Skocz do zawartości

Egzamin na Prawo jazdy E do B


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie musimy mieć wszyscy kategorii E, tylko suma mas DMC zestawów niektórych kolegów przekracza 3,5 T.

Kolega z dużym doświadczeniem więc też na pewno słyszał o tym że na Słowacji często przyczepiają się za brak kategorii E do B podczas holowania przyczepy kempingowej. Dlatego niektórzy dla świętego spokoju idą na kurs i robią dodatkową kategorie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 571
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz to myśli się, że łatwo... :hmm:

 

Ze swojej strony chcę powiedzieć, że 15 godzin jazd dużo mi dały, mimo, że już kilka sezonów z przyczepą za mną. Miałem bardzo fajnego instruktora, który zwracał uwagę na każdy szczegół - przydało się, tego jestem pewien.

Sam egzamin był "normalny", nie było sytuacji, w której egzaminator szukał "dziury w całym".

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany szczegółami ośrodka warszawskiego i/lub ośrodka, gdzie się szkoliłem proszę o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cicho-sza na temat prawego pasa, choć rzeczywiście często jest w kiepskim stanie z powodu tych morderców TIRowców, którzy uparli się żeby jeździć prawym pasem, mimo, że mogliby wymieść wszystko na lewym

A co Ty sie czepiasz chlopakow, gdyby nie oni to nie mialbys co wlozyc do michy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty sie czepiasz chlopakow, gdyby nie oni to nie mialbys co wlozyc do michy

mariusz79 cała ta wypowiedz była raczej w sarkastycznym tonie ..

myślę że akubit nie ma nic za złe transportowcom w wielkich autach

p.s żukowski ma jeszcze sklep rtv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Panie prezesie melduję wykonanie zadania

 

Dzisiaj za pierwszym podejściem zdałem egzamin B+E :)

 

WORD Gdańsk egzaminator normalny facet, na placu rozprzęganie i sprzęganie, rękaw parkowanie prostopadłe przodem i górka.

 

Czyli jeszcze ze dwa tygodnie i :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

jestem w trakcie robienia E do B. Etap jazd z instruktorem jutro koncze. W sumie nie jest zle, wrecz dobrze, ale zastanawia mnie tylko jak to jest z tym podjezdzaniem kula pod zaczep. Na plytce mam zaprezentowany podjazd z dokladnoscia do 1cm :( Jak to u Was wygladalo? Jakies "knify"? czy mozna hakiem przyczepy troche manewrowac?

 

Pozdrawiam

Luca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kursie nie mogłem manewrować przyczepą więc podjeżdżałem na styk. Na egzaminie po prostu się zapytałem, czy można, egzaminator stwierdził że owszem, tylko żebym nie ciągną przyczepu przez pół placu. :)

 

dranja, na stronie prawo jazdy forum znajdziesz opinię o wszystkich ośrodkach egzaminacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.