinie-przyczepki-burstner-d-club-390-tn/page__view__findpost__p__249694, gdzie przyczepa prawie została przekreślona.

 

A jak jest z innymi polecanymi sprzedawcami. Nie jest to aby nie w porządku gdy jadąc do Nich kupuje się przyczepę "na Holendra", "Na Niemca". Ostatnio ktoś kupił w ten sposób "od Anglika" przyczepę za 35 000 zł ( a.d 2007 ) ... po pół roku od zarejestrowania przyjechali smutni panowie w niebieskich mundurach i zabrali przyczepę, gdyż okazało się, że pochodzi z przestępstwa z Niemiec ! I gdzie teraz szukać wpłaconych pieniędzy ? I ani przyczepy ani kasy. Wiem, że osoba która ją utraciła czytuje to forum, więc nie podam żadnych bliższych szczegółów - jak będzie chciała ujawni się sama.

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.Jeśli ktoś ma okazję podjechać i obejrzeć na żywo(jeśli oczywiście właściciel wyrazi zgodę) to bardzo proszę i z góry dziękuję.

Pan Przyczepo wysłał mi na email 44 zdjęcia przyczepki.Dokładne!!!I jeśli życzę sobie więcej i mam wątpliwości to dośle.Kontakt jest bardzo sympatyczny, nie narzucający się.

Może rzeczywiście coś człowiekowi nie wyszło.Nie oceniajmy zbyt pochopnie bo nie znamy człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.Jeśli ktoś ma okazję podjechać i obejrzeć na żywo(jeśli oczywiście właściciel wyrazi zgodę) to bardzo proszę i z góry dziękuję.

 

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, aby ktoś obiektywny obejrzał przyczepę na żywo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(jeśli oczywiście właściciel wyrazi zgodę) ...

 

Dorotka ;) trudno żeby nie wyraził, w końcu chce przyczepę sprzedać :), chociaż z drugiej strony Cię rozumiem. W przypadku Przyczepo sprawa nie jest do końca jasna i można się faktycznie spodziewać, że nie wyrazi. W końcu uparcie twierdził, że nie występuje na forum jako sprzedawca przyczep.

 

...Konflikt był na temat działań osób a nie stanu przedmiotów...

 

 

Dokładnie tak samo zrozumiałem dyskusję.

 

Niezależnie od tego fajnie by było gdyby ktoś obejrzał tą budkę. Mam nadzieję, że jest faktycznie w dobrym stanie i będziemy mieli kolejnego sprzedawcę przyczep, którego warto polecić.

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.Skupmy się na przedmiocie, a nie ludziu :]

A więc obejrzeliśmy sobie z mężusiem wszystkie zdjęcia.

Układ super:ok:

Mebelki jasne :ok:

Kibelek jest :ok:

Cena :hmm: do negocjacji.Mój budżet to 12000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka ;) trudno żeby nie wyraził, w końcu chce przyczepę sprzedać :),

 

nie tak do końca,kolega chce kupić auto z w-wy,więc dzwoni kiedy ma obejrzeć ewentualnie zabrać.Gość mu mówi że od poniedzialku do piątku pracuje i nawet na godzinę nie wyjdzie, sobota to ma swoje sprawy do załatwienia a niedziela to czas na rodzine więc pyta kiedy ma zobaczyć auto a on może może około południa w niedzielę ale krótko bo rodzina czeka.Więc pytam kolegi po jaką bitą h....ę wystawił na alledrogo że sprzedaje jak nie ma czasu na formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak do końca,kolega chce kupić auto z w-wy,więc dzwoni kiedy ma obejrzeć ewentualnie zabrać.Gość mu mówi że od poniedzialku do piątku pracuje i nawet na godzinę nie wyjdzie, sobota to ma swoje sprawy do załatwienia a niedziela to czas na rodzine więc pyta kiedy ma zobaczyć auto a on może może około południa w niedzielę ale krótko bo rodzina czeka.Więc pytam kolegi po jaką bitą h....ę wystawił na alledrogo że sprzedaje jak nie ma czasu na formalności.

 

Rozumiem, że piszesz o osobie prywatnej. My rozmawiamy o człowieku, który zarabia na pośrednictwie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie tylko zastanawia w przypadku aukcji Kolegi Przyczepo.

 

Jestem zalogowany na Allegro od wielu lat. Łatwo mnie znaleźć - nick mam taki sam jak tutaj. Głównie coś kupuję, ale czasem też coś sprzedaję. Zazwyczaj zamieszczam wyraźnie w opisie aukcji, że osobom bez pełnej aktywacji, lub z komentarzami na poziomie mniej niż 5 (10) sztuk serdecznie dziękuję za udział w aukcji. Zaznaczam, że będą usuwani z licytacji. To nie daje gwarancji, ale przynajmniej zmniejszam stres, że jakiś małolat zalicytuje dla zabawy. Po prostu szkoda czasu.

Co do zamieszczania informacji "sprzęt został zniszczony/skradziony" - uważam, że jest to nieuczciwe. Niestety spotykamy się często, z tym, że cena nie satysfakcjonuje sprzedawcy i dlatego na chwilę przed zakończeniem aukcji pojawia się taki komunikat i aukcja jest kończona z wycofaniem ofert.

Wydaje mi się, że kwestia rozbija się o chęć zaoszczędzenia paru zł. Wystarczy zamieścić cenę minimalną i nie kombinować. Ale to już kosztuje.

 

A temat nieuczciwych sprzedawców (nie tylko budek, ale ogólnie) jest jeszcze "na wierzchu" na naszym forum.

 

Przyczepo - żebyś mnie dobrze zrozumiał. Nie oceniam Twojego towaru (w tej chwili), nie oceniam Ciebie jako sprzedawcy. Piszę o allegrowiczach i ich zagraniach - według mnie nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było,co nie znaczy,że nie szukam i nie zaglądam na forum.

W rodzimym komisie przyczepy przyjechały,ale nie takie co by mnie zadowoliły.

Dzisiaj na allegro zobaczyłam nowe ogłoszenie http://allegro.pl/kip-greyline-45tlb-4-osobowa-2-namioty-zadbana-i2161589906.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.