Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem ogłoszenia i wpadła mi w oko taka przyczepa :thank: : http://otomoto.pl/knaus-country-8404-namiot-2-spania-wc-T2807617.html

 

Na pierwszy rzut oka robi niezłe wrażenie. Na drugi to nie wiem, bo nie rzucałem. Opis jakiś taki intelignetny, a nie jak u wielu innych handlarzy. Może warta oględzin? Spodobało mi się, że nie jest ogołocona z wszystkiego. A może mi się podoba, bo to taki model jak mój :skromny: - jestem zatem stronniczy więc nic więcej nie dodam.

 

Chyba Dorota tak daleko nie ma, bo ogłoszenie z Pilawy - jeśli to ta Pilawa, o której myslę, to nieco na południe od Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ogłoszenia i wpadła mi w oko taka przyczepa :thank: : http://otomoto.pl/kn...c-T2807617.html

 

Na pierwszy rzut oka robi niezłe wrażenie. Na drugi to nie wiem, bo nie rzucałem. Opis jakiś taki intelignetny, a nie jak u wielu innych handlarzy. Może warta oględzin? Spodobało mi się, że nie jest ogołocona z wszystkiego. A może mi się podoba, bo to taki model jak mój :skromny: - jestem zatem stronniczy więc nic więcej nie dodam.

 

Chyba Dorota tak daleko nie ma, bo ogłoszenie z Pilawy - jeśli to ta Pilawa, o której myslę, to nieco na południe od Warszawy.

 

Przyjrzałem się pobieżnie fotkom tej przyczepy i szczerze powiem, że nie zauważyłem nic niepokojącego, może jeden czy dwa drobiazgi, ale do weryfikacji tylko przy bezpośrednich oględzinach.

Myślę Inhalt, że dałeś link do bardzo ciekawej oferty. Przyczepka wygląda rzeczywiście obiecująco, przypuszczam, że warto się nią szybko zainteresować. Dodatkowo ma bardzo ładny i pełny przedsionek, dość dobry zaczep z zabezpieczeniem i jak wspomniałeś, sporo dodatków :ok:

Nie wiem, co na to Dorota, ale jest to bardzo interesująca oferta.

Inhalt :bravo:

 

Na marginesie dodam: gdzieś w jakimś temacie, rozmawiałem o opisie wyposażenia pewnej przyczepy i napisałem, że przyczepka podana za przykład, jest według opisu bardzo uboga. Mój adwersarz twierdził, że nie mam racji, a jednak ...

Ten opis, wybitnie pokazuje, że przyczepka ze standardowym wyposażeniem, może być dobrze wyposażona (czyt. nie ogołocona do sprzedaży) :ok:

 

Czekamy co powie Dorota :niewiem:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy .Ta przyczepa była już omawiana w tym wątku jako wystawiona na licytacji allegro.Jeden z forumowiczów słusznie jak się okazało podejrzewał że licytacja jest sztucznie napędzana przez podstawioną osobę - co się potwierdziło.Sprzedający który dosyłał koleżance dodatkowe zdjęcia też czyta to forum dlatego wystawił tą przyczepę na innym portalu.

Stara aukcja :

http://allegro.pl/knaus-country-8404-namiot-2-spania-wc-bcm-i2017929144.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy .Ta przyczepa była już omawiana w tym wątku jako wystawiona na licytacji allegro.Jeden z forumowiczów słusznie jak się okazało podejrzewał że licytacja jest sztucznie napędzana przez podstawioną osobę - co się potwierdziło.Sprzedający który dosyłał koleżance dodatkowe zdjęcia też czyta to forum dlatego wystawił tą przyczepę na innym portalu.

Stara aukcja :

http://allegro.pl/kn...2017929144.html

 

Zgadza się.

Sprzedający to przyczepo.

W tym wątku wypowiadał się np. w poście 184 i 186.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy .Ta przyczepa była już omawiana w tym wątku jako wystawiona na licytacji allegro.Jeden z forumowiczów słusznie jak się okazało podejrzewał że licytacja jest sztucznie napędzana przez podstawioną osobę - co się potwierdziło.Sprzedający który dosyłał koleżance dodatkowe zdjęcia też czyta to forum dlatego wystawił tą przyczepę na innym portalu.

Stara aukcja :

http://allegro.pl/kn...2017929144.html

 

Oczywiście sprzedający jest winny, szkoda, że nikt nie podejrzewał tego iż osoba która wygrała okazała się osobą niepoważną i po wygraniu aukcji nie było możliwości skontaktowania się z nią, brak odpowiedzi na maile, telefonu też nie odbierała, dlatego aukcja okazała się złym pomysłem i teraz jest to normalne ogłoszenie, aby tylko poważne osoby się nim zainteresowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co tyle hałasu :niewiem:

Nie zauważyłem w wypowiedziach Przyczepo nic nagannego.

Przeciwnie, chętnie przesłał zdjęcia Dorocie i zamieścił je tutaj.

Świadczy to raczej pozytywnie o nim i jego ofercie oraz pozwala przypuszczać, że nie ma nic do ukrycia.

Czy to nie wystarczy, aby pojechać i obejrzeć przyczepę ?

Przyczepka nie została sprzedana poprzednio, jest do kupienia nadal :yay:

 

Dlaczego nie została sprzedana, nie wiem. Osobiście nic na ten temat mi nie wiadomo.

Jeśli wypowie się na ten temat niedoszły kupiec, to chętnie poczytam.

Bardzo nie lubię wydawać opinii, zwłaszcza o kimś, a nie o czymś, opartych wyłącznie na domysłach.

A swoją drogą, to chyba każdy z nas, sprzedając coś wartościowego, chciałby osiągnąć satysfakcjonującą i możliwie najlepszą cenę :hmm: .

Jeśli cena jest adekwatna do stanu przyczepy, to nie jest jeszcze przesadnie wysoka, tym bardziej, że jest do negocjacji :hmm:.

Oferta jest chyba warta bezpośrednich oględzin i po negocjacji ceny - zakupu.

IMHO

 

:hej: :hej: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i jak na razie nie zamarzłam, w przeciwieństwie do samochodu.Dopiero wczoraj odebrałam od mechanika.

Za przyczepkami nie rozglądałam się przez ten długi czas.To znaczy codziennie wchodzę na stronkę przyczep w Ignatkach i zauważyłam jakieś nowe(zdjęcia zrobione na lawecie),ale powiem szczerze nie ma na razie nic co by mnie interesowało.

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

Ten Knausik jest rzeczywiście niezły i godny uwagi.A użytkownika Przyczepo nie oceniajcie od razu tak surowo.Nie zakładajmy z góry ,że wszyscy są nieuczciwi.

Do Pilawy rzeczywiście daleko nie mamy.Omówię to wieczorkiem z mężulkiem

Ta Adria jest niezła(jak na moje niefachowe oko)

http://moto.allegro.pl/adria-optima-4270td-i2096836479.html

 

Dodam jeszcze że cena Knausa z allegro bardziej by mi odpowiadała.:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sprzedający jest winny, szkoda, że nikt nie podejrzewał tego iż osoba która wygrała okazała się osobą niepoważną

 

(...)

 

Takich masz kolegów...

Wystaw im komentarz i odzyskaj prowizję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda Ci zmarnowanej aukcji?

 

Kolego WojtEwa,

Oczywiście szkoda było by mi takiej sumy i aby ją odzyskać po nieudanych próbach kontaktu, zamiast bawić się w 3 kroki odzyskania prowizji z winy kupującego(czyli jakieś 2-3 tygodnie), wolałem podać jako powód zwrotu prowizji "Przedmiot został skradziony/zniszczony jeszcze przed wysyłką." i odzyskać prowizję po 7-10dniach. Dlaczego? Bo nie mam zamiaru nikogo na siłę zmuszać do zakupu i jeżeli ktoś licytując przedmiot za taką sumę nie jest w stanie skontaktować się ze mną na drugi dzień(dałem na to 3 dni) i dodatkowo sam chciałem nawiązać kontakt, to automatycznie uznaje że ktoś robił sobie żarty tym bardziej że miał zero komentarzy. Kiedyś też ktoś bez żadnego komentarza wylicytował telefon który wystawiłem i sytuacja była taka sama tylko mniejsza kwota. Dlatego nie zamierzam kogoś prosić o kupno czegoś ode mnie na siłę i wolę mieć pewność że prowizje odzyskam szybko i na 100%, dlatego wybrałem takie rozwiązanie, aby zwrot prowizji w żądnym stopniu nie zależał od osoby kupującej, jak również czas i ta suma była dla mnie ważniejsza niż satysfakcja że wystawię komuś negatywny komentarz.

Dlatego nawiązując WojtEwa do twojego postu przed jego edycją, nie mam zamiaru z was robić barana, ale też tak jak w tym przypadku nie pozwolę aby ktoś robił go ze mnie dlatego wybrałem takie rozwiązanie tego problemu gdyż dla mnie było ono najpewniejsze i najszybsze.

A wcześniej Witold49 napisał że też czytam to forum i dlatego wystawiłem ją teraz na innym portalu i przyznaję że gdybym tak zrobił z nadzieją że jej nie poznacie to było by robienie z was baranów, lecz dlaczego zmieniłem portal(mimo że jest ona nadal do znalezienia na allegro)? Bo allegro zmieniło cennik na dział przyczep i teraz otomoto jest tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego WojtEwa,

(...)

Dlatego nawiązując WojtEwa do twojego postu przed jego edycją, nie mam zamiaru z was robić barana, ale też tak jak w tym przypadku nie pozwolę aby ktoś robił go ze mnie (...)

 

Nikt z Ciebie barana nie robi jak już to Ty z nas, o czym wspomniałem w poście przed jego edycją .

A Ty kręcisz i kręcisz i kręcisz...

Po co chronisz szkodnika?

Mam jeszcze coś na Twoją niewiarygodność i jak będziesz uparcie z nas kpiny robił , użyję kompromitującego Cię argumentu.

Proponuję zawiesić ten temat już w tej chwili na tym etapie i wrócić do meritum Doroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja jest do poniedziałku, więc zapraszam do licytacji jak i również chętnie wysłucham każdej propozycji gdyby w razie osoba która wygra okazała się kimś niekompetentnym (...) Więc może być po poniedziałku nie aktualne, a może jednak nadal być aktualne. W razie gdyby się okazało że osoba która wygra aukcję nie da słowa odzewu to przyczepa zostanie wystawiona w formie KUP TERAZ.

Widzisz kolego - wykrakałeś!

Nigdy w życiu nie zakładałem, że kupujący mój przedmiot może okazać się "niekompetentny" i "nie dać słowa odzewu", choć oczywiście mogło się tak stać. Ale mnie się nigdy nie stało. Miałem szczęscie!

A Ty nie miałeś takiego szczęścia - zastanawiające, choć oczywiście godne współczucia. Właściwie to nawet nie sam pech trafienia na niekompetentnego kupującego jest zastanawiający, ale to, że kilka dni wcześniej brałeś pod uwagę taką sytuację. Z góry zakładałeś, ze może się tak zdarzyć. No i się zdarzyło.

Ale nie zakładałeś innych ewentualności, jak np. kupiec z ulicy wchodzący na dzień przed końcem aukcji i kładący kasę na stół. Nie zakładałeś, że ktoś ze znajomych będzie chciał, bądź z rodziny. Nie zakładałeś zniszczenia, powodzi, kradzieży (szczęście, ze Cię to nie spotkało - serio nie życzę!). Zakładałeś tylko jedną ewentualność i trafiłeś bull eye.

 

 

Prorok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam ma to dać satysfakcję-Jestem oszutem. Ja na szczęście wiem jak jest i jakoś dam radę żyć z tym co mi tu zostało przypięte . A następnym razem jeżeli poprzez ogłoszenie mają być mi inne cechy przypisane proszę nie wrzucać tutaj moich ogłoszeń, bo ja tego nie zrobiłem, tylko inni forumowicze. A przez to zostało coś wyciągnięte i niesłusznie interpretowane, a nie mam zamiaru tutaj się tłumaczyć bez końca(bo i tak nie ma znaczenia co mówię), bo łatka została przypięta i to co powiem ja nie ma znaczenia. W razie jak kolejną moją cechę znajdziecie to zapraszam na priv lub kontakt telefoniczny.

Z mojej strony tyle w tej sprawie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.