Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

kleilem klejem polimerowym. zuzylem 2 litry + litr denaturatu do rozcienczania. Ja przyklejalem bardziej punktowo trzyma dobrze a razie uszkodzenia laminatu latwiej odkleic

 

Dzięki za szybką odpowiedź.Ja na razie jestem w lesie .Przyczepka stoi cała rozbebeszona-wietrzy się.Okładziny wszystkie i gąbki zerwane.Widząc twój remont zazdroszczę Ci zapału i umiejętności.Podoba mi się szczególnie sufit,ale na chwilę obecną chyba nie zaryzykuję sam,bo pewnie coś sknocę i skończy sie na okładzinie-wykładzinie dywanowej.

gogi123 a jak nakładałeś, pędzlem i na ścianę i wykładzinę?

Tygrys moja tez stoi rozbebeszona, w sobotę okleiłem sufit pianką pod panele, w tygodniu powycinam wykładzinę na sciany, złota rączką nie jestem a co najbardziej mnie wkurza to fakt, że nie mam miejsca gdzie mógłbym spokojnie sobie robić, szafki wiszące wywiozłem do domu, dolne mebla stoją w przyczepie bo nie mam ich gdzie upchać, spania za każdym razem jak coś robię wyciągam na zewnątrz, z szafą i kuchenną "jeżdze" po przyczepie, do dupy taka robota, ale jak sie powiedziała a to trzeba powiedzieć i b, sufit robię tak jak gogi123, z płyty, chyba dam sobie radę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja kleilem polimerowy, smarowalem sciane nakladalem wykladzine. Wykladzina odchodzila wiec czekalem kilka minmut az klej zacznie sie "gumowac" docisnalem i po sprawei

 

dokładnie tak sie dzieje , i słyszałem ze to zjawisko całkiem normalne przy tym kleju...mozna by podkładac ... :bzik:

 

mnie to czeka :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja tym klejem kleiłem piankę na sufit, trzeba było podtrzymywać i to długo, na ściany będę miał specjalny klej tapicerski jaki stosuje się przy produkcji samochodów, jest gęsty, cholernie śmierdzi (trzeba pracować w masce) i ciężko się go nakłada ale może potrzyma trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak sie dzieje , i słyszałem ze to zjawisko całkiem normalne przy tym kleju...mozna by podkładac ... :bzik:

 

mnie to czeka

 

Ty pomyśl o takim dachu jak gogi zrobił :zlo: tylko nie myśl za długi i bierz się do roboty bo do wakacji to na prawdę już malutko czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ze kleicie polimerem

Bylo z 20stopni wiec smarowalem sciane pokrecilem sie ze 3minuty i nalozylem wykladzine. Poszedlem dociac nowy kawalem i po powrocie ladnie dodusilem - gotowe. Nie trzeba trzymac tylko nalozyc wykladzine zeby nie spadła i po paru minutach docisnac. Jak sie ciagle dociska to gorzej bo powietrze dochodzi wolniej do kleju

 

Dzis bylem w przyczepie, stoi od 3 dni nie otwierana w naslonecznionym miejscu. Po 5 minutach wietrzenia pozamykalem okna bo bylo chlodniej wewnatrz jak na dworze wiec ocieplonko dziala ;]

 

A z wakacjami chcialbym skoczyc nad jeziorko w boze cialo ale nie dam rady finansowo. Musze splacic kredyt i mnie cisnie ;/ Ale w czerwcu chce skoczyc do Zdbic kolo Wałcza czyli na wał pomorski. http://www.wedka.pl/webs/zdbice-sprada/foto.asp

 

Dzis montowalem wiatraki do lodówki i posprzatalem graty. Musze tylko dokrecic mocowania lodówki, umyc wewnatrz przyczepe i wieszam firanki.

Jutro reguluje hamulce, pokombinuje w kufrze na butle troche, no i pomierze ile materialu na wieszak do kola i bagaznik na dyszel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec??Temat ponizej.

Zaczałem zakładac firanki i zasłony i jest problem, sa tam 3 sztuki tych jakby karniszy,maja około 25cm długosci, gdzie to ma pojsc??

Wszelkie mozliwosci juz przerobiłem i mam jeden pomysł, w rogach moze by zasłony ładnie sie schodziły??Ale znow tam to niema na czym sie trzymac,a na tych haczykach co reszta wisi to nie bardzo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z synem rozpoczęliśmy "demolkę" n126N

śruby na płaski wkrętak porażka

podpowiedzcie proszę bo cały marzec i kwiecień czytam , podglądam i myślę nad jakimś optymalnym rozwiązaniem

i tak za szafką kuchenną płyta od szafek do podłogi , sufit płyta

dylemat -płyta czy wykładzina dookoła okiem przód tył -zamiast tej białej płyty

podobnie plecy szafy ubraniowej

wykładzinę wybierałem z moimi kobietami(żoną i córeczką) ma być na podkładzie filcowym jako ocieplenie

trochę zmian w instalacji dodatkowe oświetlenie nad pojedynczym kojem 230v

może nad wejściem dodatkowe gniazda 230 v w szafie ubraniowej do grzejniczka 500W nad kuchnią gniazdo zewnętrzne na ramie do przystawki

no i tył lamp -myślę żeby w jednym poziomie z lampami była tablica z boku oświetlona a wyżej bagażnik na dwa rowery na dyszlu koło

dość bo nie wyjadę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki marek,te karnisze sa fajne montowałem takie w domu.

Lecz mi chodzi o te fabryczne,co sa na takich jak by linkach,na boczne okno ida po dwie sztuki,na duze jest po trzy sztuki,ale gdzie ida te trzy sztuki długosci około 25cm??

Chce zrobic tak jak było, i mysle gdzie one były :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szafką kuchenną płyta od szafek do podłogi , sufit płyta

 

gniazdo zewnętrzne na ramie do przystawki

 

Pozdrawiam

Mnie remont kosztowal jakies 700zl

 

Widze ze sa juz 1 nasladowcy mojego rozwiazania :) Musze wystapic o prawa autorskie. Ale ciesze sie ze moja przyczepka si epodoba tylko te stare meble wrrr :bukiet:

 

Ta plyta za szafka kuchenna jest tylko nad oknem. Przy przednim i tylnym oknie daj sobie spokoj. Chcialem tez je wymienic ale trzeba wyjac uszczelki od okien lub ewentualnie mocno je odchylic co skutkuje popekaniem tgo bialego plastiku w ramie okiennej wiec wrazenia nie ciekawe.

 

Co do lamp i tablicy - ja chcialem dac inne lampki z przodu ale bylo widac slady po starych u ciebie bedzie to samo wiec albo malowanie, albo polerka a najlepiej zostawic stary uklad chyba ze czyms to zaslonisz

 

 

Ja dzis zabieram moja pania i posprztamy, zawiesimy firanki. Chce tez pogrzebac w przednim kufrze, i zalozyc pojemnik na stelarz. Trzeba tez pospawac uchwyt na kolo zapasowe i pomalu koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zrobic tak jak było, i mysle gdzie one były :)

Obawia się ,że wkradł się błąd:

1- 4 sztuki długie na duże okna

2- 2 krutsz na małe okno

3- 2 dłuższe na małe okno

 

nie ma 3 takich samych :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.