Skocz do zawartości

Etykieta Karawaningowa


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, BeataZ napisał:

A nam różnie, czasem odmachiwali, czasem nie.

 

Jakoś 13/14/15 lat wstecz jeżdziliśmy z przyczepą, pierwszy wyjazd i zdziwienie, jedzie przyczepa i machanie ręką, druga też i tak po kolei, to też odmachaliśmy i tak już zostało. Po długiej przerwie czyli trzy lata temu kupiliśmy przyczepę, no i co jedziemy i machamy a tu nic :pupa:  blada nikt nie odmachuje, następna też nic i następna i tak cały czas nic. Mówię do żony chyba się coś pozmieniało :wacko: ale raczej nie na dobre.

Ps, kiedyś miałem Land Rover Discovery III i też się machało i mrugało światłami jak jechał z przeciwka taki sam model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peja76 napisał:

Land Rover Discovery III i też się machało i mrugało światłami jak jechał z przeciwka taki sam model.

Z tym też jest teraz różnie. Ja tam macham :)

9 minut temu, Dioblik napisał:

A po co machać?

To tak jak podczas biegania. Pozdrawiasz innych którzy też cierpią tak jak ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Polsce zrobiliśmy w tym sezonie ok 2.5 tys km objazdówek, prawie wszystko po krajówkach, więc mijanek z zestawami i kamperami było sporo. Każdemu machałem, odmachały dwa zestawy i jeden kamper... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Commander napisał:

Po co mówić dzień dobry.

  Jak sąsiad rano odpowie dzień dobry i się przy tym fajnie uśmiechnie, to inaczej się stoi w takim miejscu.

Zawsze mówię trzy razy dzień dobry, raz mi nie odpowie dobra mógł mnie nie usłyszeć, drugi raz idę mówię i nic, dobra może ma zły dzień, trzeci raz mówię dzień dobry i nie odpowiedział to nie, jego strata  :palacz:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BDG81 napisał:

Skupiać się na jeździe.

Skupiać się na sobie. To jest to.

1 godzinę temu, peja76 napisał:

  Jak sąsiad rano odpowie dzień dobry i się przy tym fajnie uśmiechnie, to inaczej się stoi w takim miejscu.

Zawsze mówię trzy razy dzień dobry, raz mi nie odpowie dobra mógł mnie nie usłyszeć, drugi raz idę mówię i nic, dobra może ma zły dzień, trzeci raz mówię dzień dobry i nie odpowiedział to nie, jego strata  :palacz:

Oj bardzo mało takich ludzi jak Ty.

Miałem przypadki że komuś pomogłem, a rano mnie nie znał ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vrs napisał:

Przyczepa przyczepie to jeszcze czasem odmacha ale kamper to mi w PL chyba nigdy nie odmachał. 

A ja macham podnoszę rękę do starszych kamperów. Im starszy wóz i załoga tym lepiej ich to bawi :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Commander napisał:

 

Miałem przypadki że komuś pomogłem, a rano mnie nie znał ...?

Nie przejmuj się ja też tak nie raz miałem, w sierpniu na jednym polu podszedł chłopak czy śrubokrętu nie mamy, mówię co się stało, mówi kluczyk zamoczył od mercedesa i musi stacyjkę wyciągnąć żeby dać do zrobienia na szybko, pytam wyciągałeś kiedyś taką stacyjkę, mówi nie, od razu wiedziałem bo tam śrubokręt średnio potrzebny, dobra korona mi nie spadnie 10min i po robocie, stacyjka na wierzchu, mówię dobra jest nic nie chcę tylko daj znać czy ogarną ci temat ten elektronik i ile kosztowało. Następnego dnia patrze pakują się, i tyle go widziałem  (a mówił że jeszcze przyjdzie podziękować) i tyle się dowiedziałem, ale nie ma się co załamywać zawsze trafi się jakiś ciężki przypadek.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Commander napisał:

Miałem przypadki że komuś pomogłem, a rano mnie nie znał ...?

Bo wytrzeźwiał ?

A ja mam inny problem. Zawsze zastanawiam się, czy do innych karawaningowców mówić cześć czy dzień dobry. Z forum i zlotów mam przyzwyczajenie, że do wszystkich mówię cześć i domyślnie per Ty. Natomiast na innych polach, jak podchodzę pierwszy raz to ufam swojemu instynktowi i w wiekszości przypadków jest cześć i jest odwzajemniane tym samym. W innych przypadkach jest dzień dobry i nawet jak się fajnie gada, to te początkowe dzień dobry utrudnia szybkie przejście na Ty. 

Jak Wy podchodzicie do tego tematu? Jakie macie odczucia? Bo może z tego wynika problem braku odpowiedzi przez innych? Przecież nie każdy jest ekstrawertykiem czy duszą towarzystwa. Może jego wewnętrzne ja nie pozwala mu się otworzyć choćby na to proste "dzień dobry"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.